Jump to content
Dogomania

Upek szczęśliwy - ma dom i kochającą rodzinkę!


paros

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=YellowGreen][COLOR=SeaGreen]To my juz świątecznie, na wszelki wypadek jakby potem czasu zbrakło.

[/COLOR][B][I][COLOR=SeaGreen] Razem z Krzysiem, Karinką i Zgryzkiem życzymy wszystkim radosnych, rodzinnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku!
Monika i Paweł[/COLOR][/I][/B]
[/COLOR]
[COLOR=Red] Zgryzek czerwonorogi Renifer [/COLOR]
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1843/1ln3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zgryzio robi sie pieskiem "salonowym" - chcialabym miec te salony ;-) Gdy trawka jest mokra to nie usmiecha mu sie na nia wchodzic. Patrzy tak na mnie dziwnie, czy naprawde ma sobie lapcie zamoczyc :-) Ostatnio procz kanapy i foteli, upodobal sobie do spania podloge pod stolem, przy nogach pana. Wiedzial co robi, bo pan wczoraj kategorycznie kazal Zgryzia przykryc kocykiem bo pewnie staruszkowi zimno na tym dywaniku. Bardzo mu sie to spodobalo bo wcale nie probowal sie wydostac spod koca :-) PS. Czy tylko ja nie widze poprzednich zdjec? Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Życzymy wszystkim, samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku 2007, wielu powodów do radości, jak najmniej trosk i kłopotów oraz spełnienia najskrytszych marzeń!
PS. Z całego serca życzymy aby wszystkie biedne i porzucone psiulki znalazły swój kącik i kochającego człowieka!
Monika, Paweł i Krzyś ze zwierzakami

[IMG]http://img226.imageshack.us/img226/3087/szcz281347liwegonowegoray4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam!
U nas wszystko w porzadku, ze Zgryzka to sie maly spaslaczek robi :-) Ja zupelnie nie mamczasu bo na dniach musze oddac prace dyplomowa a przy malym i dwoch psiulach to jest co robic. Doby mi ostatnio nie starcza a spac klade sie ok 3 - 5 nad ranem. Jak juz sie obrobie to napisze wiecej i wkleje jakies fotki.
PS. Krzyś uwielbia pieski a Zgryzio bardzo lubi jak maly go glaszcze, tak fajnie mu lepek pod reke wciska :-)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witamy po długiej przerwie! :-) Praca dyplomowa oddana a teraz tylko trochę muszę się poduczyć do obrony. Przy małym rozrabiace, dwóch psiulach i mężu, który po pracy też pracuje tyle, że w domu to dość trudne. Doby mi nie starcza na to wszystko i mam wyrzuty sumienia, że zaniedbuje dogowe nieszczęścia :oops: Dobrze, że są jeszcze takie dobre dusze jak Wy, a ja postaram się poprawić i jakimś cudem wydłużyć swoją dobę ;)
Zgryziu ma się świetnie, jest grzeczniutki, ładnie chodzi na smyczy i załatwia się nawet szybciej niż Karinka. Już nie rzuca się tak strasznie na jedzenie i grzecznie czeka na porę posiłku :lol: Futerko już całkiem ładne, po wyczesaniu to staruszek wygląda jak taki mięciutki puszek!
Pozdrawiamy serdecznie!
Monika z resztą ;)

:loveu:
[IMG]http://img168.imageshack.us/img168/913/36gyl0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...