Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak wrażanie po wczorajszej nocy ? I Wasze i bulwiątek ?? Dla niektórych to był pierwszy Sylwester,ciekawa jestem jak reagowały na hałas ?
U mnie tradycyjnie Hebe siedziała na parapecie i podziwiała sztuczne ognie,a Emisia tak mocno spała na kolanach mojego Taty,że nic nie zauwazyła :lol:
Jak wróciliśmy do domu dziewczynki były w iście sylwestrowym nastroju,ani myślały żeby iść spać,szalały i bawiły się do poooozna...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Jak wrażanie po wczorajszej nocy ? I Wasze i bulwiątek ?? Dla niektórych to był pierwszy Sylwester,ciekawa jestem jak reagowały na hałas ?
U mnie tradycyjnie Hebe siedziała na parapecie i podziwiała sztuczne ognie,a Emisia tak mocno spała na kolanach mojego Taty,że nic nie zauwazyła :lol:
Jak wróciliśmy do domu dziewczynki były w iście sylwestrowym nastroju,ani myślały żeby iść spać,szalały i bawiły się do poooozna...:multi:[/quote]U mnie nigdy żaden pies nie bał się wystrzałow. My byliśmy na pysznej kolacji. Mój TZ nie tańczy więc o 12,30 wracaliśmy do domu wsród wystrzałów, sztucznych ogni i strzelających korków od szampana. Droga powrotna była wspaniała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Wszystko w normie. Nie ma temperatury podwyzszonej, apetyt sredni - czyli jak zawsze. Dzisiaj nie piankowala. Bawi sie, rozrabia.[/quote]To bardzo sie cieszę, że wszystko jest ok:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Hej Draczyn ;)
Oj działo się przez ten czas. Próbne matury, naprawde dużo nauki miałam. No i ostatnio święta, przygotowania. Musiałam mamie pomóc bo sama nie dałaby rady, ma chory kręgosłup :( naprawde najeździłą się żeby jakoś to wyleczyć i skończyło się na tym że tylko proszki musi brac schoć one i taknie zawsze daja jej ukojenie. Poza tym w końcu zdałąm prawko i za 3 tygodnie będe już mogła brykać do szkoły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Jeśli ona jest wrażliwa na zimno, to radziłabym nie wyprowadzać jej na długie spacery[/quote]

A czy ja gdzies napisalam osotatnio ze bylysmy na dlugim spacerze? Szczegolnie jak ostatnio piankowala. Przeciez to oczywiste ze teraz glownie tylko siusiu i kupka. W domu moze sie nabiegac.:p

[quote name='mazika']Hej Draczyn ;)
Oj działo się przez ten czas. Próbne matury, naprawde dużo nauki miałam. No i ostatnio święta, przygotowania. Musiałam mamie pomóc bo sama nie dałaby rady, ma chory kręgosłup :( naprawde najeździłą się żeby jakoś to wyleczyć i skończyło się na tym że tylko proszki musi brac schoć one i taknie zawsze daja jej ukojenie. Poza tym w końcu zdałąm prawko i za 3 tygodnie będe już mogła brykać do szkoły ;)[/quote]

GRatulacje zdania prawka! To bardzo dobra rzecz :> Nie wiem jak by wygladalo moje zycie bez tego malego kartonika :D
POmagaj mamie ile sie da.. Chory kregoslup to jedno z gorszych schorzen :(

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DeepSkyBlue"][/COLOR]Witam wszystkich w nowym 2006 roku oby przyniósł duzooo Szczęścia :)
musze nadrobić zaległości i powklejać jakieś foteczki :) napisać co nowego :) postaram się to zrobić jutro albo po jutrze bo mam trochę zaległych prac :) a tym czasem pozdrawiam wszystkich.......[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...