Jump to content
Dogomania

Piękna Zuzia ma już swój dom :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście są podobne , ale nie wydaje mi się żeby to były siostry chociaż ...
Zuzia ma mniej rasowy ;) wygląd pysia , ani spanielowaty ani owczarka colie , u Twojej Suni widać wydłużony ryjek ;) a Zuzia tak nie ma ale może ...
Jakbyś mogła się coś dowiedzieć , może komuś uciekła ...

No i zdjęcia :)

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TVEVYlTW1bI/AAAAAAAAFl8/YM-ZBdaKIg8/IMGP1017.JPG[/IMG]







[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TVEVXvwxwxI/AAAAAAAAFl4/8Q7nwaSqyaA/IMGP1142.JPG[/IMG]






[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_oHuqh2PJuJM/TVEVWw3agTI/AAAAAAAAFl0/AVy_9qg6aTA/IMGP1115.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Głupota ludzka nie zna granic, po prostu dziś już mi nerw puścił, prosiłam kobietę żeby nie wydawała nigdzie psa chyba ze w jakieś naprawdę pewne miejsce , dzwonił dziś potencjalny domek więc zadzwoniłam dowiedzieć się kiedy by się mogli spotkać ewentualnie, a pani mi mówi że właśnie to jeszcze nie pewne ale wydała gdzieś Zuzię i ludzie to tak chcą nie chcą ale do poniedziałku mają się zdecydować , ale nie poda mi ich namiarów .
Mam tylko nadzieję że nie do tego domu do budy :( Niby zapewniała że nie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Mam tylko nadzieję że nie do tego domu do budy :( Niby zapewniała że nie .[/QUOTE]
No ręce i cycki opadają...jak tak można ?
Kurka i co teraz ?
Nie wiesz co z Zuzią ?

Rudzia, zapłaciłaś mi za ogloszenia dla Kory a nie mam jej zdjęć, tekstu i namiarów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']No ręce i cycki opadają...jak tak można ?
Kurka i co teraz ?
Nie wiesz co z Zuzią ?

Rudzia, zapłaciłaś mi za ogloszenia dla Kory a nie mam jej zdjęć, tekstu i namiarów :shake:[/QUOTE]

No nie wiem co z Zuzią :( liczę na roszsądek tej kobiety, skoro miała na tyle wrażliwości zeby zwinąć małą z rowu to myślę ze nie pozwoli jej krzywdy zrobić .
ALe mimo wszystko ręce mi opadły .

A co do Kory , to zapomniałam Ci napisać że w poniedziałek umówiłam się na zdjęcia w hoteliku i wtedy podeślę dane do ogłoszeń z nowymi zdjęciami - może tak byc ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']A co do Kory , to zapomniałam Ci napisać że w poniedziałek umówiłam się na zdjęcia w hoteliku i wtedy podeślę dane do ogłoszeń z nowymi zdjęciami - może tak byc ?[/QUOTE]
Jasne, że tak byc może :) tylko myślałam, że zapomniałaś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']No nie wiem co z Zuzią :( liczę na roszsądek tej kobiety, skoro miała na tyle wrażliwości zeby zwinąć małą z rowu to myślę ze nie pozwoli jej krzywdy zrobić .
ALe mimo wszystko ręce mi opadły .

A co do Kory , to zapomniałam Ci napisać że w poniedziałek umówiłam się na zdjęcia w hoteliku i wtedy podeślę dane do ogłoszeń z nowymi zdjęciami - może tak byc ?[/QUOTE]
Szkoda Zuzi, może Pani jeszcze zmieni zdanie i powie gdzie jest, bo jak w budzie to .... trzeba będzie ją z tamtąd zabrać.
Rudzia a ja to jeszcze nie wiem czym to niektórzy potrafią nas zaskoczyć.

Pamiętam że chyba w tamtym roku zabierałaś jej Jure z pod marketu jak zwiała od tej Pani,
myslę ze ma dobre serce
ale co ma dać że nie powie gdzie dała Zuzię...

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam panią Jury no i pogadałyśmy sobie, i trochę mi głupio że tak na nią wyskoczyłam jakbym to tylko ja dobre domy umiała szukać , pani powiedziała że to są jej znajomi , że sunia jak się zdecydują ( jutro ma zapaść decyzja ) to będzie miała dobrze i zapewnia mnie że na pewno nie do budy . A namiarów nie chce podać bo nie chce żeby ludzie czuli się zaszczuci , bo ona im w sumie trochę Zuzię wmówiła ale ma wszystko pod kontrolą .
Nie mam powodów żeby jej nie wierzyć , jej psy są zadbane , dla Jury jednak udało się wymyślić coś żeby nie uciekała i przerobili ogrodzenie więc nie wiem co mi odbiło ze tak wpadłam w panikę - chyba przepracowanie, pracowałam 14 dni bez żadnej przerwy ...

Jestem dobrej myśli , państwo byli z Zuzią już u weterynarza bo nadal utyka na łapkę po tym wypadku, ale nie u naszych pań .

Link to comment
Share on other sites

Rudzia to juz chyba przemęczenie, a pomału nadchodzi tez okres wiosenny - wtedy lepiej będzie i radośniej:)
A Pani od Jury, jak znowu sie spotkacie to pewnie znowu opowie ci o Zuzi:)

Rudzia w takim razie to zbieraj siły, pomyśl o czymś ładnym, przyjemnym, że niedlugo zakwitną łąki,
słoneczka będzie dużo :loveu:

A Wszystkim :loveu: pozdrowienia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Rudzia to juz chyba przemęczenie, a pomału nadchodzi tez okres wiosenny - wtedy lepiej będzie i radośniej:)
A Pani od Jury, jak znowu sie spotkacie to pewnie znowu opowie ci o Zuzi:)

Rudzia w takim razie to zbieraj siły, pomyśl o czymś ładnym, przyjemnym, że niedlugo zakwitną łąki,
słoneczka będzie dużo :loveu:

A Wszystkim :loveu: pozdrowienia;)[/QUOTE]

Chyba tak Wojtuś , ciągle zapominam ze nie mam już 15 lat ;)

No więc w poniedziałek zadzwoniła pani jury z potwierdzeniem że Zuzia zostaje w tym domu , że ludzie już się w niej zakochali - zresztą wcale się nie dziwię bo suńka przecudowna , że mała pokochała swojego 10 letniego towarzysza zabaw i stanowią nierozłączną parę :)
Mam nadzieję że spotka Zusię kiedyś na jakimś spacerze w Myślenicach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...