Jump to content
Dogomania

Kto z husky wybiera się na światówkę???


zpr

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też sie ciesze że dotarłam do Was mili:multi:
A wystawy bądż co bądż narazie odbywają sie w scenerii tylko rywalizacji:mad: .Warto czasami sie tylko uśmiechnąć :lol: po to żeby dodać otuchy innym(mniej czy więcej zestresowanym) Można podać łuczek kawki lub ciasteczka(no chyba że ktoś odmówi)Ja osobiście życze każdemu dobrej zabawy i tak miłych współtowarzyszy wystaw jakich ja do tej pory miałam i mam.[B]DZIĘKI!!!!!:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']Ja też sie ciesze że dotarłam do Was mili:multi:
A wystawy bądż co bądż narazie odbywają sie w scenerii tylko rywalizacji:mad: .Warto czasami sie tylko uśmiechnąć :lol: po to żeby dodać otuchy innym(mniej czy więcej zestresowanym) Można podać łuczek kawki lub ciasteczka(no chyba że ktoś odmówi)Ja osobiście życze każdemu dobrej zabawy i tak miłych współtowarzyszy wystaw jakich ja do tej pory miałam i mam.[B]DZIĘKI!!!!!:loveu: [/B][/quote]
No fakt Beatki kawka i ciacho sama słodycz - polecam!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest dokładnie z tą "[B][COLOR=yellowgreen]suką i potomstwem[/COLOR][/B]" i "[COLOR=yellowgreen][B]reproduktorem i potomstwem[/B][/COLOR]"?? Nigdzie nie ma informacji jak to rozumieć. Na klubówce można wystawiać same dzieciaki i suki i reproduktora, bez udziału tych ostatnich.
Czy gdzieś jest do tego regulamin??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Ha fajnie to nazwałaś "hodowla futerka rozpoczęta" podoba mi się![/quote]

No, bo zaczynamy od zera- jak ze świeżo posianym trawnikiem ;)
Podłoże oczyszczone i spulchnione- teraz tylko nawozić i podlewać :razz:

[quote name='zpr']Kasiu będziesz we Wrocławiu?[/quote]

Niestetynie- na razie bierzemy sobie na wstrzymanie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
No, bo zaczynamy od zera- jak ze świeżo posianym trawnikiem ;)
Podłoże oczyszczone i spulchnione- teraz tylko nawozić i podlewać :razz:

No i znowu mi sie podoba, skąd Ty bierzesz takie "superanckie określenia"? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Jak to jest dokładnie z tą "[B][COLOR=yellowgreen]suką i potomstwem[/COLOR][/B]" i "[COLOR=yellowgreen][B]reproduktorem i potomstwem[/B][/COLOR]"?? Nigdzie nie ma informacji jak to rozumieć. Na klubówce można wystawiać same dzieciaki i suki i reproduktora, bez udziału tych ostatnich.
Czy gdzieś jest do tego regulamin??[/quote]

Wg regulaminu wystaw FCI

ze strony [URL="http://www.fci.be"]www.fci.be[/URL]

[FONT=Arial][B][SIZE=4]- [I]Progeny Class/Competition[/I] : a sire or dam with minimum three and maximum five of his/her progeny (first generation, sons/daughters).[/SIZE][/B][/FONT]

[FONT=Arial][B][SIZE=4]Na stronie world dog show mozesz przeczytać dokladne opisy tych dwoch konkurencji [/SIZE][/B][/FONT]

[FONT=Arial][B][COLOR=#666666][FONT=Verdana][SIZE=4][B]Najlepszy Reproduktor i jego potomstwo/Najlepsza Suka Hodowlana i jej potomstwo[/B]
W konkurencji startuje reproduktor lub suka hodowlana z minimum 3, a maksimum 5 potomstwa obydwu płci, (obowiązuje pierwszy stopień pokrewieństwa, a więc
synowie i córki). Aby pies mógł być zgłoszony do tej konkurencji, musi także być zgłoszony indywidualnie do jednej z klas obowiązkowych.

[COLOR=black]W praktyce oznacza to tyle ze aby zglosic suke czy psa do tych dwoch konkurencji, nalezy zglosic suke badz reproduktora z potomstwem. Wystawa Światowa to nie wystawa klubowa - najwazniejszy jest regulamin. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...