Jump to content
Dogomania

onkowe jedzonko - kto czym, jak i dlaczego (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eeee co do dolfosu b-karoten+biotyna forte, to ja zem zakupila ostatnio w zoologiku w pasazu jakimstam (za ch... nie pamietam jak on sie nazywa - niemniej to taki kolo bazarka na walbrzyskiej) wersje tabletkowa o ciezarze 1 kg (wg obliczen wychodzi mi ponad 600 tabletek ;)) za zawrotna cene 35 zeta ;) jakies inne dolfosy we "wiadrach" pani tez miala ale siem nei przygladalam.

a to taki problem z dostaniem dolfosa we sklepach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']i ten zapach:evil_lol: jak na kutrze rybackim:cool3: :lol:[/quote]

Ten zapach (ktory mam 2x dziennie po dwie minuty) jest niczym w porownaniu z niektorymi zapachami, ktore funduja mi na studiach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']eeee co do dolfosu b-karoten+biotyna forte, to ja zem zakupila ostatnio w zoologiku w pasazu jakimstam (za ch... nie pamietam jak on sie nazywa - niemniej to taki kolo bazarka na walbrzyskiej) wersje tabletkowa o ciezarze 1 kg (wg obliczen wychodzi mi ponad 600 tabletek ;)) za zawrotna cene 35 zeta ;) jakies inne dolfosy we "wiadrach" pani tez miala ale siem nei przygladalam.

a to taki problem z dostaniem dolfosa we sklepach ?[/quote]ja uposledzona osoba weekendy spedzam latajac na sladach i po pasazach sie nie szlajam:eviltong: :evil_lol: .a szanowna osoba nie moglaby se przypomniec w ktorym pasazu jakimstam dolfosik uwidziala?:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przecie napisalam, ze kolo bazarku na walbrzyskiej, to sie bodajze nazywa pasaz smyczkowa, przy smyczkowej, czy w jakiejs tam podobnej konfiguracji ;)

a jak sie mieszka na koncu swiata i sie czeka 20 minut na autobus to i rzeczone pasaze sie zwiedza hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ksieciunio z apetytem RZUCA sie na miske z jedzeniem, po czym domaga sie WIECEJ!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Salomon to chyba bedzie strzal w dziesiatke jesli chodzi o karme dla niego!! Nawet swoich ulubionych serc wolowych z ryzem nie wsuwal z takim apetytem!!

Link to comment
Share on other sites

pewnie wszyscy juz o tym wiedza tylko ja zapozniona w rozwoju jestem ale w krakvecie juz sa 25 kg opakowania hi croca bewi doga:multi: [no dooooobra......h-energy croc:eviltong: ].czy ktos bedzie bral puszki bewi?to ja bym dla ksieciunia zamowila tyz:cool1: :oops: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']pewnie wszyscy juz o tym wiedza tylko ja zapozniona w rozwoju jestem ale w krakvecie juz sa 25 kg opakowania hi croca bewi doga:multi: [no dooooobra......h-energy croc:eviltong: ].czy ktos bedzie bral puszki bewi?to ja bym dla ksieciunia zamowila tyz:cool1: :oops: .[/QUOTE]

No toz przecie pisałam kilka postow temu że są puszeczki. Oczywistym jest ze zamówiłam- szkoda ze sie wtedy nie dołączyłaś :roll: . Jutro będą- bedziem testowac :cool3: myśle ze pierwszy pójdzie królik :p

Link to comment
Share on other sites

:lol: no salomon to salomon:evil_lol: .
nidhogg-jak tu zajrzysz skarrrbie to moze masz duzo tych tentego tableteczek dolfosu?bo podobniez kupilas troche sporawo?;) :razz: .a nie odpalilabys troszku biednym onkarzom?tzn.mnie na ten przyklad?
ja mam na razie zagwozdke.z zywieniem shado.on swietnie funkcjonuje na tym co teraz je[bewidog hicroc-znaczy siem h energy croc:roll: ].ale martwie sie o ta jego nerke.no bo ta druga robi juz prawie za stan ilosciowy-tj.obecna.czy ja moge mu dawac trovet dla nerkowcow i on mi nie padnie na nos[masakrycznie mala ilosc bialka]?wyniki badan sa ok.znaczy sie chlopak sie trzyma i wznawiamy od jutra treningi bo wczoraj np.aportowal mi kosz na smieci[zawartoscia na szczescie niewielka zajela sie surykatka:mad: ],ma gloopawe,tylko wsadzic w kaftan bezpieczenstwa,zre jak gloopi bo gardlo juz nie tak oblozone tym flujstwem...wiec jutro zaczniemy powolutku a w przyszlym tygodniu wlaczymy pozoranta.bedzie napewno troszke na krotszych interwalach prowadzony i nie do takiego tetna:roll: :oops: ale ja z nim nie wyrobie .....
no wiec drazac temacik to moze ktos swiatly sie wypowie?czy dawac mu ten trovet stale czy np.stosowac go zeby odciazyc nerki np.tydzien a potem troche normalnie?pies nie ma anemii,pustak wogole nei wyglada na chorego psa a juz napewno nie na TAK zniszczonego dziadka.boje sie troche ze spadnie mi jak zaczne walic mu ten trovet.
na razie planik mam taki zeby w dni mocniejszego obciazenia dawac mu normalna karme a jak pracuje lajtowo[posluszenstwo,slady]to trovet.

Link to comment
Share on other sites

Ayshe nie bardzo Ci umiem doradzic niestety. Al ewydaje mi sie, ze jesli sluzy mu to co je - to zmienianie tego radykalnie nie ma sensu.

A czy Timon jak ma teraz 2 tygonie przerwy po braniu "proszku do prania" co go dostałam od Agis to teraz ma znowu go jesc przez tydzien?? czy cos innego? czy nic?

A i wiem ze w lecznicy na Rozanej jest lekarz, ktory jest dietetykiem - moze go warto spytac? o Shado rzecz jasna.

Link to comment
Share on other sites

saJo-no wiem ze gnojek nie je salomona:evil_lol: .ale moze twoj ksieciunio o tym nie wie bo w nosie mu siedzi anielski zapach salomona:lol: ;) .
eddiii-no bym nie dawala proszku do prania jesli timon ma takie reakcje:roll: ze fuj.za bardzo lubic timona.
zamow mu dolfos junior.to tabletki.bedzie oki.

Link to comment
Share on other sites

i tak musze proszek nabyc bo obiecalam Agis ze teraz ja kupie nam na spole. a co to bylo bo znow nie pamietam?? a Timon jadl go w sumie bo ciezko mu bylo z jego ulubionych lapek kurzych zrezygnowac. a tabletki dolfosa widzialam w sklepie, na sztuki o dziwo?

Link to comment
Share on other sites

pewnie z takiego oooolbrzymiastego opakowanka to na sztuki:roll: .wolalabym jednak kupic z zapakowanego fabrycznie.kurka wodna jedna wie ile takie na sztuki maja lat emerytalnych np:diabloti: .ale skoro sie zrzucacie na proszek do prania to juz timonka nie obronie przed jedzeniem tego fujastego fuj:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale Bols nie lubi Nutry :lol: chyba, ze w professional jest jakis dodatek ekstra, bo on zarl wczesniej energy. No chyba, ze ten salomon go tak nakreca na zarcie :evil_lol: No dobra, nie marudze, bo jeszcze sie "zbuntuje" i mu sie salomon odwidzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ale Bols nie lubi Nutry :lol: chyba, ze w professional jest jakis dodatek ekstra, bo on zarl wczesniej energy. No chyba, ze ten salomon go tak nakreca na zarcie :evil_lol: No dobra, nie marudze, bo jeszcze sie "zbuntuje" i mu sie salomon odwidzi.[/quote]
ja mysle ze salomon po prostu tak daje kutrem rybackim ze bols idzie z rozpedu-tyz granulki nie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...