Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Kofeina']Jak ja bym zguila psa to pierwsze co bym zglosila jego zaginiecie w schronisku
a [B]dziewczyny nie pisaly nic ze jeden z ich podopiecznych uciekl/zaginal/zawieruszyl sie[/B] (nie wiem jak to nazwac)[/QUOTE]
bo on nie był adoptowany przez fundację, nie wiadomo, kto go adoptował...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']bo on nie był adoptowany przez fundację, nie wiadomo, kto go adoptował...[/QUOTE]

tak to wyczytalam choc wybacz ale dla mnie jest to troszke niezrozumiale ze nie ma takiego przeplywu informacji ze psa nie ma:(
i tutaj nie chodzilo m raczej o dziwczyny a taka informacje ze strony schronu ze ich poopiecny wsiakl..

No chyba ze ludzie tego nie zglosili..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina Grudzień']raczej nie . pani mowi ze chcieli wziac psa...bo im sie spodobal... ale nie byli to wlasciciele.;/ tajson jest agresywny podobno. warczy i szczerzy sie przy jedzeniu i jak sie chce go z wyrka zwalic ....[/QUOTE]

No i teraz tak wzieli go obcy ludzie.... wiedzac o tym ze on si tak zachowuje?
hm.. zeby on nie trafil tyko stamtad skad przyszedl

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem ta sprawa powinna byc wyjasniona bo pies trafia z rak do rak a ktos jest za niego odpowiedzialny....
ktos sie zoobowiazal do posiadania go a jak to mowia posiadanie psa powinno byc prywilejem...

wiec tutaj uklon w strone dziewcyn bzposrednio zwiazanych z TTB czy podjelybyscie sie ?
tak nismialo wysylam prosbe w wasza stone.....

Link to comment
Share on other sites

mysie pysie w schronisku w sobote bedzie Ireneusz. nasz szef fundacyjny;) dam ci jego numer na priv i dzwon do niego jak bedziesz w schronisku.

co do tajsona,tak jest to Tajson,potwierdzam. i teraz tak: trafił do schroniska,przesiedzial kwarantanne i zostal zaadoptowany,nie wiemy przez kogo. Diunka dzisiaj zadzwoni do Panstwa,ktorzy go przejeli i nakaze im zczytac nr chipa. mozliwe przeciez ze tajson nawial dobrym ludziom.zadzwonilam do Demi ze schronu, zorientuje sie czy bylo zgloszenie o zaginieciu tajsona. dodatkowo zorganizuje nr tel do ludzi,ktorzy go zaadoptowali ze schroniska jak juz bedzie chip,bez jakiegos namiaru na niego musiala by przkopac tone umów

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią,która wzieła Tajsona od ludzi z ogloszenia. Jednak,jeszcze wczoraj zadzwoniła do schroniska i pies został zabrany.Owa rodzina ma małe dzieci a Tajson powarkiwal na nie.
Zatem Tajson znowu w schronisku.dowiemy sie czy ktos go szuka

Link to comment
Share on other sites

Dni Otwarte schroniska dla naszych TTB przebiegły spokojnie. I dobrze. Obawiałam się nieprzemyślanych decyzji ludzi, bo "za darmo dają"

Psy czują się dobrze. Są w dobrej kondycji.

w sobotę znów uciekł Graff (furtka nie została zamknięta na klucz:shake:)
Szukaliśmy go razem. I kto znalazł Graffiątko?? JA:diabloti:

Mimo grozy sytuacji, uśmialiśmy się, bo Graffa znalazłam na placu szkoleniowym fundacyjnego Centrum Szkolenia, znalazłam go o 16:02, a na 16:00 miał umówione zajęcia. Grzeczny chłopiec, mimo, że na gigancie to do szkoły przyszedł:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']Dni Otwarte schroniska dla naszych TTB przebiegły spokojnie. I dobrze. Obawiałam się nieprzemyślanych decyzji ludzi, bo "za darmo dają"

Psy czują się dobrze. Są w dobrej kondycji.

w sobotę znów uciekł Graff (furtka nie została zamknięta na klucz:shake:)
Szukaliśmy go razem. I kto znalazł Graffiątko?? JA:diabloti:

Mimo grozy sytuacji, uśmialiśmy się, bo Graffa znalazłam na placu szkoleniowym fundacyjnego Centrum Szkolenia, znalazłam go o 16:02, a na 16:00 miał umówione zajęcia. Grzeczny chłopiec, mimo, że na gigancie to do szkoły przyszedł:p[/QUOTE]


ucieka i idzie tam gdzie czuł się dobrze ...
kolejną ucieczkę pozostawię bez komentarza

Link to comment
Share on other sites

poniewaz sie nie wypowiadalem na temat "zadymy" ktora miala miejsce gdy bylem odciety od netu, teraz sie wypowiem...
Każde niekulturalne zachowanie, zniewagę, czy obelgę uczynnioną w stronę wolontariusza fundacji 2 plus 4 traktuje jako uczyniona mnie osobiście

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w naszym Wrocławskim schronisku. Widziałam śliczną kolorową amstaffkę z przyciętymi uszkami. Była w boksie z innymi psami (widziałam jeszcze jednego czarnego pieska/suczkę z nią) nie miała numerka na szyi, a numeru boksu nie pamiętam. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje o niej i jakieś zdjęcie, bardzo Was proszę prześlijcie mi. Ukradła mi CAŁE serce kawałkiem swojego języka. Sama nie mogę jej przygarnąć, bo mam 2 koty i psa 70kg, ale zrobię wszystko żeby znaleźć jej kochający i bezpieczny dom. Czekam na jakiekolwiek informacje !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wczorajszazupa']Byłam dzisiaj w naszym Wrocławskim schronisku. Widziałam śliczną kolorową amstaffkę z przyciętymi uszkami. Była w boksie z innymi psami (widziałam jeszcze jednego czarnego pieska/suczkę z nią) nie miała numerka na szyi, a numeru boksu nie pamiętam. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś informacje o niej i jakieś zdjęcie, bardzo Was proszę prześlijcie mi. Ukradła mi CAŁE serce kawałkiem swojego języka. Sama nie mogę jej przygarnąć, bo mam 2 koty i psa 70kg, ale zrobię wszystko żeby znaleźć jej kochający i bezpieczny dom. Czekam na jakiekolwiek informacje ![/QUOTE]
[B][I]Boks nr:57[/I]
[I]Nr schroniskowy :255/11[/I]
[I]Nr na szyi [/I]:1575
[I]W schronisku od [/I]:03.02.11
[I]Imię:[/I][/B] Wega (SUKA!)[B]
[I]Wiek:[/I][/B] 6 lat[B]
[I]Opis: pitbullka, uszy cięte[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...