Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciotki niecierpliwe, nic więcej nie wiem. Nie wiem dokładnie gdzie pod Olsztynem, nie wiem jakie ogłoszenie Magda i Krzysiek przeczytali. Podejrzewam tylko, że w sieci, które ja zamieściłam i podałam tylko swój numer telefonu. Upewnię się tylko czy mój mail doszedł bo kompek wczoraj robił psikusy. A może im się Figa nie spodobała, a może się zastanawiają, nie wiem, ciotki drogie....

Link to comment
Share on other sites

dostałam ogloszenie z alegratki. hm...
:Witam! Moja mama jest zainteresowana suczką, bardzo jej się Figa spodobała. Mam takie pytanie, czy możliwy byłby transport do Brzegu. Mama nie chce suczki ale powiedziala., że ta jest bardza ladna. Prosze o szybki kontakt"
Nie wiem o który Brzeg chodzi, ta pani nie chce suczki... Czekam na odpowiedź ludzi spod Olsztyna.
Dąbrówka, dobrze, że tam jesteś i w razie gdyby.....

Link to comment
Share on other sites

Trochę dziwny ten post :cool3:
To w końcu mama chce, czy nie chce? :evil_lol:

Jest na dogo drugi pręgusek, tym razem chłopak, Shrek. Zobaczcie, jakie ma "zwichrowane" uszy :):
[IMG]http://images3.fotosik.pl/169/81605317a27e49de.jpg[/IMG]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31257[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Ależ ja jestem cierpliwa :)
Chciałam tylko przypomnieć, że też mieszkam pod Olsztynem, więc w razie gdyby okazało się, że Figa ma trafić w moje okolice, mogę wiedzieć więcej ;)[/QUOTE]
A ja dokładnie z tą sama intencją pytalam, też mieszkam pod olsztynem, tyle ze w inną stronę Olsztyna, niz Dąbrówka :)

Link to comment
Share on other sites

a ja nie moge sie nadziwic nad kulturą a raczej jej brakiem u niektorych ludzi
dzwonila do mnie babka w sprawie figi z ogloszenia
i gadka szmatka bla bla bla i pyta czy moze psa zobaczyc, no to ja ze jasne, ze jest w grodzisku........i łup słuchawka :roll:
czad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...