Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym chorowaniem to jaaks plaga:/ ja juz lepiej ale wciąz fajka u nosa wisi:))))
[b]Buba[/b], no Sylwester rewelacja. Ja na takim bylam rok temu. W terne na koniku, po zasniezonym lesie poklusowac...poezja!!! Co do mojego (naszego ) sylwestra to moge jechac do znajomych do Gniezna lub zostac w domu. Bezki i Neski nie mam z kim zostawić więc, jeśli pojedziemy to z nimi. Jeśli zostaniemy w domu to ktoś pewnie wpadnie, albo wyjdziemy do jakiejs knajpki. Nie mam ochoty wydawac zbyt duzo kasy na jedną noc. Lepiej uzbierac więcej i pojechac na dłuzej w góry z psiurami:) Dzieki Wam za zyczenia powrotu do zdrowia. Trzymajcie sie ciepło i nie dawajcie chorobom!!!! Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']Z tym chorowaniem to jaaks plaga:/ ja juz lepiej ale wciąz fajka u nosa wisi:))))
[b]Buba[/b], no Sylwester rewelacja. Ja na takim bylam rok temu. W terne na koniku, po zasniezonym lesie poklusowac...poezja!!! Co do mojego (naszego ) sylwestra to moge jechac do znajomych do Gniezna lub zostac w domu. Bezki i Neski nie mam z kim zostawić więc, jeśli pojedziemy to z nimi. Jeśli zostaniemy w domu to ktoś pewnie wpadnie, albo wyjdziemy do jakiejs knajpki. Nie mam ochoty wydawac zbyt duzo kasy na jedną noc. Lepiej uzbierac więcej i pojechac na dłuzej w góry z psiurami:) Dzieki Wam za zyczenia powrotu do zdrowia. Trzymajcie sie ciepło i nie dawajcie chorobom!!!! Pozdrówka[/quote]Zdrowiej Joss szybko, bo na Swięta i Sylwestra, musisz przecież by w dobrej formie, a nie z gilem pod nosem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia78']Witam!!! Dobrze jej Draczyn napisałaś, dobitnie, krótko i na temat. Może to pomoże???!!!! :wink:[/quote]Uparta jest jak kozioł :D :D , prawdziwy pracoholik. Chyba jednak, moja przemowa nic tu nie pomoże. :D :D To nieuleczala przypadłóść hahaha

Link to comment
Share on other sites

No to jest fantastyczne uczucie. Jedno z tych najpiekniejszych i nie do opisania. Jak np pierwsze chwile z buldozkiem! O ! Do tego porownam jazde konna :>

Ale ja juz niestety raczej nie wsiade w siodlo.

Ok ja raczej juz dzisiaj nie wejde na dogo, mam prace do napisania, a jutro ciut swit jade do stolicy. Milego weekendu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy']jejj nawet nie wspominajcie o konikach bo i ja sie pochoruje uwielbiam poprostu uwielbiam jezdzic konno !!!!!!!!!!! a koniki kocham :):):):) zazdroszcze Ci :( ;)[/quote]
może w pobliżu Cibie jest jakaś stajnia, gdzie organizują sylwestra??ja jadę do takiego ośrodka w Stoczku Łukowskim(ok.90 km od Warszawy)i tam też będe nocować.
Konie są moją drugą pasją, zaraz po buldożkach :wink:


[quote name='Joss']Z tym chorowaniem to jaaks plaga:/ ja juz lepiej ale wciąz fajka u nosa wisi:))))
[b]Buba[/b], no Sylwester rewelacja. Ja na takim bylam rok temu. W terne na koniku, po zasniezonym lesie poklusowac...poezja!!! Co do mojego (naszego ) sylwestra to moge jechac do znajomych do Gniezna lub zostac w domu. Bezki i Neski nie mam z kim zostawić więc, jeśli pojedziemy to z nimi. Jeśli zostaniemy w domu to ktoś pewnie wpadnie, albo wyjdziemy do jakiejs knajpki. Nie mam ochoty wydawac zbyt duzo kasy na jedną noc. Lepiej uzbierac więcej i pojechac na dłuzej w góry z psiurami:) Dzieki Wam za zyczenia powrotu do zdrowia. Trzymajcie sie ciepło i nie dawajcie chorobom!!!! Pozdrówka[/quote]

no to super musiało być :D


[img]http://img353.imageshack.us/img353/4259/koni0os.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Rejestruj Loguj Nowości Szukaj Kategorie

Jeśli chcesz dodać BEZPŁATNE ogłoszenie zarejestruj się, a jeśli masz konto zaloguj się.
ogłoszenie - szczegóły
Kategoria PSY sprzedam
Rasa BULDOGI FRANCUSKIE DOROSŁE
Dodano 15/12/05
Dni do wygaśnięcia 28
Treść: BULDOGI FRANCUSKIE 2 DOROSŁE SUKI RODOWODOWE PO SZCZENIEKACHKOLOR MARENGO,SPRZEDAM LUB ZAMIENIĘ
np ;buldog angielski,beagiel, mops ,york. west, sznałcer miniatura sharpej ,labrador
Cena:
Telefon: 0603-509-527
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Strona internetowa: ogloszenia.e-karmy.pl
Wyślij e-mail do ogłoszeniodawcy Wyślij do znajomego
Sklep Regulamin PŁATNE BANERY Nasz baner Firma
nazwa.pl


Design by TR&Y Polska 2004

PHU TR&Y Polska nie odpowiada za treść, aktualność ogłoszeń oraz podane dane kontaktowe.
Wszystkie eksponowane na witrynie materiały są własnością ogłoszeniodawców.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia jeśli jego treść będzie niezgodna z regulaminem.

To ogłoszenie przesłano mi na pv, co Wy na to. Wart byłoby zorientować się co to za hodowla. Ja niestetynie jestem biegła w tych internetowych ogłoszniach. Prośba do kogoś biegłago o roszyfrowanie tej wiadomości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Draczyn chca zamienic dwie dorosłe suki na suki innych ras: angliki, mopsy albo beagle. widac buldożki nie są juz chodliwe i na nich się nie zarabia az takiej kasy... :evil:[/quote]Ale tu chodzi o to aby rozszyfrować, co to za hodowla i czy to jest możliwe????????????????

Link to comment
Share on other sites

znalazłam:bernardynka suczka 7 mieśęczna rodowodowe mocnej budowy super psychika.polecam miłosniką rasy ,przyszłym wystawcą. O ;DEMON PYRLANDIA CH PL. syn inter chempiona zwycięzcy świata M ;BONI Z DONDAJEWSKIEGO złota medalistka . oboje rodzice wolni od dysplezji "A"
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
======
nr. tel.: 0603-509-527
woj. wielkopolskie
[B]ten sam email[/B]

na google pod hasłem broniarki są jeszcze ogłoszenia o beaglach, owczarkach niemieckich i bernardynkach. wszędzie email jest taki sam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia78']na google pod hasłem broniarki są jeszcze ogłoszenia o beaglach, owczarkach niemieckich i bernardynkach. wszędzie email jest taki sam[/quote]To albo jezcze jedna wielorasowa fabryka psów, albo jakiś handlarz. Jesli to hodowla zarejestrowana w ZK, to można by było troche liżej sie jej pzyjrze i napisać do oddziału do ktorego należą

Link to comment
Share on other sites

OGŁOSZENIA - (ogłoszenie 13435) - 4łapy Świat Zwierząt
Adres E-mail:, [email][email protected][/email]. Treść OGŁOSZENIA: OWCZARKI NIEMIECKIE KRÓTKO i
DŁUGOWŁOSE z RODOWODEM FCI URODZONE 20.06.2005R ...
ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-13435.html - 15k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony

Jeśli są rodowodowe to muszą być zarejestrowani w ZK. Chyba tak łatwiej będzie ich zlokalizować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia78']OGŁOSZENIA - (ogłoszenie 13435) - 4łapy Świat Zwierząt
Adres E-mail:, [email][email protected][/email]. Treść OGŁOSZENIA: OWCZARKI NIEMIECKIE KRÓTKO i
DŁUGOWŁOSE z RODOWODEM FCI URODZONE 20.06.2005R ...
ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-13435.html - 15k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony

Jeśli są rodowodowe to muszą być zarejestrowani w ZK. Chyba tak łatwiej będzie ich zlokalizować.[/quote]Cały czas jst tylko mail i komórka, a tak nie można ich zlokalizować, bo nazwy hoowli nadal nie ma

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowa, to coś powiem o swoim buldogu :D
Jest on biały z czarnymi łatkami, na głowie ma równe "okulary". Uważam, że jest "niezwykły" pod względem umaszczenia, na grzbiecie ma łatke w krztałcie serca :)
Pozatym jest szalony, przyjacielski :)
Kocha wskakiwać na moją kanape / rozłorzoną/, jak już wejdzie to go z tamdą ani rusz XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...