Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

Ja w ogole nie rozumiem podejscia weta :splat:
Czy wszyscy weci z jakimi mialam do czynienia chcieli na mnie zarobic mowiac ze wskazane jest aby pies byl na wirusowki zaszczepiony?
Poinformowany tez swietnie... :(

Vilenko, samo szczepienie moze 50, ale jeszcze musimy policzyc dojazd.... Marchewko przeleje dzis do Ciebie 25€, chociaz tyle pomoge Grafitkowi w tych ostatnich zmaganiach z dojazdem do domu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='beataczl']zaraz dzwonie do weta ,zeby doszczepil Grafcia.
jak to jest,ze nasz wet twierdzi,ze moga byc ale nie musza,ze to nie obowiazkowe=przeciez zasady sa takie same w calej Polsce dla psow wyjezdzajacych do Niemiec..nie rozumiem[/QUOTE]
Beataczl,dzięki za wszystko:loveu:
Pati-c napisała mi,że przyjedzie po Grafita w sobotę około 18-tej i mam do ciebie pytanie Beataczl,czy może tak być,że Pati podjedzie po Ciebie i pokierujesz ją do hoteliku,żeby nie błądziła i od razu przekazałabyś jej te dokumenty,które do Ciebie wysłałam?Trzeba też uprzedzić kogoś w hoteliku,żeby był w sobotę wieczorem na miejscu.

[quote name=':: FiGa ::']

Vilenko, samo szczepienie moze 50, ale jeszcze musimy policzyc dojazd.... Marchewko przeleje dzis do Ciebie 25€, chociaz tyle pomoge Grafitkowi w tych ostatnich zmaganiach z dojazdem do domu.[/QUOTE]

Dziękuję:loveu:tylko ja nie mam konta do wpłat zagranicznych:shake:

Dziś doszły wpłaty od [B]Vileny[/B] i [B]daga31081980[/B] oraz deklaracja sierpniowa od rodziców Kkasiiar +50zł:loveu:ja swoją deklarację sierpniową także wpłacam-będzie na szczepienia i dla weta za dojazd.

Link to comment
Share on other sites

MARCHEWA - przekaze do hoteliku, ze w sobote na ta godzine przyjade po Grafita razem z ta Pania z transportu- to przekaz Jej moj adres i telefon-pojedziemy razem bo rzeczywiscie moze miec problemy z dotarciem do hoteliku przez las.. dokumentow nie mam jeszcze, ale jakies awizo dzis dostalam to jutro odbiore rano na poczcie- jakis polecony -to moze byc to od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Ja sobie podczytuję wątek Grafita i tak coś mi chodzi po głowie, że ktoś pisał o szczepionkach, że nie mogą być świeższe niż 21 dni, a do 5-go nie ma już tyle czasu. Piszę o tym bo szkoda, żeby Grafit jechał ileś tam kilometrów i wracał, bo gdzieś nie będą chcieli go przepuścić. Z drugiej strony teraz praktycznie nie ma przekroczenia granicy. Nie wiem jak to jest dokładnie i dobrze by było to sprawdzić. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół Grafita, dla niego samego oczywiście głaski i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.

Link to comment
Share on other sites

[B]Vilena[/B] - nie ma niestety wirusowek jeszcze. Wczoraj wet pojechal do hoteliku i nie zastal Mateusza-cos sie nie dogadali...dzwonil a zasiegu nie bylo.. na dodatek pies Magdy Maks pogryzl opony w aucie-tak wet twierdzi bynajmniej .
Dzis mieli sie znow umawiac na to szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']doszly poczta dokumenty wyslane przez MARCHEWE.[/QUOTE]



W kopercie jest także adresówka z telefonem do mnie i Fundacji,to tak na wszelki wypadek.

Kasa na paliwo przelana,poprosiłam Pati,aby napisała na wątku jak pieniądze wpłyną.

Mam nadzieję,że wet pojedzie do hotelu raz jeszcze i że kogoś zastanie.

Edited by MARCHEWA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Ufff...

Marchewa nie mam jeszcze tego numeru, jak dostanę natychmiast Ci poślę.[/QUOTE]

O.k;)

Ato mail od Pati-c:
,,Hej!
Przelew doszedł, dzięki. Jestem poza domem i net ledwo mi chodzi, dogo wywala mi non stop, jak możesz napisz tam,że wszystko ok.

Pozdr.-Pat.,,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...