Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']ale uprzedzałas ich o tym?? czy tak poprostu się udało :lol:[/quote]


Ja podobnie, jak Asiaczek ;-)
Napisałam na zgłoszeniu wysokość opłat, a w nawiasie dopisałam, że płatności dokonam na wystawie.
Nie dzwoniłam, ino przyjechałam na wystawę- w sekretariacie nie było żadnego problemu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Ja podobnie, jak Asiaczek ;-)
Napisałam na zgłoszeniu wysokość opłat, a w nawiasie dopisałam, że płatności dokonam na wystawie.
Nie dzwoniłam, ino przyjechałam na wystawę- w sekretariacie nie było żadnego problemu :-)[/quote]

To są bardzo cenne informacje - dzięki dziewczynki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hi, tak dokladne i nie zrozumialam czy dostalisz cie odpowiedz czy jest taki titul jak "Baltic Champion". on jest, sama mam w domu takiego championa :)
do tego sa potrzebne 3 tituly championa-Estonia, Latvia i Lithuania. Potem kedy masz te diplomy (potwierdzienie ch.) mozna proszyc o potwierdzenia Balt CH.
to kosztuje okolo 25 euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']nie wiecie kiedy można sie spodziwać spisu wystaw na nastepny rok na Litwie???[/quote]
[B]Agappe[/B] - na litość b...ską! Do końca tego roku mamy jeszcze 4,5 miesiąca, a ty już niecierpliwisz się o przyszły rok! Daj im (tzn. organizatorom) trochę odetchnąć. Poza tym do końca roku i na Litwie i na Łotwie są jeszcze wystawy! To wszystko trzeba ogarnąć, rozliczyć itp....
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

14.10 Valmiera-Łotwa CAC show.
[URL="http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=476&sdepart=176"]http://www.dogs.lv/index.php?mode=exb&id=1&depart=476&sdepart=176[/URL]

1 CAC daje Ch Łotwy jesli pies ma Championat innego kraju niż Polska.
przyznawany jest 1 CAC na klase pośrednia,otwartą i championów.

15.10 Siauliai-Litwa CAC show.
na razie www sie nie otwiera.

kto byłby chetny???
nocleg gdzieś na Litwie pewnie już w Siauliai.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']Wie może ktoś z was, jaka jest opłata za championat litwy i jak wygląga procedura (składanie dokumentów, itp...)???[/quote]

opłata to 20 Euro, na międzynarodowej w Wilnie siedziały osobno Panie, u których można było złożyć kopie kart ocen i rodowodu oraz zapłacić za championat.

Podobnie zrobiłyśmy z Musiałkiem w Silute, obie skończyłyśmy Młodzieżowe Championaty Litwy, w sekretariacie zapytałysmy się czy można złożyć papiery, okazało się że tak. Pani która wszystko zabierała od nas powiedziała, że za ok 2 - 3 tyg dostaniemy dyplomy do domu. No i tak się stało równocześnie przyszły dyplomy wraz ze ślicznymi rozetami. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...