Jump to content
Dogomania

Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy


Chantell

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[url]http://i1080.photobucket.com/albums/j335/ephotoss/DSC04086-3.jpg[/url] tak kruszynka była, a teraz to już spora pannica, super że się szybko uczy i że sprawia jej to dużo radości :p
Korba dostaje bardzo ciekawe umaszczenie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[U][SIZE=3][B][COLOR=#00cc99]Osoby zainteresowane[/COLOR][COLOR=#ff0000] sesją zdjęciową[/COLOR][COLOR=#00cc99] w dniach 16 lub 17 CZERWIEC proszę o kontakt w celu dogrania szczegółów. [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#00cc99][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#00cc99] lub na fb [/COLOR][/B][/SIZE][/U][COLOR=#00cc99] [SIZE=1](do wglądu również najnowsze zdjęcia z wystaw, jeśli ktoś był, pytać, podeślę link do całości) [/SIZE][/COLOR][URL="http://www.facebook.com/pages/Fotografia-Rolaboopl/167814623314292"][COLOR=#00cc99]http://www.facebook.com/pages/Fotografia-Rolaboopl/167814623314292[/COLOR][/URL]


[quote name='Pestka']W jaki sposób pracujecie na aporcie? ;)[/QUOTE] za każde przyniesienie dostaje nagrodę- albo przeciąganie, albo podmianę na drugą piłkę ze smaków nie korzystamy, bo nie ma takiego entuzjazmu, ale z tego co widzę, to ona ma dzień, że albo Ci będzie w ręką wtykać, ewentualnie w nogę, a w kolejny dzień to tak jak na filmiku :diabloti: paskud mały xD

[quote name='darii_iia']Cudne fotki ! :)
A Korba jak urosła. :o
Pannica się robi. :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję, tak strasznie urosła, ale się cieszę, bo pamiętam jak marudziłam, ze będzie małym wypłoszem :D

[quote name='Fides79'][URL]http://i1080.photobucket.com/albums/j335/ephotoss/DSC04086-3.jpg[/URL] tak kruszynka była, a teraz to już spora pannica, super że się szybko uczy i że sprawia jej to dużo radości :p
Korba dostaje bardzo ciekawe umaszczenie :loveu:[/QUOTE]
to Ona mnie zwykle uczy :diabloti: to jest dopiero patologia. :D ciekawe umaszczenie? toż to martwy kłak nadający się do trymowania jak na moje oko (nie jestem pewna, bo szorstkowłosego kundla nie miałam)

[quote name='Naklejka']Będziesz może w Krakowie na wystawie? Dokładnie chodzi mi o 16. :)[/QUOTE]
będę :)

Link to comment
Share on other sites

To czemu na filmiku nie pracowałaś nad aportem? ;)
Jak nie macie fajnego aportu to nie powinnaś raz robić tak, że jak przyniesie piłkę to jest super, ogólny FUN ew. jak mówisz na wymianę, a raz że sama wędrujesz bo jaśnie pani Ci nie odda pilki ;) Bo wtedy generalnie cała poprzednia praca idzie w diabły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']To czemu na filmiku nie pracowałaś nad aportem? ;)
Jak nie macie fajnego aportu to nie powinnaś raz robić tak, że jak przyniesie piłkę to jest super, ogólny FUN ew. jak mówisz na wymianę, a raz że sama wędrujesz bo jaśnie pani Ci nie odda pilki ;) Bo wtedy generalnie cała poprzednia praca idzie w diabły ;)[/QUOTE]
wiem,, wiem, już tak nie robię, za leniwa jestem xD to tylko do filmiku było. Jak nie przyniesie, to ją olewam i idę w drugą stronę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell'][U][SIZE=3][B][COLOR=#00cc99][/COLOR][/B][/SIZE][/U]

będę :)[/QUOTE]
Super, a byłabyś w stanie podejść na ring tybetanów i zrobić zdjęcie psu z klasy otwartej? To brat Jetsana i dlatego mi zależy, bo na mój sprzęt nawet nie liczę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Super, a byłabyś w stanie podejść na ring tybetanów i zrobić zdjęcie psu z klasy otwartej? To brat Jetsana i dlatego mi zależy, bo na mój sprzęt nawet nie liczę :P[/QUOTE]
w sensie terier tybetański? Postaram się, ale nie obiecuję, bo wolałabym sesje poza ringiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']A może chciaałabyś przejechać kilkaset km i przyjechać na Gorzowską wystawę ? :lol:
Oferuję nocleg. :razz:[/QUOTE]
haha, a kiedy jest? :diabloti:

[quote name='Naklejka']Nie, nie mastify :) Bliżej wystawy dopadnę Ciebie na fejsie, dokładnie pokażę kogo masz focić :evil_lol:[/QUOTE]
no właśnie coś mi nie pasowało :D pw puszczę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Gorzów Wielkopolski 1 lipca. :razz:
Oferuję dwóch modeli...grzywiasty i yorkowaty. Mogę też załatwić borderowych znajomych. :evil_lol:[/QUOTE]jeżuu ale Ty lubisz kusić ;d ale to cholernie daleko jest ;/

[quote name='BBeta']Możliwe ;) Będziesz sama czy z psem/psami? :cool3:[/QUOTE]na 50% może wezmę Korbę. Zobaczę jeszcze :) a Mu najwyżej przemycisz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']jeżuu ale Ty lubisz kusić ;d ale to cholernie daleko jest ;/[/QUOTE]

Aa tam. Jadąc samochodem/pociągiem+nocleg na ile tam będziesz chciała dni, powrót do domu, a nawet byś mogła zabrać ze sobą, któregoś z psiowatych. :evil_lol:
a pomyśleć sobie, 4-5 chasających borderów+grzywacz. :evil_lol:
bo ja baardzo lubię kusić...i zazwyczaj wychodzi na moje. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Aa tam. Jadąc samochodem/pociągiem+nocleg na ile tam będziesz chciała dni, powrót do domu, a nawet byś mogła zabrać ze sobą, któregoś z psiowatych. :evil_lol:
a pomyśleć sobie, 4-5 chasających borderów+grzywacz. :evil_lol:
bo ja baardzo lubię kusić...i zazwyczaj wychodzi na moje. :lol:[/QUOTE]
jeżu -.- jesteś potworem! ot co!
dobra pomyślę, ale wątpię. to ponad 600km ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']dobra, dobra. nie cukruj mi tu podstępna istoto :diabloti:[/QUOTE]

ależ ja mówię samą prawdę. nie wyprzeż się swoich pięknych zdjęć i talentu. :evil_lol:

swoją drogą, ktoś kiedyś wstawiał foty domowo-studyjne na białym prześcieradle i pokazywał jak takie zrobić...to chyba nie Ty byłaś tą osobą prawda ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']ależ ja mówię samą prawdę. nie wyprzeż się swoich pięknych zdjęć i talentu. :evil_lol:

swoją drogą, ktoś kiedyś wstawiał foty domowo-studyjne na białym prześcieradle i pokazywał jak takie zrobić...to chyba nie Ty byłaś tą osobą prawda ? :lol:[/QUOTE]dziękuję ;p
Nie, to nie ja. Ja nie używałam prześcieradeł xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...