Jump to content
Dogomania

Łezka-ma nowy dom.


czia

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kajusza- O.K. Ja pracuję jutro do 14.00. Najelpiej byłoby gdybysmy pojechały około 15.30-16.00. W związku z tym, iż trwa remont ulicy Warszwskiej w Gorzowie, będę mieć trudności z zabraniem ciebie spod twojego domu. Proponuję spotkac się na stacji benzynowej Statoli przy rondzie Santockim. Jeszcze tylko ustale z czia spotkanie i dam znać. Napiszę sms. OK?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ale nie miałam czasu odpowiedzieć, a myślałam też, że nie muszę, przecież mówiłam, że dom otwarty, przyjeżdżacie i już! Jak w środę nie mogłyście, to byłam przygotowana na dziś. Jeśli nie odpowiadam, to dzwońcie, wtedy na pewno usłyszę!!!
Czekam w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Łezka ma szansę na domek. Dziś przyjechała rodzina zobaczyć Bezę, a zakochali się w Łezce. Chcieli ją od razu zabrać, ale postanowiłyśmy najpierw w piątek zobaczyć domek i wtedy zostawić Łezkę. Zobaczyć jak zareaguje w nowym domu, jak się poczuje, po takich przejściach jesteśmy ostrożne.
Domek z Gorzowa, bez zwierząt, z dzieckiem 5 letnim, świadomi rasy, mają kontakt z tą rasą i są Łezką zachwyceni. Byli na spacerze i długo rozmawiali z Bożenką- opiekunką Łezki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Łezka ma szansę na domek. Dziś przyjechała rodzina zobaczyć Bezę, a zakochali się w Łezce. Chcieli ją od razu zabrać, ale postanowiłyśmy najpierw w piątek zobaczyć domek i wtedy zostawić Łezkę. Zobaczyć jak zareaguje w nowym domu, jak się poczuje, po takich przejściach jesteśmy ostrożne.
Domek z Gorzowa, bez zwierząt, z dzieckiem 5 letnim, świadomi rasy, mają kontakt z tą rasą i są Łezką zachwyceni. Byli na spacerze i długo rozmawiali z Bożenką- opiekunką Łezki.[/QUOTE]

ale fajnie! z tego co pamiętam, to Łezka w poprzednim domu tez mieszkała z dzieckiem?? to nie powinno to być problemem :-) super wiadomość! trzymam kciuki, żeby wizyta przebiegła pomyslnie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Łezka ma szansę na domek. Dziś przyjechała rodzina zobaczyć Bezę, a zakochali się w Łezce. Chcieli ją od razu zabrać, ale postanowiłyśmy najpierw w piątek zobaczyć domek i wtedy zostawić Łezkę. Zobaczyć jak zareaguje w nowym domu, jak się poczuje, po takich przejściach jesteśmy ostrożne.
Domek z Gorzowa, bez zwierząt, z dzieckiem 5 letnim, świadomi rasy, mają kontakt z tą rasą i są Łezką zachwyceni. Byli na spacerze i długo rozmawiali z Bożenką- opiekunką Łezki.[/QUOTE]

cudnie :) mam nadzieję, że Łezka będzie miała kochający dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']Za leczenie Łezki mamy do zapłaty jeszcze 127 zł. i zastanawiam się czy jej nie zaczipować, tak na wszelki wypadek z danymi na nas? Nie wiem, ale mam poczucie, że w razie czego te psiaki wrócą do nas .[/QUOTE]

ja dołoże się 20zł na chipa, to juz jest połowa :-) Ja też jestem za chipowanie, przykre to ale lepiej się asekuraować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czia']niestety nasze gminy nie weszły w program czipowania, w lubuskim chyba nie ma takiej gminy? Koszt to 55 zł. u nas, pani doktor zejdzie do 40.[/QUOTE]

łoj... ale... 55 zł moim zdaniem to dużo... a patrząc na bezdomniaki to już w ogóle...
na psiaki szkoda, a na żużel mają

Link to comment
Share on other sites

I jak wczorajsza wizyta w potencjalnym domku Łezki? Ci Państwo dzwonili do mnie w sprawie jamniczka Kukiego, ale nie zdecydowali się ze względu na 5-letnie dziecko, bo Kuki czesem jest nieprzewidywalny. Więc troszkę się zdziwiłam, że zainteresowali się Łezką.
Więc jak wizyta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...