Jump to content
Dogomania

2xCACIB, Nitra/SK, 4-5.6.2011


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Merrick']Mógłby mi ktoś pomóc i napisać ile musiałabym zapłacić za zgłoszenie mojego psa ? Baldur byłby zgłoszony na oba dni wystawy, w klasie szczeniąt. Czy należy mu się może jakaś zniżka ze względu że jest Czechosłowackim Wilczakiem (rasa narodowa) ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, to by była moja pierwsza wystawa zagraniczna. :)[/QUOTE]
Cena zależy od terminu zgłoszenia
I termin do 1 kwietnia, za 2 dni wystawy w klasie szczeniąt: 30 euro
II termin do 4 maja, 40 euro
i zgłoszenia po 4 maja, 50 euro
Dla wystawców ras narodowych jest 50% zniżki
[B]"Vystavovatelia slovenských národných plemien majú 50 % zľavu z výstavných poplatkov (netýka sa súťaží)"[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się chyba nie do końca wszystko zrozumiałam.
3.06 jest wystawa klubowa w Senec
4.06 jest międzynarodówka w Nitrze
5.06 jest międzynarodówka w Nitrze?

Wiem, że na Nitrę są zgłoszenia do 01.04, a na Senec?
Jakby ktoś był w stanie wyjaśnić łopatologicznie to będzie miło;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow, sans-serif][B]Uzávierka / Meldeschlu[/B][/FONT][FONT=Arial Narrow, sans-serif][B]ß - I. [/B][/FONT][FONT=Arial Narrow, sans-serif][U][B]18.4.2011[/B][/U][/FONT][FONT=Arial Narrow, sans-serif][B] - II. [/B][/FONT][FONT=Arial Narrow, sans-serif][U][B]16.5.2011[/B][/U][/FONT]
[url]http://www.vystavapsov-senec.sk/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']teraz na wszystkich wystawach psy ras polskich sa za free :)[/QUOTE]
Nawet nie zwróciłam na to uwagi...

[quote name='konikowa']Ja się chyba nie do końca wszystko zrozumiałam.
3.06 jest wystawa[B] klubowa [/B]w Senec
4.06 jest międzynarodówka w Nitrze
5.06 jest międzynarodówka w Nitrze?
Wiem, że na Nitrę są zgłoszenia do 01.04, a na Senec?
Jakby ktoś był w stanie wyjaśnić łopatologicznie to będzie miło;)[/QUOTE]
Ja się nie doczytałam, że w Senecu jest wystawa klubowa. Za to doczytałam, że krajowa...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Asiaczku - myslisz moze nad BUSem na te wystawy?[/QUOTE]
Myślałam, ale juz nie myslę. Jadę z koleżanką jej samochodem.
Natomiast wiem, że kilka osób jest zainteresowanych wynajęciem busa. Więc może tak się zebrac razem do kupy i wynająć...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chciała, ale wybitnie nie pasuje nam obsada (moja Misia miała w swojej niemałej kerierze wystawowej jedną, jedyną ocenę bdb, właśnie od jednego z naszych sędziów na tej wystawie... :roll: - tak że ta osoba jest na szczycie mojej "czarnej listy" sędziów, u których nie wystawiam).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja bym chciała, ale wybitnie nie pasuje nam obsada (moja Misia miała w swojej niemałej kerierze wystawowej jedną, jedyną ocenę bdb, właśnie od jednego z naszych sędziów na tej wystawie... :roll: - tak że ta osoba jest na szczycie mojej "czarnej listy" sędziów, u których nie wystawiam).[/QUOTE]
Oj szkoda, ze słodkiego ptysia nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Nitra organizowana jest na obszernym kompleksie, hale sa czyste i jest full miejsca, parking tez super, ja polecam jak najbardziej! Gorzej Senec, czesto jest tam problem z ringami - male, nie wyrownane, do tego slonce chc zabic, a dojazd do parkingu(bo tylko tam mozna parkowac) jest koszmarny - kolejki, pelne slonce, czysta patelnia i bardzo malo miejsca, jedyne co jest dbre, to jezioro w poblizu... ale i do niego mozna sie przyczepic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Nitra organizowana jest na obszernym kompleksie, hale sa czyste i jest full miejsca, parking tez super, ja polecam jak najbardziej! Gorzej Senec, czesto jest tam problem z ringami - male, nie wyrownane, do tego slonce chc zabic, a dojazd do parkingu(bo tylko tam mozna parkowac) jest koszmarny - kolejki, pelne slonce, czysta patelnia i bardzo malo miejsca, jedyne co jest dbre, to jezioro w poblizu... ale i do niego mozna sie przyczepic :([/QUOTE]
Nam się udało podjechac samochodem prawie pod sam ring., który akurat był ładnie ocieniony.
Ale, faktycznie, niektóre ringi, to patelnia. Nic nie mogę napisac o parkingu, bo... nie pamiętam; nam się udało wjechać na teren i prawie pod sam ring.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...