Jump to content
Dogomania

Pilne!Puchatek szuka domu!


smallischic

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Myślę że dobrze byłoby zrobić osobny wątek wspólny dla tych wszystkich piesków co tam są gdzie Puchatka.

W dziale Przygarne psa jest ogłoszenie wtatara, że jest domek niesprawdzony jeszcze ale szuka suni takiej małej kudłatej z dłuższym włosem, może któraś z tych pozostałych by sie tam nadała, zobaczcie na wątek.[/QUOTE]

ale wtatara szuka psiaka w typie jamnika...

Co do oferty hotelu oczywiście jest aktualne.. Może się uda w krakowie jej DT załatwić, ale to dopiero w niedziele będe wiedziała...

Link to comment
Share on other sites

Poważnie:lol:Mieszkam w Krakowie w bloku na 10 piętrze i od czasu do czasu przyjmuję psy 2 tyg temu wyadoptowałam sunie dzikuskę która była umnie na tymczasie ponad rok,we wrześniu z dogomani trafiła domnie sunia na tymczas została znami na stałe:lol:jest pieskim troszkę problemowym niszczy mieszkanie jak zostaje sama i posikuje po mieszkaniu:shake:Trisza jak sunia by miała trafić w moje rece to napewno prosiłabym o ogłaszanie jej na internecie bo jestem w tych sprawach laikiem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritafi']Oczywiscie ,że się zgadzam zapraszam:lol:miałam już wizytę robioną przez karusiap i Agamika proszę je zapytać czy warto w moje ręce oddac psiaka,żeby wiedziały o kogo chodzi to prosze im powiedzieć ,że mieszkam na Kluczborskiej[/QUOTE]

aaaa jeśli one robiły przedadopcyjną to w Ciemno Ci można powierzyć psa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ritafi,mozna jakis nr tel do ciebie to bysmy sie umowily konkretnie.Sunia najprawdopodobniej moglaby jechac w srode.W niedziele mamy z dziewczynami zebranie w tej sprawie.Chcemy ja tez zaszczepic,bo dostala 50zeta na konto fundacji i trzeba je wykorzystac.Umyta tez powinna byc.Moze ja przetrzymam u siebie pare dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Poprosiłam o pomoc kundelkowa skarbonke wysla 50 zł dla Puchatki.[/QUOTE]
Ponieważ Puchacia nie potrzebuje pieniążków(Pani,która jaą bierze na DT jest cudowna,mamy ją po prostu przywieźć a ona już się wszystkim zajmie,tj.szczepienia,sterylka,etc) to czy moze my za nie kupić karmę dla psiaków,które zostają bo im się nie poszczęsciło.Co,Lika?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallischic']Ponieważ Puchacia nie potrzebuje pieniążków(Pani,która jaą bierze na DT jest cudowna,mamy ją po prostu przywieźć a ona już się wszystkim zajmie,tj.szczepienia,sterylka,etc) to czy moze my za nie kupić karmę dla psiaków,które zostają bo im się nie poszczęsciło.Co,Lika?[/QUOTE]

Mysle ze bez problemu mozecie przeznaczyc na karme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...