Jump to content
Dogomania

Fifi & Lena - moje dwa półdiabla:)


Kasi i Lena

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Misia&Ruby']Lenka miała świetną minkę na fotkach :D
A jak się dla Fifki błyszczy sierść :)
Piękne dziewczynki! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']Dziewczynki :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Talia']Śliczne dziewczynki :loveu:
Lenka ma przesłodki wyraz pyska na pierwszym zdjęciu :)[/QUOTE]

[quote name='Maalwi']Jakie obie piekne dziewuszki zadbane :)[/QUOTE]
Dziękuję w imieniu dziewczynek:loveu:
[quote name='papillonek']lenka jaka wyczesana :)[/QUOTE]
Ona po uczesaniu robi się puchata:loveu: Niestety szybko się uklepuje.




Jeszcze takie mam ale troszkę za jasne bo słonko świeci.
Moja spanielowata dziewczynka:loveu:

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4789/sn852463.jpg[/IMG]

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3746/sn852465.jpg[/IMG]

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2407/sn852467y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Fifka ma długie te włosy na uszach juz:D[/QUOTE]
Bo uczesane:) Byłoby ich nawet trochę więcej ale w rzepy wpadła i nie mogłam wyczesać to wycięłam.
[quote name='A&L'][URL]http://img7.imageshack.us/img7/2407/sn852467y.jpg[/URL] Lena jaka mina hahah :D[/QUOTE]
Lena ma często taką minę bo ma duży przodozgryz i często ząbki są na widoku. Widziałaś na poprzedniej stronie jej fotki? Tam też widać jak się przyjrzeć.

Dziś dopadłam Lenę z nożyczkami i jej kudły z między poduszek w łapkach troszkę wycięłam. Próbowałam kudły na stopach ładnie na okrągło podciąć i mi krzywo wyszło:roll: Chyba fryzjer byłby ze mnie marny.

Dziś kupiłam kolejną obrożę, chyba czas się leczyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']A jak u Was w koncu z czipami? jedne na cala polske? czy rozne sa numery zaleznie gdzie sie mieszka..[/QUOTE]
A wiesz że nie mam pojęcia jak to jest. muszę się weta zapytać.

[quote name='A&L']Ja też się właśnie wybieram. Chyba pójdę w tym miesiącu. Tzn. w przyszłym w sumie :P[/QUOTE]
Ja może też się w końcu zmobilizuje. Tylko będę miała problem z tą zawieszką co dają do przyczepienia do obroży. Jak ja to będę przekładać na różne obroże:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja mam tak ze jak nie jade do miasta czy na rehab do innego to wtedy nic do Niuni nie biore ani szelek ani smyczy, ona jest po prostu posluszna ze idzie przy nodze :loveu: ale jakby sie zdazylo ze ucieknie to wlasnie ma czip bvo tutaj to obowiazek[/QUOTE]
Niunia to pies idealny:loveu:
Też bym chciała żeby u nas czipy były obowiązkowe (wtedy by nie było zmiłuj się i bym pędem do weta leciała zaczpipować) I żeby bazy danych były jakieś sensowne bo z tego co czytałam idealnie nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Niunia to pies idealny:loveu:
Też bym chciała żeby u nas czipy były obowiązkowe (wtedy by nie było zmiłuj się i bym pędem do weta leciała zaczpipować) I żeby bazy danych były jakieś sensowne bo z tego co czytałam idealnie nie jest.[/QUOTE]
Czekaj czekaj ona tez ma wady.. :mad: np z powodu cortyzonu jest strasznie glodna i kradnie rzeczy z polek, stolu i innych miejsc :( Czasami w ogole potrafi ogluchnac...

No wlasnie z tegfo co ja pamietam jak kiedys czytalam to macie rozne i to jest troche bez sensu,.,.. tutaj na pewno sie id przy obrozy przydaje bo jak np jestes na wsi i pies ci zginie to rolnik nie ma czipa i zanim by pojechal do weta czy policji to zajmie a tak odczyta nr i zadzowni do mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Czekaj czekaj ona tez ma wady.. :mad: np z powodu cortyzonu jest strasznie glodna i kradnie rzeczy z polek, stolu i innych miejsc :( Czasami w ogole potrafi ogluchnac...

No wlasnie z tegfo co ja pamietam jak kiedys czytalam to macie rozne i to jest troche bez sensu,.,.. tutaj na pewno sie id przy obrozy przydaje bo jak np jestes na wsi i pies ci zginie to rolnik nie ma czipa i zanim by pojechal do weta czy policji to zajmie a tak odczyta nr i zadzowni do mnie.[/QUOTE]
Czyli jednak Niunia nie do końca ideał ale jest bardzo blisko. Co do głodu to przecież przez chorobę i leki więc nie ma w tym jej winy. Moje też czasem głuchną niestety,zwłaszcza Lena.
No mi też się coś obiło o uszy że coś jest nie tak z tymi bazami danych. U nas też się id przydaje. Mamy też lissetky od weta które dostałyśmy przy szczepieniu na wściekliznę. Działa to trochę jak id bo jest numer psa i numer weta. A u weta pod numerem psa moje dane.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co w sumie w 99% ideal :loveu: (tak duzo nie moge na nia narzekac :razz: trzeba tylko po prostu chowac rzeczy i pamietac o innych sprawach) Tylko szkoda ze byla uczona - nie przez nas - biciem i karami i dlatego jest posluszna a nie tak jak sherry ze dla klickera i z wielka radoscia :(

No to tez w raze co jest jakas pomoc jakby pies uciekl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Nie bądź skromna i napisz na 99,9 ideał. Niunia jest pocieszna i ma w sobie to coś, jestem pewna że na żywo jest urocza. Choć z nich dwóch jestem bardziej zauroczona Sherry ale to nie dziwne bo jej się nie da nie kochac nawet na odległość.[/QUOTE]
No dobra 99,999999% :razz: (minus dostaje za to ze rzuca sie na jedzenie, nie sposob jej dac jednego kawalka smaka bo zaraz gryzie zeby szybciej wziasc, najtrudniej wlasnie jej dac smaka jak chodzi na biezni wodnej bo musze jej z reki dac a wtedy mam pogryzione palce:( ) Ona jest bardzo kochana i mimo tego co przeszla kocha kazdego czlowieka i kazde nawet najmniejsze zwierzatko :loveu: Sherry to kazdego potrafi rozkochac :loveu:

Jakbym miala wybierac u Ciebie to Lena jest wlascie taka co ma to cos w sobie i zwracac uwage :loveu: a jak jest na zywo? ktora bardziej na siebie chce zwrocic uwage?

Link to comment
Share on other sites

U mnie to ciężko stwierdzić one są takie różne i jedna fajniejsza od drugiej.
Fifka na pewno jest bardziej przebojowa, nachalna i postrzelona, taki psi prostak w pozytywnym znaczeniu tego słowa;)
Lena to czasem mały tchórz, ale jest też delikatna i wrażliwa. Jest bardzo szybka i zwinna. Większość psów przy niej wymięka.

Mają swoje wady ale kocham je obie bardzo mocno ale każdą inaczej

Link to comment
Share on other sites

No nie da sie kochac tak samo :razz: wiadomo ze zawsze sie beda czyms tam roznic :) A jak tam idzie z klickerem?

Na pewno bardziej mozna na Niuni luzem polegac niz na Sherry co nie skresla Sherry :) Najsmieszniejsze bylo to ze opwiada nam dziewczyna co przychodzila do psow jak nas nie bylo ze jej maz - ktory rano byl z psami bo ona w pracy - raz wzial obie bez smyczy (przy czym ja sama mam rzadziej Sherry bez smyczy a co dopiero ktos kogo malo zna:razz:) i tylko raz mu Sherry odbiegla do jakiegos mlodego malzenstwa, nagle sie zatrrzymala - dotarlo do niej ze to nie my - i wrocila do niego. Ciekawe ze tak sie sluchala :loveu:

Link to comment
Share on other sites

U mnie Fifka jest bardziej usłuchana. Przychodzi na zawołanie praktycznie zawsze, Lena niestety czasem głuchnie, choć i tak jest bardzo dobrze. Jak była szczeniakiem to nie raz wyłam taki był z niej uciekinier. Zawziełam się i długo ćwiczyłyśmy na lince i są kolosalne efekty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...