Jump to content
Dogomania

Czekoladowy Finał PPA w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My oczywiście będziemy, zgłoszenie wysłane, i będzie to nasz debiut w MA2:multi: (i ślicznie prosimy o dużo zgłoszeń w A1 bo będziemy rano z wwy na zawody jechać, i jak się spóźnimy, to mnie dziewczyny ubiją, bo to znowu przeze mnie na ostatnią chwilę będziemy jechać:oops: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']A najwiekszego pietra to mam ja. U nas to nie murawa stadionowa, tylko lekuchne górki i dolinki. Zreszta kto był (a Poznań był) to wie. Ale twardo i grunt piaszczysty, wiec nawet jak popada to wsiaka i błota nie ma[/quote]
Ja tam żadnych górek dolinek nie wyczułam, biegało mi się super :kciuki: i gleby też nie zaliczyłam. :eviltong:

Nie martw się :calus: , na pewno wszystko się uda i będzie super. :thumbs:

[quote name='Taura']Ale ja się boje że nagle Dinowi coś odszczeli i ucieknie z ringu :oops: :evil_lol: [/quote]
Do tej pory jakoś sędziowie w zerówkach pozwalali biegać ze smakolami w łapkach, więc jeśli i tym razem sędzia na to pozwoli, to poradzicie sobie. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Toś mnie chociaż troche pocieszyła :lol: Ale ja się boje że nagle Dinowi coś odszczeli i ucieknie z ringu :oops: :evil_lol:[/QUOTE]
Zawsze jak jadę z psem w miejsce "bardziej" publiczne to się o to boje, ale jedzonko może zdziałać cuda :)

[QUOTE]A najwiekszego pietra to mam ja. U nas to nie murawa stadionowa, tylko lekuchne górki i dolinki. Zreszta kto był (a Poznań był) to wie. Ale twardo i grunt piaszczysty, wiec nawet jak popada to wsiaka i błota nie ma[/QUOTE]
MI się róznież świetnie biegało :)[SIZE=1] Tylko tej bydgoskiej osie co bandziorka użądliła nie wybaczę :mad: :evil_lol: [/SIZE][SIZE=2] Uda się Wam na pewno! Macie fajną, zaangażowaną ekipę, która stworzy suuuper atmosferkę więc będzie git:cool3: :loveu: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']A czy ktos jadacy z Poznania mialby miejsce dla mnie? bo ja chetnie sie wybiore ale bez psa bo moja Nela jeszcze za mloda na zawody ;)[/quote]
Gdybyś troszkę wcześniej napisała. :roll: Ale jeśli się okaże, że nasz dodatkowy pasażer jednak nie pojedzie (nie wiemy jeszcze na 100%), a będzie Ci odpowiadała podróż na tylnej kanapie w towarzystwie Bandziora i Asti, to nie ma sprawy. Postaram się jak najszybciej dać znać jak sprawy stoją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']A czy ktos jadacy z Poznania mialby miejsce dla mnie? bo ja chetnie sie wybiore ale bez psa bo moja Nela jeszcze za mloda na zawody ;)[/quote]

Jeśli ja pojadę (a czy pojadę to też nie wiem na 100% jeszcze :roll:) - to też będę miała miejsce na tylnej kanapie - koło tylko jednego psa, ale za to szalonego :cool3:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']My oczywiście będziemy, zgłoszenie wysłane, i będzie to nasz debiut w MA2:multi: (i ślicznie prosimy o dużo zgłoszeń w A1 bo będziemy rano z wwy na zawody jechać, i jak się spóźnimy, to mnie dziewczyny ubiją, bo to znowu przeze mnie na ostatnią chwilę będziemy jechać:oops: )[/quote]
NIech Cię lepiej nie ubijają, bo nie będzie miał mi kto psa trzymać przy zapoznawaniu się z torem:painting: . Fajnie,że będziecie, u nas teren jak znalazł dla czołgistów;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Gdybyś troszkę wcześniej napisała. :roll: Ale jeśli się okaże, że nasz dodatkowy pasażer jednak nie pojedzie (nie wiemy jeszcze na 100%), a będzie Ci odpowiadała podróż na tylnej kanapie w towarzystwie Bandziora i Asti, to nie ma sprawy. Postaram się jak najszybciej dać znać jak sprawy stoją.[/quote]
Nasz dodatkowy pasażer na razie nie odwołał:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...