Jump to content
Dogomania

Hektorek :)


Roxana

Recommended Posts

Rozmawiałam wczoraj z Celinką, dziś pisałyśmy sms-y. Bardzo tęskni za domem, jamnisiami, Dogo...
Pisała mi dziś, że jutro zobaczy się z Piotrem, tylko Ani będzie Jej brak. Nawet nie przypuszcza, ze zobaczy jutro swoje dzieci w komplecie :loveu:
Boję się tylko czy to nie zadużo emocji na raz będzie...
Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paluszek...
No, cóż zrasta się- pięknie krzywo się zrasta :roll:
Chirurg w piątek dał mi dwie opcje do wyboru:
- łamiemy go na nowo, zakładamy nogę w gips i pięknie się wtedy zrasta
- Zrasta się jak zrasta i do końca życia będzie mnie pobolewał i praktycznie na każdą zmianę pogody działał jak barometr...
Niestety, życie jest takie jakie jest i o żadnym gipsie nie może być teraz mowy, więc pozostała mi tylko opcja druga do wyboru :shake:

Link to comment
Share on other sites

Noga bez zmian- tzn. tak jak pisałam wcześniej.
Hektorek cudowny mój synek też w porządku. Najgorzej jest z Kapselkiem, straszne kłopoty z oczkami i nie można mu tego wyleczyć. Jak już jest niby lepiej i ma je choć trochę otwarte to na drugi dzień to samo co wcześniej. Bardzo mnie martwi. Jest najstarszy z całej czwórki i tak już niedosłyszy, niedowidzi, nie ma połowy zębów... :-(

A dziewczynki- ja razem z Klaudią chorujemy sobie, Sara jakoś się jeszcze trzyma i mam nadzieję, ze się nie rozłoży , bo w jej przypadku kilkudniowa nieobecność w szkole to strasznie dużo materiału do nadrobienia :shake:
Jakoś leci, byle do przodu :)

Pozdrawiamy :loveu:

[IMG]http://i19.tinypic.com/80o7oxu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...