Jump to content
Dogomania

Mój pierwszy raz - trzy kotki z BP


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Dziękuję Anuś. :-) Wiem, wiem... trzeba kierować się wyczuciem, nie zadręczyć Izy. Uzbrajam się więc w cierpliwość. :-)[/QUOTE]

Też tak myślę...
Napisz proszę tekst ogłoszeń dla kocinek... Wzruszający ! Wiesz, że wierzę w Twoje umiejętności !!! (Bardzo) Możecie podać mój tel.
A ja wraz z koleżanką pomartwię się co dalej... !

[SIZE=1]Moja cudem odebrana wrednemu babsku koteńka właśnie dziś rano odeszła...
Jestem mocno zszokowana... I chyba mam stresa...
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'](...) Napisz proszę tekst ogłoszeń dla kocinek... Wzruszający ! Wiesz, że wierzę w Twoje umiejętności !!! (Bardzo) Możecie podać mój tel.
A ja wraz z koleżanką pomartwię się co dalej... !

[SIZE=1]Moja cudem odebrana wrednemu babsku koteńka właśnie dziś rano odeszła...
Jestem mocno zszokowana... I chyba mam stresa...
[/SIZE][/QUOTE]
Dobrze, napiszę. Mam nadzieję, że jeszcze ciutka informacji spłynie, coś, co da mi bazę do tekstu (bodaj zapatrywania wetów na łapkę tej biedniejszej z kotek).
Bardzo współczuję przeżyć z koteńką... :-( Przytulam mocno Małgoniu...

Link to comment
Share on other sites

Przyjaciel_koni, przytulam. Nie wiem dlaczego ostatnio tyle śmierci jest wokół :-(.
Tak trudno ją akceptować:-(.

Rozmawiałam dzisiaj z Biafrą, trzy dziewczynki są prawie dzikie.
Radźcie coś dziewczyny, bo nie wiem, czy takie koty mają szansę na dom.
Ogłaszać je w tej chwili, czy czekać?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem tradycyjne oglaszanie moze sie nie sprawdzic. Owsze, zawsze warto sprobowac. Szansa, ze trafi sie fanatyk oswajania istniej...jakas.
Ale Iza mowi jasno, koty caly czas siedza warstwowo, jeden na drugim, oczy dalej jak kola. Dalej brak zainteresowania zaczepiajacym je kociakiem.
Iza twierdzi i ja sie tu z nia zgadzam, ze szanse oswojenia bylyby niewspolmiernie wieksze gdyby koty rozdzielic.
Wiadomo, jeden kot w koncu musi sie kiedys zlamac..chociaz roznie bywa.
Sa ladne. Wiadomo, wszystkie koty sa piekne, ale sa takie bardziej i mniej urodziwe. A te faktycznie moga sie podobac.
Adopcja do domku bez doswiadczenia, bez czasu i swietej cierpliwosci bedzie porazka.Czyli najlepszy bylby domek forumowy...
Moze dajmy im jeszcze troche czasu. Sa po sterylkach, wcisniete w kubraczki ( Iza kupila). To malo komfortowe dla pol dzikich kotow.
Jeden musi miec operacje, to pewnie bedzie grubsza finansowo sprawa. Ale po operacji bedzie dosc mocno skazany na czlowieka, moze wtedy sie przelamie..

Dodam, ze w zyciu kotkow pojawil sie Aniol w postaci [B]Przyjaciel_koni[/B] [URL="http://smajliki.ru/smilie-975364167.html"][IMG]http://s17.rimg.info/7cbb62a86cd7f2c0c5b19851c7e4534a.gif[/IMG][/URL] i wspomogl koty kwota 400 zl.Mamy wiec sterylki i maly zaczatek na operacje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Wiesz co, ja spytam Ize, nie chce sama decydowac. Moze nie mam racji i gupia jestem ;-)[/QUOTE]

Wydaje mi się, że trzeba dziewczyny poczekać:shake:. Trudno.

Ja nie wiem, czy te trzy małe dziewczynki mają takie szczęście, czy ja:multi:
Bez względu jednak na opinię, pięknie dziękuję Aniołkowi:loveu: za wsparcie:sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie kajam, przespalam caly poniedzialek ( jakies grypsko chce mnie zlamac). Dzis nadrabiam troszeczke :-)
Ksiazka Irenaki pieknie sie licytuje, juz 70 zl !
Ale jeden bazarek, to troche malutko.
[B]Moze ktos moglby nas wspomoc bazarkowo?
Najlpiej jakims kocim fantem, ale wszystko sie nada :-)
Ja bazarek na miau moge poprowadzic, mam tam konto i czasu troche teraz.:-)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kot... Znaczy koci fant - byle dom był bardzo dobry !!! Głupi pomysł, ale chyba jeszcze nikt nie próbował...

Tak sobie bredzę...\

Izo - poproszę o Twój nr tel na PW... Zmieniałam z konieczności komórkę(?) i nie mam w posiadaniu... Przepadł...

Poproszę też DOGO (a szczególnie Osoby znające mnie i zarejestrowane na miau o wsparcie )- dla mnie to w tym przypadku niezmiernie ważne ! Szkoda zwierząt... Konflikt międzyluki zaczyna mocno dominować !!! Już nie wiem jakich użyć argumentów, tak by nikogo nie urazić... Sporo kontrowersyjnych "wypowiedzi" autorki wątku mam " w zanadrzu"... Nie chcę z nich korzystać...
Może wystarczy opinia o mnie...?
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=119104&p=7095273#p7095273[/url]

Link to comment
Share on other sites

Aniu, czy jakimś cudem, jeszcze nie wiem jakim, muszę porozmawiać z mężem, mogłabym Ci podrzucić fanty na bazarek? Może podesłałabym na wskazany adres, a może mąż lub ktoś z jego pracy jechałby do W-wy i mógłby je podrzucić? Chciałabym pomóc, a jedyne co mogę w tej chwili to zorganizować fanty. :-(
Małgosiu, już ślę PW.

Link to comment
Share on other sites

Przyjaciel koni, znowu jakis dym? teraz wybiegam z domu, ale po powrocie od razu tam pojde.
Rece opadaja ile czasu ludzie traca na klotnie, obgadywanie i inne malo produktywne "rozrywki". A ile krwi napsuja przez to i co najgorsze, w efekcie szkoda zwierzakom.

Majqo, po prostu wyslij mi zdjecia fantow:-) kwoty i koszt przesylki, a ja zrobie bazarek.
Tak jak Irenaka zrobila. Bedziesz musiala tylko po zakonczeniu wyslac fanty pod podane adresy.Oczywiscie po pokryciu kosztow wysylki.
Ja moge Wam nawet ogrodki skopac, ale nie zmuszajcie mnie do chodzenia na poczte...3 x wie, jak mi to wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...