Jump to content
Dogomania

Cena szczeniaka Manchester Terriera


Guest Monia1994

Recommended Posts

[B]Monia 1994 [/B]koniecznie skontaktuj sie na pw z Fuka. Nie wiem, czy jeszcze, ale szukała domu dla Manchesterka, co prawda nie szczeniaka ale rodowodowego. Poza tym w hodowli Aluzja dowiesz sie u źródła jaka jest cena szczeniąt i kiedy sa planowane mioty.

Na grupie 3 w dziale Pozostałe terriery jest przy airedale i inne temat linki do hodowli. Tam znajdziesz adres Aluzji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ostatnio się dowiedziełam jakie mniej więcej są ceny w Europie za szczenię MT, cytuję- "the price of puppies are from 800-1000 EUR in kennels Lantaka, Kimberwick, X-pected Dinamites, Bauhaus, Bresciani etc, the best european kennel Dabljuu from Finnland-1500 EUR , easteren Europe 600-700 EUR " w Polsce od 600 Euro, cena zależy od klasy szczenięcia, jego przeznaczenia show czy pet i czy pies czy suczka. U nas to ok. 2500zł za szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Od dawna podziwiam Manchestery- są przepiękne. Właścicielom tych psów mogę tylko pogratulować- skupiłam się na 2-óch innych rasach, a w dodatku mieszkam w bloku. Ale to takie moje marzenie, które może kiedyś uda mi się spełnić. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='arielka186']Od dawna podziwiam Manchestery- są przepiękne. Właścicielom tych psów mogę tylko pogratulować- skupiłam się na 2-óch innych rasach, a w dodatku mieszkam w bloku. Ale to takie moje marzenie, które może kiedyś uda mi się spełnić. Pozdrawiam![/QUOTE]

oczywiście marzenia się spełniają :)

Link to comment
Share on other sites

Metheora- mam do Ciebie pytanie (po przejrzeniu strony Hodowli). Od jakiegoś czasu interesuje mnie dogtrekking, ale spośród moich psów nadawałby się tylko westie- a przynajmniej jedynie z nim mogłabym spróbować. Stafficzka nie jest wytrzymała na dłuższe dystanse- ona lubi pobiegać, wyszaleć się- i polec :D. Czy widziałaś żeby jakieś westy startowały? Czy wd Ciebie w ogóle jest to rasa która ma jakieś szanse? (Dystans ponad 20km potrafimy pokonać- przekonałam się o tym przypadkowo, idąc kiedyś na piechotę z centrum W-wy do mnie do domu- z Pakiem :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...