Jump to content
Dogomania

Zygmuś kocha furciaczek a furciaczek Zygmusia :)Żegnaj Zygmusiu :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przeklejam z wątku Dudzi, która też jest u Arktyki na DT...
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TYuAo-Da3FI/AAAAAAAACI0/wcexiImzG8s/DSCN9229.JPG[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TYuCMSrCpBI/AAAAAAAACJE/d-G4E6eSN4Q/s512/DSCN9230.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']no właśnie. Piękny ten [COLOR=red][U][B]domowy[/B][/U][/COLOR] płatny tymczas za 300 od psa.[/QUOTE]
Po prostu skandal i jednocześnie brak słów!!!! Nie wiem, jak Arktyka się z tego wytłumaczy? Zdjęcia nie pozostawiają pola dla wyobraźni, widać jak na dłoni, że to nie są dobre warunki i nawet jesli się optymistycznie założy że były wypuszczane na dwór żeby pobigać, to i tak ... ręce opadają. Na dodatek przyjmowanie do takich warunków psiaków z problemami zdrowotnymi (jeśli moge tak to ująć) jak w przypadku Zygmusi, to po prostu okrucieństwo.
Gdzie pojedzie teraz Zygmuś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Zygmus pojedzie do hotelu Amok

nie wypowiadam sie na temat calej sytuacji bo lecialyby kurwy![/QUOTE]
Odiwedziałam stronkę hoteliku Amok, wygląda zachęcająco:)!!!
[URL]http://www.hotelamok.pl/kontakt.html[/URL]
Cudowna odmiana po oborze. Czy będzie można prosić wówczas o więcej fotek Zygmusia i jakieś info o jego charakterku. Porozgłaszałabym troszkę maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku!!
To nikt nie był wcześniej u Arktyki?
Czy ona prosiła do domu, robiła potem tam psom fotki a potem do obory zamykała:-(:-(
Tak oszukiwała i ludzi i te nieszczęsne psiaki???
Pamiętacie, niedawno coś tam działo się z Arktyką, to chyba na tym wątku też było poruszane, ale pozałączała wtedy zdjęcia i wyglądało, że jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

ZAWSZE GDY POTRZEBNE JEST STWORZENIE WYDARZENIA NA FB CZY ZROBIENIE OGŁOSZEŃ, PISZCIE DO MNIE!!!
Ja jestem wśród Was nowa, co widać po ilości wysłanych postów :-), na fb też nie wszystko jeszcze ogarniam, ale wydarzenie umiem zrobić, mogę też je potem prowadzić. Bardzo chcę jakoś pomóc.

Jak sytuacja finansowa Zygmusia?

Link to comment
Share on other sites

zacytuję tu z wątku ogólnego psów u Arktyki
[quote name='paulinken']fur dzwoniła.

Jest bardzo źle. Zabrała [B]Rambusia[/B], wygląda dużo gorzej, [B]Zygmuś [/B]natomiast jest w fatalnym stanie, mówi, że nie wie, czy go dowiezie żywego... Zabrała też jakiegoś [B]szczeniaka [/B]dobermana z krzywicą.

I teraz [COLOR=red][B]ALARM [/B][/COLOR]- pilnie potrzebne ciotki z Torunia i okolic, bo [B]Bunio [/B]i [B]Dudzia uciekły[/B]!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...