Jump to content
Dogomania

Fifi & Lena - moje dwa półdiabla:)


Kasi i Lena

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='papillonek'][URL]http://img37.imageshack.us/img37/9149/038kopia.jpg[/URL]
Ooo to Lena?? Niepodobna do siebie :)[/QUOTE]
A dlaczego niepodobna ? toż to Lenka pełną gębą;)

[quote name='limonka97']O, Fifunia-szkrab:loveu::loveu:
Moja też ostatnio jakaś taka śpiąca łazi :razz:
A jasne noski faktycznie są przesłodkie:loveu:[/QUOTE]
W niej nie dało się nie zakochać takim słodkim szkrabem była, no i wyrosła na cudowną psinkę.
Tak takie jasne noski są śliczne choć czarne też piękne:loveu:

[quote name='chi23']Spać mi się zachciało od takich zdjęć śpiących:p[/QUOTE]
Fakt, coś u nas dużo śpiących zdjęć. Aż samej mi się ziewa patrząc na nie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']Jasne noski sa najlepsiejsze!
A słuchaj, bo nie zorzumiałam, jak to Fifka u ciebie została?[/QUOTE]
Fifka miała być u nas tymczasowo, puki nowego domu nie znajdzie. No i znalazła, u nas:)

[quote name='A&L']Faktycznie Fifka była słodkim szczeniakiem :D[/QUOTE]
Tak przesłodkim:)
Chwilowo jestem zła na Fifkę. Franca jedna mi dwie pary butów pogryzła pod naszą nieobecność:-o. Nie wiem co jej odbiło, ostatni raz coś zniszczyła jak szczeniakiem była. Tak mi żal, chyba ją przerobie na dywanik:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']
Chwilowo jestem zła na Fifkę. Franca jedna mi dwie pary butów pogryzła pod naszą nieobecność:-o. Nie wiem co jej odbiło, ostatni raz coś zniszczyła jak szczeniakiem była. Tak mi żal, chyba ją przerobie na dywanik:diabloti:[/QUOTE]
Na grilla ja, w sam raz do Peppara :mad:

Link to comment
Share on other sites

Bo Lena jest psią damą i nigdy nic nie zniszczyła a Fifce się zdarzało w szczenięctwie.
Tak strasznie mi żal zwłaszcza jednej pary butów że aż się popłakałam jak to zobaczyłam. No ale obwiniać mogę tylko siebie że nie schowałam. Usprawiedliwia mnie tylko to że się nie spodziewałam takiej akcji bo Fifka już dawno nic nie zniszczyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Tak ,ale wydała mi się jakaś inna :)[/QUOTE]

Bo jej uszy stoją. Myślę że jakbym jej podklejała w szczenięctwie ( tak jak ludzie robią np. yorkom jak same nie chcą stanąć) to by miała stojące trójkąciki.

Nowych fotek dziewczynek nie mam ale mam za to fotki ich obroży. Naliczyłam że mam ich 15. Wiem że jestem walnięta;)

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9122/sn852507.jpg[/IMG]

To oczywiście nie wszystko, bo mamy jeszcze szelki i smycze, to już w mniejszej ilości;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Niezla kolekcja, znaczy trzeba Wam 3 psa to bedzie po 5 :razz:[/QUOTE]
A może jeszcze 13 psiaków i każdy będzie miał po jednej ;)

[quote name='Maalwi']OO jaaa to ja mam tylko 6 obróż...
A moze chcesz któras odsprzedać? hahahaha[/QUOTE]
To wcale nie dużo mniej ode mnie bo ja mam 15 na 2 psy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']i tak masz dużo ja mam tylko.... 5:P
Masz 15 na 2 psy ale one obie mogą nosić te same więc tak jakby 15 ogólnie;)
Ja... gdybym miała kase to bym miała kolekcje taka jak twoja razy 3 :eviltong::diabloti:[/QUOTE]

Ja mam ma jeszcze szelki, 5 sztuk. Ze smyczami u nas za to biednie, 2 zwykłe parciane 180cm, 1 skórzana, 2 flexi i 2 pseudo flexi z promocji pedigrri.

Co do ilości obroży, to ja jeszcze nie skończyłam kupować:diabloti:. Zastanawiam się nad zakupem rogza. Na nowego nie mam chwilowo pieniędzy, a zresztą nie są warte swojej ceny. Myślę intensywnie nad gumowym rogzem bo jedna z dogomaniaczek ma na sprzedaż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ja niestety szelek tylko 3:(

Ja też nie skończyłam:diabloti: ja dopiero zaczęłam:evil_lol:

o tak rogz sa ładne ale ceny nie warte też własnie moze kupię jakiegoś uzywanego;)

chyba spapugue i tez zrobie zdjecie kolekcji :P[/QUOTE]

Ja jestem chora na błękitnego rogza. To nowy kolor to używanej raczej prędko na sprzedaż nie będzie. Obroża trzecia od lewej jest w podobnym kolorze i na Lenie cudownie się prezentuje.
Rób, fotki rób, chętnie popodziwiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Ja jestem chora na błękitnego rogza. To nowy kolor to używanej raczej prędko na sprzedaż nie będzie. Obroża trzecia od lewej jest w podobnym kolorze i na Lenie cudownie się prezentuje.
Rób, fotki rób, chętnie popodziwiam:)[/QUOTE]
Moim zdaniem nie opłaca sie kupować jednolitego rogza :P jesli już to wole kupić wzorek, a jednolitą to jakąś tańszą obroze;) ten błękitny rogz.. pisząże turkusowy ma bardzo podobny kolor do podkładu naszego hiltona w kostki;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...