Jump to content
Dogomania

Firmy zajmujące się transportem zwierząt.


sh_maniak

Recommended Posts

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=-1]Specjalni przewoźnicy, w Polsce to AES Cargo/Move One (WAW), którzy za odpowiednią opłatą przewiozą wasze zwierzę samolotem z Warszawy do UK. Można się z tą firmą skontaktować e-mailem - [email][email protected][/email], lub też telefonicznie pod numerem +48 22 816-2005.


Statkiem to zależy gdzie, ale za ocean bym nie ryzykowała.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Jakos ciezko sie z tymi z Cago dogadać :roll:

Rakija co dodatkowo dla psa potrzebowałas?[/quote]

Wysyłałam do Francji 4 miesięcznego szczeniaka - musiał spełnić wymogi weterynaryjne , paszport (to oczywiste) i odpowiedni transporter tzn . psiak musi w nim stać w naturalnej pozycji i mieć miejsce do obrócenia się .Transporter musi mieć w środku pojemnik z wodą. I to wszechno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Olund'][FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=-1]Specjalni przewoźnicy, w Polsce to AES Cargo/Move One (WAW), którzy za odpowiednią opłatą przewiozą wasze zwierzę samolotem z Warszawy do UK. Można się z tą firmą skontaktować e-mailem - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], lub też telefonicznie pod numerem +48 22 816-2005.[/SIZE][/FONT]
[/quote]
A oni sa zaaprobowani przez DEFRA jako zatwierdzony srodek transportu do UK wedlug PETS Travel Scheme ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Biala']Moze sie jeszcze komus przyda. Firma zajmujaca sie transportem zwierzat z Polski do UK. Interceptor Pet Express. Strona: [URL]http://www.interceptorexpress.co.uk/[/URL][/quote]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]APELUJE DO WSZYSTKICH - NIE KORZYSTAJCIE Z USLUG TEJ FIRMY!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]SZKODA WASZYCH I PSA NERWOW:angryy: !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2]JA ULEGLAM PIEKNYM OPISOM I OSOBISTYM ZAPEWNIENIOM WLASCICELA FIRMY O JAKOSCI I WARUNKACH PODROZY[/SIZE] - NIC NIE BYLO PRAWDA:angryy: :mad: :angryy: !!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000]Jesli ktos ma ochote dowiedziec sie jak ta firma operuje to zapraszam[/COLOR][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2029129&postcount=1015[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja dostalam namiary na te firme od kuzynki ktora za pare dni jedzie po swojego labka. Bede sie dowiadywala jak przyjedzie jak to wszytsko wygladalo.
Ale po tym co przeczytalam w Twoim poscie to az sie wlos na glowie jezy i ciesze sie, ze nie musze korzystac z uslug tej firmy..

Link to comment
Share on other sites

Biala, nie wiem jak Twoja kuzynka wyobraza sobie ten przewoz, ale tak jak ja i moi rodzice to sobie wyobrazalismy w rzeczywistosci sie ani troche nie pokrylo. W tamtym poscie jest wszystko opisane :mad: . No moze poza faktem ze...byl transport:diabloti: . Na topiku Anglia Shrek tez o nich pisal, tylko on jechal z innym kierowca i innym samochodem i mowil ze bylo ok, ale ja nie bede ryzykowac i wiecej z nimi nie pojade, bo nigdy nie bede wiedziala jakiego kierowce mi przydziela. Zreszta jak to moze byc ze oni jednym klientom daja kierowcow z porzadnym autem a innych chca upchac jak towar z bagazem :angryy: ... Dla mnie oszustwo i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja jechałam z Polski firma Auto-Bajer, jestem zadowolona z ich usług. Mam tylko jedno ale co do nich, mianowicie mieli odebrać mnie z Wrocławia, a w końcu stanęło na Zielonej Górze, no ale najważniejsze, że przystanki są na żądanie, pies jest koło ciebie, nie potrzebujesz klatki ...
Dla zainteresowanych, ogłaszają się na londynku. W razie pytań - priv ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dulka']Ja jechałam z Polski firma Auto-Bajer, jestem zadowolona z ich usług. Mam tylko jedno ale co do nich, mianowicie mieli odebrać mnie z Wrocławia, a w końcu stanęło na Zielonej Górze, no ale najważniejsze, że przystanki są na żądanie, pies jest koło ciebie, nie potrzebujesz klatki ...
Dla zainteresowanych, ogłaszają się na londynku. W razie pytań - priv ;)[/QUOTE]
[B]a do jakich krajów jeżdżą??[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Organizujemy oraz transportujemy zwierzęta domowe wraz z opiekunem standardowo na trasie Polska-Irlandia-Anglia-Belgia-Francja-Holandia-Niemcy-Polska również inne kraje europy na indywidualne zlecenia klienta.Zapraszamy.Przesyłki,Paczki,Przeprowadzki,Przewóz osób,samochodów,motocykli,zwierząt.Kurier Europa [URL="http://www.kuriereuropa.com.pl"]www.kuriereuropa.com.pl[/URL] +48500486050 gg2512276 skype Kurier Europa:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...