Jump to content
Dogomania

Weterynarz w Gdańsku poszukiwany


Pumper

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jesli jest problem to skuteczny weterynarz jest w Rumi na Towarowej - ja jeżdżę z Kowali do Rumi, tanio i bardzo dobra opieka, mnóstwo ludzi tam jeździ więc są kolejki. Dr Jerzy Kończak to najlepszy wet, którego znalazłam na naszym terenie (a jestem teraz w akcji ratowania miednicy i nogi powypadkowej suni ze schronu). Dobrym wetem jest też dr Hajdo w Gdyni Chwarzna. Do reszty chodzę na szczepienia i po tabletki na odrobaczanie - np obok mnie jest wet na Bergiela i jest miło i sympatycznie i drogo, ale można iść się tam zaszczepić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

polecam szczerze Przychodnię dla zwierząt sc Borcowski Janusz i Popławski Tadeusz w gdańsku na ulicy Bitwy Oliwskiej 28. Oprócz tego że są to naprawdę dobrzy specjaliści to ceny są naprawdę konkurencyjne. Drugi bardzo duży plus moim zdaniem to przychodnia ta jest całodobowa Przyjmują od pon.- do piątku od 9:00-20:00; w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 14:00. Po tych godzinach urzędowania są dyżury, dlatego na pewno można w przychodni zastać jakiegoś lekarza ( dlatego tez napisałam całodobowo). Lekarze są bardzo wyrozumiali ( ja na początku leczenia dzwoniłam co chwilę z jakimiś pytaniami, wątpliwościami i nigdy w ich głosie nie wyczułam irytacji ;))
Jeżeli chodzi o ceny to na pewno poza granicami trójmiasta jest taniej, ja jeździłam jak mój pies był zdrowy do Kosakowa do na prawdę dobrych lekarzy i bardzo tanich ale teraz w związku z poważną chorobą mojego psa zmieniłam na w/w przychodnię w Gdańsku ( mieszkam na Zaspie). Jestem bardzo zadowolona, żałuję tylko że nie trafiłam do nich od początku i niestety moja Lunka wylądowała w stanie krytycznym w szpitalu weterynaryjnym na ul. łąkowej. Jestem im wdzięczna za uratowanie życia mojemu psu ale finansowo to chyba najdroższa klinika w całym trójmieście. Za samą wizytę u lekarza kasują na dzień dobry 70 pln !!!! do tego leki, badanie oczywiście płatne osobno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...