Jump to content
Dogomania

Stworzenie organizacji na rzec zwierząt!


vege*

Recommended Posts

Słuchajcie, wczoraj wieczorem rozmawiając z mamą wpadłam na pewien pomysł, który być może dało by się zorganizować, a więc chodzi mi dokładnie o to, ze skoro istnieje organizacja stworzona przez Jurka Owsiaka "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" to np. czemu by nie stworzyć czegoś takiego, ale dla zwierząt? Jak by się zebrała na prawdę spora grupka osób na pewno dało by się coś zrobić, no bo nie oszukujmy się zwierząt w potrzebie jest mnóstwo, a nawet "głupie" 200 zł dla schroniska to jest dużo, więc jakie wy macie zdanie na ten temat?
Może jakaś petycje by się zrobiło i podpisy zbierało na samym początku kto jest "ZA"?

Link to comment
Share on other sites

mi się wydaje, że coś ok 50 mln zebrał w tym roku WOŚP :O
Ale na pewno zaczynał od małych sum, które udało się zebrać, zanim, doszło do wielkiego rozgłosu ;-)
Jakby na prawdę zebrać grupkę ok 200 osób to wiecie ile byśmy mogli załatwić <cwaniak> :evil_lol:
Jeszcze jakieś fajne hasło musielibyśmy wymyślić

Link to comment
Share on other sites

ja myślałam, żeby jak się zbierze pieniądze to załozyć wątek na dogo, napisać ile pieniędzy się zebrało i żeby na tym wątku się sponsorowało lub difinansowywało do sterylizacji i kastracji. Co Wy na to? :) Można byłoby też za te pieniądze kupić dla każdego schroniska po 20-30 kg karmy? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...