Jump to content
Dogomania

Czekoladowy Finał PPA w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='2Monika2']jak ja kocham czekoladę...:loveu: dlaczego to jest tak daleko :placz: może ktoś mnie troszkę podrzuci ? :cool3:[/quote]

2Monika2
1.Jeśli moje autko wytrzyma do 1.10.06
2.Jeśli będę jechać (bo pkt.1)
3.Jeśli załatwe opiekę do reszty bandy
4.Jeśli będę jechać tylko z jednym kundlem (bo pkt 3)
5.Jeśli dasz radę doczołgać się do Poznania
to mogę Cię zabrać:razz: (troszkę)

Tylko tochę dużo tych jeśli...:placz:

Do kiedy jest termim zgłoszeń (sorry nie doczytałam)...
bo u mnie wszystko się rozstrzygnie po 24.09...
Pozdrawiam
CHi & Bull-Box-Banda
WSZYSCY LUBIMY CZEKOLADĘ - tylko czemu Bydgoszcz tak daleko..:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]CHI, [/B]zgłoszenia są do 24.09.
Dzięki wielkie z apropozycję (pomimo tych jeśli :p), ale coś mi się wydaje, że wtedy od razu opłacałoby mi się jechać od razu do bydgoszczy, chociaż nie wiem, pomyslę jeszcze...
hmm a może ktoś z Łodzi? troszeńkę na około, ale mam w miare blisko :oops::razz:?

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy dużą ochotę zadebiutować na Czekoladzie i bardzo nas zmartwiło, że to nie Włocławek a Bydgoszcz, ale chyba się nie damy tej odległości i się zjawimy. Mamy już jednego pasażera z psinką dodatkowo, więc aktualnie miejsca w aucie nie mamy. Jednak gdyby coś sie w tej kwestii zmieniło, albo ktoś ze znajomych jechał i miał miejsce to dam znać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Widzę, że większość bydgoskich tematów wyskoczyła do góry. Jak dobrze mieć chody u moda:evil_lol:

[/quote]
Zeby byla rownowaga w przyrodzie i zebym o kumoterstwo nie byla posadzana to watek seminaryjny wlasnie odpadl:evil_lol:
[B]Ps. Ludkowa[/B], masz priwa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kochani
lista startowa będzie lada chwila, ale nie zapomnijcie sie zgłosić:evil_lol:


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zgłoszenia prosimy kierować na adres:[U][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/U][/SIZE]
[SIZE=2]Zgłoszenie powinno zawierać nazwisko i adres przewodnika, nazwę, datę urodzenia i nr rejestracyjny psa, w wypadku mixów nr legitymacji związkowej przewodnika, oddział macierzysty ZKwP[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taura']1. Wysyłając zgoszenie na zawody w klasie debiutów small napisać: A"0" S ?? [/qoute]

dokładnie tak, z tym że przyjęło się pisać SA"0" lub SA0 ;)

[quote name='Taura']2. Czy kwota 30zł obejmuje start w agility i agility jumping? Ile bedzie łącznie tych przebiegów?[/quote]

dla "zerówek" dwa przebiegi (z tego co na pierwszej stronie) Agility i Jumping, cena obejmuje te dwa przebiegi

[quote name='Taura']Może pytania błache, ale podobno kto pyta nie błądzi... :oops:[/quote]

a pytaj, pytaj i przyjeżdżaj:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...