Jump to content
Dogomania

Czy to normalne?


sweet maggie

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[SIZE=1]mnie tez to interesuje, bo mam kundelka i zastanawiam się dlaczego siwieje. Szczególnie wokół oczu, siwych "włosków" przybywa stopniowo i nie jest to związane ze stresem, bynajmniej ja nie widze ,żadnego stresu . Do weterynarza chodzimy na szczepienia i wrazie jakiegoś wypadku, czy jak coś mnie nie pokoi, ale ale tak. Hmm... Taka jego uroda troszkę :D

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel'][SIZE=1]mnie tez to interesuje, bo mam kundelka i zastanawiam się dlaczego siwieje. Szczególnie wokół oczu, siwych "włosków" przybywa stopniowo i nie jest to związane ze stresem, bynajmniej ja nie widze ,żadnego stresu . Do weterynarza chodzimy na szczepienia i wrazie jakiegoś wypadku, czy jak coś mnie nie pokoi, ale ale tak. Hmm... Taka jego uroda troszkę :D[/SIZE]

[/quote]
Mój Tofik zaczął łysieć jak miał 5miesięcy.Ludzie często mnie na ulicy pytają czy on już jest stary.A niedawno pewna pani mnie zaczepiła i z dumą stwierdziła że mój"staruszek"jest żwawy jak szczeniak i zapytała jakie witaminy mu podaje.:megagrin::-D

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WalentyNaa']A jaj mam jedno pytanko.. moze ktos potarfi na to odpowiedziec.. zauwazylam u swojej labradorki niewielka prege,kreske nad noskiem ..nie wiem czy to zdarza sie u tej rasy ? nie jest to zadna rana ani zadrapanie .. wyglada jakby siersc sie ukladala w ten sposb i towrzyla ja hmm ...[/quote]

A jak to dokładniej wygląda? :) Może wstawisz zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...