Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Bylam dzisiaj na Litwie w Alytus. Buldog francuski Leos Gold Vanka - JCAC, king charles spaniel Felicita z cerekvicke Strane - JCAC, BOB, BOG IV[/quote]


Gratulacje ! :BIG: Poproszę o podanie stawki pudli miniaturowych czarnych ( po lit.to chyba pudelailai nykstukinai ) i nazwisko sędziego.
Jaki pies wygrał gr.IX ?

Dorotal,może masz więcej informacji o wystawie międzyn.w Trakai ?
Chodzi mi o obsadę sędziowską z podziałem na rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy'][quote name='dorotal']Bylam dzisiaj na Litwie w Alytus. Buldog francuski Leos Gold Vanka - JCAC, king charles spaniel Felicita z cerekvicke Strane - JCAC, BOB, BOG IV[/quote]


Gratulacje ! :BIG: Poproszę o podanie stawki pudli miniaturowych czarnych ( po lit.to chyba pudelailai nykstukinai ) i nazwisko sędziego.
Jaki pies wygrał gr.IX ?

Dorotal,może masz więcej informacji o wystawie międzyn.w Trakai ?
Chodzi mi o obsadę sędziowską z podziałem na rasy.[/quote]
Byly tylko Caniche Nain - Pudelai nykstukiniai
Pies
szczeniaki
STOP-PRESS LIETAUS SIMFONIJA
otwarta
ENCH AMUN VON DER HUTZELSCHWEIZ
suki
otwarta
CHAOTIC COMEDY PARADOKSAS
Miała sedziowac biarorusinka, ale zmienili na Litwinke Zivile Povilaitiene
Niestety informacji nie mam na temat Trok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']a dla mnie jakby mozna stawke beagle..

Czy ktos wybiera się w sierpniu do Rygi :)?[/quote]
Tak ja z 3 psami.
Beagle
Psy
szczeniaki
HERIS MISKO SIELA
junior
FUGAS PUIKUS MEDZIOKLIS
URANDO XANDRINA
otwarta
CAIDO PUIKUS MEDZIOKLIS
CZORT Z RYDLEWA
suki
junior
exa puikus medzioklis
otwarta
EMPRESS XOXO XANDRINA





Grupe IX wygral pekinczyk

Link to comment
Share on other sites

Byly 4 ringi. Na 3 byly wypisywane oceny na tablice, oprocz mojego :( .
Beagle
Psy
szczeniaki
51 HERIS MISKO SIELA - w.o., best Puppy
junior
52 FUGAS PUIKUS MEDZIOKLIS - dosk. 2
53 URANDO XANDRINA - dosk. 1, JCAC
otwarta
54 CAIDO PUIKUS MEDZIOKLIS - dosk, CAC, NPwR, BOB
55 CZORT Z RYDLEWA - nie bylo
suki
junior
56 exa puikus medzioklis - dosk. JCAC, Best Junior
otwarta
57 EMPRESS XOXO XANDRINA - dosk



Seterow irlandzkich nie bylo




[quote name='jovi']Dorotko, wysyłałam Ci maila z zapytaniem o inne krajówki na Litwie, please odpowiedz :Fade-col: mi[/quote]
Jesli chodzi o Mariampol to powiedz dokladnie o co ci chodzi, ja na niego nie jade. Mam Krakow tego samego dnia. Ale bede dzwonic do organizatora w tym tygodniu w sprawie wystawy w Kownie(ten sam oddzial organizuje Kowno i Mariampol) wiec sie moge spytac.

Link to comment
Share on other sites

Dorotal wybieram się pierwszy raz na Litwę,pomóż trochę.Byłaś już,czy można płacić za wystawę na miejscu,czy obowiązkowo np,przelewem razem ze zgłoszeniem.Czy wysyłają potwierdzenia zgłoszenia? Co oprócz paszportu dla psa z dokumentów trzeba mieć?Cac przyznawany w każdej klasie?jakiekolwiek championaty nie mają :modla: znaczenia do ch.Litwy.Zgłoszenie wysłać najlepiej poleconym? Uff na razie to wszystko ,bardzo proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Ja bylam tylko na 3 wystawach zwyklych, wiec bede mowic tylko o nich. W sobote bede na nastepnej. Na kazdej z nich placilam na miejscu, w zaleznosci od terminu zgloszen okreslona kwote. Zglosilam sie na miedzynarodowke w Trokach i za nia placilam przelewem. Nie wysylaja potwierdzen. W zasadzie zadnych dokumentow nie potrzebujesz. Jakos nie sprawdzali mi nawet paszportu, ale lepiej go na wszelki wypadek miec. CAC przyznawany w kazdej klasie, ale na zwyklych wystawach nie ma klasy posredniej. Niestety czempionaty nie licza sie do championatu litewskiego. Ja tam wysylam faxem, a pozniej dzwonie czy przyjete. A na ktora wystawe sie wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam na 2xCACIB w Wilnie w tym roku. Zgłoszenie wysłałam listem poleconym, a dwa tygodnie przed wystawą dostałam potwierdzenie zgłoszenia wraz z planem dojazdu na wystawe. Na wystawie płaciłam na miejscu kwote zgodną z terminem zgłoszenia. Dodatkowo skorzystałam z możliwości płacenia dzień przed wystawą, więc w dniu wystawy nie musiałam już stać w kolejce. Na granicy nie sprawdzali psich paszportów (na nasze tylko rzucili okiem) ale na wystawie sprawdzali czy jest szczepienie na wścieklizne.

Link to comment
Share on other sites

W ten weekend laczylam Litwe i Lotwe. W sobote na Litwie bylam na krajowce w Plunge gdzie sedziowali wylacznie polscy sedziowie. Moim buldozkow poszlo dobrze :D
Gabi Draczyn - CAC, NSwR
Leos Gold Vanka - CACJ
Oprocz tego moj king charles spaniel - Felicita - CACJ
W niedziele zaliczylam Łotwe. Bylam na miedzynarodowce w Valmiera. Tu tylko jeden sukces Leos Gold Vanka - CACJ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dotolal ! Gratuluję sukcesów ! :BIG:

Poproszę o stawkę i sędziów pudli miniaturowych czarnych. :modla:
(pudelai nykstukinai lub caniche nain )

Napisz coś więcej o wystawie na Łotwie.Jaka jest tam organizacja ?
Ozbóbki były oceniane na hali,czy na stadionie ?

Link to comment
Share on other sites

Nie mam katalogu z Litwy, bo widzialam wczesniej rozpiske ringow i moje psy wchodzily o 13.30 i 14.30 i jak przyjechalam to katalogow juz nie bylo. Zaplacilam za katalog i maja mi przyslac do domu. Jakies pudle na pewno byly, bo widzialam. Wiec jak dostane katalog to napisze. Zreszta moje buldozki wchodzily jak ostatnie na ring przed Bestami. Zabraklo juz rozet, wiec dostalismy podstawki.
Na jednej i drugiej ozdobki byly wystawiane na stadionie.
Łotwa Valmiera 22.05.2005
Caniche nain(white, black, brown)
psy
posrednia
BEL BIZHU IKS ZET
SARAHILL LOVE ON THE RUN
suki
championi
BEL BIZHU SHAMROCK

Łotwa. Przy wejsciu sprawdzaja, czy w paszporcie jest przeciw wsciekliznie. Wbijaja pieczatki na kartki z numerkami i na reke. Pieczatke na rece mam do tej pory. :D :D . Jak wygrasz BOB to koniecznie musisz zostac na grupy, bo ci wykasuja zdobyte tytuly. Nie ma Best Juniora, wiec jak dostaniesz CACJ to mozesz jechac do domu, co zreszta zrobilismy. :D Zawsze to z 5 godzin wczesniej w domu, a mielismy 620 km do domu. Jest tylko jeden CAC na klasy : posrednia, otwarta, uzytkowa i championow. Do porownania na najlepszego psa/suke startuja tez juniory. W tym porownaniu zajelam drugie miejsce i sedzia chcial mi dac R. CACIB. :D :D Ale organizator sie nie zgodzil :-? . Parking blisko i byl dosc duzy i nie platny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...