Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='agrazka']Jak brakuje kasy to piszcie.[/QUOTE]

[quote name='daga31081980']poleciało 200 zł dla chłopaczka,leć mały do swojego domku:)[/QUOTE]

Grafit to szczęściarz,ma tylu wspaniałych ludzi obok siebie;) dziękuję:Rose:

Ehh,aż się łezka w oku kręci jak pomyślę,że niedługo zakończy się jego tułaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Ode mnie poszło 100 zł :)[/QUOTE]
:Rose::Rose::Rose:

[B]ROZLICZENIE KONTA GRAFITA:[/B]
[B]Deklaracje z lipca:562zł
Bazarki Marchewy:63zł+28zł
Wpłaty na transport:
Rubi18:100zł
Vilena:100zł
[/B][B]daga31081980:200zł
RAZEM:1053ZŁ -110ZŁ paszport i -150zł hotel

[COLOR=#ff0000]ZOSTAJE 793ZŁ[/COLOR][/B]:multi:[COLOR=#000000]
A koszt paliwa dla Pati-c to 780zł.[/COLOR]

Edited by MARCHEWA
Link to comment
Share on other sites

za paszport i chipa otrzymalam na konto 110 zl.
za dojazd weta do Grafita bedzie gdzies jeszcze 40 zl.( jak pytalam przed wyjazdem)wiec jak bede miala w najblizszym czasie rachunek/paragon/jakis kwit z pieczatka to wkleje i poprosze o doplate na konto...
wet twierdzi,ze nie trzeba do Niemiec wirusówek- to n ie jest opbowiazkowe- wiec jak to jest..?
ksiazeczka zdrowia jest na p.Magdalene (nie wiem kto to) a chip i paszport na MARCHEWE -to tak moze byc..? moze dopiszemyMmARCHEWE do ksiazeczkji jako nastepnego wlasciciela -tak mi wet podpowiedzial

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Czekamy jeszcze na info,czy musimy wyłożyć ze swoich pieniędzy na paliwo ze Zgorzelca do ds,czy odbiorą kaskę od ds.[/QUOTE]
Już nic więcej nie musimy płacić. Tylko transport do Zgorzelca, a potem Grafit pojedzie jeszcze 600km do DS ale to już na koszt rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']za paszport i chipa otrzymalam na konto 110 zl.
za dojazd weta do Grafita bedzie gdzies jeszcze 40 zl.( jak pytalam przed wyjazdem)wiec jak bede miala w najblizszym czasie rachunek/paragon/jakis kwit z pieczatka to wkleje i poprosze o doplate na konto...
wet twierdzi,ze nie trzeba do Niemiec wirusówek- to n ie jest opbowiazkowe- wiec jak to jest..?
ksiazeczka zdrowia jest na p.Magdalene (nie wiem kto to) a chip i paszport na MARCHEWE -to tak moze byc..? moze dopiszemyMmARCHEWE do ksiazeczkji jako nastepnego wlasciciela -tak mi wet podpowiedzial[/QUOTE]

Dopiszcie mnie jako drugiego właściciela,żeby nie było problemów potem.

[quote name='Vilena']Już nic więcej nie musimy płacić. Tylko transport do Zgorzelca, a potem Grafit pojedzie jeszcze 600km do DS ale to już na koszt rodziny :)[/QUOTE]

Super;)
Vileno-zapytaj jeszcze o te wirusówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Dopiszcie mnie jako drugiego właściciela,żeby nie było problemów potem.

Vileno-zapytaj jeszcze o te wirusówki.[/QUOTE]
Tak tak, koniecznie dopiszcie tam Marchewę.

Zapytałam już, czekam na odp :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']
za dojazd weta do Grafita bedzie gdzies jeszcze 40 zl.( jak pytalam przed wyjazdem)wiec jak bede miala w najblizszym czasie rachunek/paragon/jakis kwit z pieczatka to wkleje i poprosze o doplate na konto...[/QUOTE]
Dojazd weta ja zapłacę,jutro wyślę Ci pieniążki.

[quote name='Vilena']Dziewczyny wirusówki MUSZĄ BYĆ w książeczce szczepień i w paszporcie.[/QUOTE]
Czyli musimy uzbierać kolejne 100zł(mam nadzieję,że więcej to nie będzie kosztować):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Dziewczyny wirusówki MUSZĄ BYĆ w książeczce szczepień i w paszporcie.[/QUOTE]

zaraz dzwonie do weta ,zeby doszczepil Grafcia.
jak to jest,ze nasz wet twierdzi,ze moga byc ale nie musza,ze to nie obowiazkowe=przeciez zasady sa takie same w calej Polsce dla psow wyjezdzajacych do Niemiec..nie rozumiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...