Jump to content
Dogomania

Poraniona,maleńka, wiejska suczyna w ciąży znalazła swój dom,zamieszkała w Gdańsku!!!


monikab

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napisałam maila do Buell z prośbą o wizytę,zapoznałam się z ankietą którą preferuje w czasie wizyt,jestem jak najbardziej za,poprosiłam o rezygnację z robienia zdjęć,nadal czekam na odpowiedz.Pisał wczesniej ze mógłby w piątek popoludniu i w weekend,ale nie mam odpowiedzi,przesłalam Buell mailem nr telefonu do potencjalnej właścicieliki.

Link to comment
Share on other sites

A ja w pracy tak zatyrany że nie mam czasu nawet zatelefonować...
Ja na niedzielę mam zaplanowany tylko marsz NIE milczenia na 13 więc spoko, z chęcią się z kimś wybiore ([URL="http://www.dogomania.../members/59321-Itske"][B]Itske pisz co Ty na to)
[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Ja też bardzo chciałam zabrać jakiegoś psa ale... jest problem bo go nie mam;) Ma ktoś wypożyczyć psa?:P

Mogę pojechać na wizytę i poczekać z Boryskiem w samochodzie czy cuś?:P Jeśli sie zmieścimy;)[/QUOTE]

Psów mogę pożyczyć całe mnóstwo!

Nie wiem, czy swoje wezmę, bo rano mam egzamin, pomyślę, (może je zostawię u babci), chyba jednak wezmę, i córkę (stara jest strasznie) to plan taki
niedziela:
1. najpierw: Wy w łóżeczkach, a ja egzamin
2. ok. 11.30 - wizyta przedadopcyjna
3. ja po psy i po dziecko (Zaspa)
4. na 13 marsz

podeślijcie proszę jakieś tel na pv, to sie zdzwonimy w sobotę i poumawiamy, chyba , że szybciej zalezy Wam na wizycie, to ją załatwcie w piatek lub sobotę, a spotkamy się na marszu?

pasuje?

cały czas jestem zmotoryzowana, więc tez mogę kogoś zawieźć do GD

Link to comment
Share on other sites

O, pożycz psa:) Córki możesz nie pożyczać;) Jak zdążę kupić jakieś chusty czy kawałki materiału to mogę porobić psiakom takie bandanki z napisami: STOP PRZEMOCY i psią łapką czy coś;) Ja stacjonuję między Wrzeszczem a Głównym, niemobilna ale zgrabnie poruszam się komunikacją publiczną;)
W sobotę dzownić mogę do woli do każdego kto w Orange;)

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny jak tak o tych chustach przeczytałam to wpadł mi do głowy pewien pomysł...
Jeśli któraś ma w domu pieska na DT to może go zabrać i dać chustkę z napisem : adoptuj mnie, albo szukam domku..
Może akurat ktoś go dostrzeże i się zainteresuje, to może dla tymczasowiczów być szansa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Itske no co się nie chwalisz, że masz taką chustkę! ja sobie zawieszę! ja! ja![/QUOTE]

szukasz domu? Mogę Cię wziać na DT:lol:

Wypożyczyć psiaka ze schronu i potem go tam odwieźć, to nie jest dobry pomysł ze względu na psa (nadzieja na dom, powrót do kojca...)

najlepiej jakiegoś tymczaswicza, u Wszpasi pusto?

Link to comment
Share on other sites

Itske to zgarniesz mnie w drodze na marsz?:)Spróbuje zrobić chusty tylko cholera nie mam materiału żadnego, krawcowa sie znalazła... ale rpześcieradła nawet niet, będę szukać;) wywaliłam wszystko przed 4 przeprowadzką:P


Naprawdę zdechła ale nie rozpaczam jakoś szczególnie, bo w życiu jej na oczy nie widziałam;) Chcę wykupić z hodowli starsze myszy;) No i jedna nie dożyła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...