Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzyciel']Draczyn jesteś niesamowita,
ale słyszałam, że zawsze byłaś zdolna
:BIG:
:laola:[/quote]Komplemenciaz z Ciebie Marzyciel

Martwi mnie to, że zamiast porozmawiać na interesujące tematy, to niektórzy poprostu starają się, aby mieć więcej łapek i skaczą po wszyskich tematach. Uważam, że to trochę bez sensu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Draczyn,zgadzam się z Tobą...na większość tych tematów można pogadać w offie...a tak człowiek lata po całym forum niepotrzebnie :roll:[/quote]To pewnie po to aby mieć więcej łapek. Ale moim zdaniem w ten sposób robi się bałagan na forum i już nie wiadomo gdzie i na co odpowiadać

Link to comment
Share on other sites

No niestety ale na kazdym forum tak jest. (jezeli istnieje jakies nagradzanie za ilosc napisanych postow). Trzeba sie z tym pogodzic. Przegladajac to forum widzialam wiele notek ktore nic ale to absolutnie nic nie wnosily do tematu i nawet nie byly na jego temat.
Pozatym mozna by napisac prosbe do moderatora tego podforum aby przejzal te stare tematy, mysle ze znajda sie takie ktore mozna smialo usunac bo po prostu nie rozwinely sie zanadto i nie wnosza zadnych waznych informacji. Jest duzo takich tematow w ktorych zawarte informacje sie powtarzaja. Pozatym jezeli nie chcemy kasowac tych notek to mozna zrobic jakis temat z mieszanka wycowiedzi ktore nie trzymaja sie kupy tak na prawde.
Moderatorzy tutaj sa bardzo wyrozumiali na innym forum na ktorym udzielam sie w innym temacie niz psiaki mozna zostac zablokowanym za powtorzenie dwa razy (przez przypadek) tego samego posta.
Wiekszosc nic nie wnoszacych postow do tematu jest usuwana bardzo szybko. Jak sie trafi na zly humor moderatora to nawet za noke "dobranoc ktostam" mozna zebrac opierdziel...

Po prostu starajmy sie moze przestrzegac tematu danego dzialu i jezeli zauwazymy notke nie na temat komentujmy to w Offie. Pozatym wydaje mi sie ze Off troche sie juz rozrosl i moze warto by bylo zalozyc drugi temat (off2) bo przeszukiwanie tego na ponad 100 podstronach jest juz meczace.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą Viris całkowicie...ale powiedz mi co to za nagroda, dla dorosłego człowieka mieć łapkę więcej w profilu?Dlatego uważam,że skoro Wind nam zrobiła podforum należy, pilnować porządku.
Viris,gdybyś miała ochotę,to napisz do Wind,bo widzę,że Ty się orientujesz jak to zrobić,żeby to forum miało ręce i nogi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']No niestety ale na kazdym forum tak jest. (jezeli istnieje jakies nagradzanie za ilosc napisanych postow). Trzeba sie z tym pogodzic. Przegladajac to forum widzialam wiele notek ktore nic ale to absolutnie nic nie wnosily do tematu i nawet nie byly na jego temat.
Pozatym mozna by napisac prosbe do moderatora tego podforum aby przejzal te stare tematy, mysle ze znajda sie takie ktore mozna smialo usunac bo po prostu nie rozwinely sie zanadto i nie wnosza zadnych waznych informacji. Jest duzo takich tematow w ktorych zawarte informacje sie powtarzaja. Pozatym jezeli nie chcemy kasowac tych notek to mozna zrobic jakis temat z mieszanka wycowiedzi ktore nie trzymaja sie kupy tak na prawde.
Moderatorzy tutaj sa bardzo wyrozumiali na innym forum na ktorym udzielam sie w innym temacie niz psiaki mozna zostac zablokowanym za powtorzenie dwa razy (przez przypadek) tego samego posta.
Wiekszosc nic nie wnoszacych postow do tematu jest usuwana bardzo szybko. Jak sie trafi na zly humor moderatora to nawet za noke "dobranoc ktostam" mozna zebrac opierdziel...

Po prostu starajmy sie moze przestrzegac tematu danego dzialu i jezeli zauwazymy notke nie na temat komentujmy to w Offie. Pozatym wydaje mi sie ze Off troche sie juz rozrosl i moze warto by bylo zalozyc drugi temat (off2) bo przeszukiwanie tego na ponad 100 podstronach jest juz meczace.[/quote]Masz całkowitą rację Viris, ale stare posty też stanowią jakąś historię tego tematu, a jeśli nikt ch nie będzie odgrzebywał, to niech sobie będą tam na końcu. Moderatora też truno obarczać taką pracą, bo to jest funkcja społeczna. Powinniśmy moim zdaniem sami pilnować tu porządku i zwracać uwagę za każdy razem, tym którzy nie postępują w myśl obowiązujących tu zasad

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'].
Moderatora też truno obarczać taką pracą, bo to jest funkcja społeczna. Powinniśmy moim zdaniem sami pilnować tu porządku i zwracać uwagę za każdy razem, tym którzy nie postępują w myśl obowiązujących tu zasad[/quote]
Draczyn,ale moderator od tego jest :wink:

Link to comment
Share on other sites

Misiaczek - ale na calym forum nie ma tylko osob doroslych. Pozatym zdziwisz sie ze jak Ci powiem jak na innych forach osoby klepia denne notki tylko zeby nowy tytul im wskoczyl - tak to niestety juz jest. Jak dla mnie mozna by bylo usunac to stopniowanie lapek i wyswietlenie ilosci postow to by takie glupie notki od razu sie skonczyly a Forum by na tym nie stracilo (odeszly by osoby nic nie wnoszace do tematow).

Draczyn - Zadaniem Moderatora jest pilnowanie tego co sie dzieje na forum. Nie jest to latwe.. ale przeciez nikt nie dostanie funkcji moderatora na sile. Gdyby np bylo tu na tym forum 3 moderatorow to by mogli np zastanowic sie nad tym co zrobic z notkami napisanymi wrecz bez sensu. Wg mnie takie notki mozna by bylo usunac. Ale my nie mozemy przeciez tego zrobic. Od tego wlasnie jest Moderator. Nie wiem jak na Dogomanii ale na innym znanym forum ( na ktorym jest wiecej tematow, podforow i forow) ilosc moderatorow zalezy od tego jak dane podforum sie rozrasta i taka grupa moderatorow na prawde moze szybko i sprawnie zaprowadzic porzadek na swoim "placu". Co do starych tematow zgadzam sie ze to historia ale chodzilo mi bardziej o to zeby sprawdzic szczegolnie te stare watki by przejrzec czy przypadkiem nie ma tam wlasnie takich nic nie przekazujacych notek. Na poczatek bedzie to prostrze w tych watkach bo co chwile sie nie pojawiaja tam wypowiedzi. Pozatym tych postow jest tam znacznie miej. Moza by bylo rowniez wprowadzic taka zasade ze jezeli ktos naduzywa wpisywania takich notek to w Offie (nie w innym topicu) zwracamy uwage i dodatkowo wysylamy tej osobie upomnienie poprzez prywatna wiadomosc jezeli nie poskutkuje to prosimy o pomoc moderatora.

Link to comment
Share on other sites

Tylko taka ocena pozostanie subiektywna, bo jeżeli np ktoś jest grzeczny i mówi dobranoc, to może to być uznane przez innych za nic nie wnoszący post, a p według mnie kultura nakazuje ię przywitać i pożegnać. Wydajemi sę, że najrozsądniej będzie zwracać uwagę na pv przez nas samych, a jeżęliilość uwag będzie zbyt dużą, to zwrócić się z tym do moderatora. Jak myślicie

Link to comment
Share on other sites

Napisalam to co Ty pod koniec mojego posta.

Draczyn dobre wychowanie dobrym wychowaniem - ale czy np nie mozemy sie przyweitac poprzez pisanie pierwszej notki tego dnia? Na zasadzie - dzien dobry/witajcie - i dalej cos na temat.?

To samo z pozegnaniem sie. Gdy juz sie oczka lepia lub wiemy ze nie bedziemy juz pisac wiecej notek napisac cos w temacie nas interesujacym i konczyc - dobranoc ja sie klade do zobaczenia jutro czy cos w tym stylu? Tak samo jest bardzo ciekawa opcja edytowania juz napisanego przez siebie postu. W ten sposob mozna np zmniejszyc ilosc pisanych notek i efekt zapelniania na sile. Np w chwili gdy piszesz notke (jakas nie za dluga) i zaraz piszesz cos w nastepnej to po prostu mozna kliknac "zmien" i dodac cos jeszcze zamiast klikac kolejny post. Gwarantuje ze jezeli ktos bacznie obserwuje chocby ostatnie posty w temacie trafi na zedytowana notke.

Link to comment
Share on other sites

Tojuż chyba zbytnia drobiazgowość. Myślę, że wszysc jesteśmydorośli i w miarę rozsądni, a zkolei ograniczenie postów niczemu nie służy. Moim daniem ważne jest tylko to aby pisać w danm temaci na temat i aby niepotrzebnie nie zakładać nowych tematów i nie odkurzać starych pisząc trzy nic nie znaczące słowa

Link to comment
Share on other sites

Forum jest oczywiscie po to aby sie udzielac. Ale to co napisalam jest sprawdzona metoda zachowania porzadku na wielu forach.
Nie mowie ze trzy ostatnie moje notki mam polaczyc w jedna. PO prostu napisalam w jaki sposob uchronic sie przed gniewem Modaratorow i uwagami na temat "krotkich notek" Na ktore z reszta Ty Draczyn chyba mialas zwracana uwage.
Mysle ze wspolnymi silami wiekszosci uda nam sie zaprowadzic porzadek na Buldozkowym Forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn'].
Moderatora też truno obarczać taką pracą, bo to jest funkcja społeczna. Powinniśmy moim zdaniem sami pilnować tu porządku i zwracać uwagę za każdy razem, tym którzy nie postępują w myśl obowiązujących tu zasad[/quote]
Draczyn,ale moderator od tego jest :wink:[/quote]
Nie do konca sie zgodze.Znacznie milej sie moderuje dzialy,gdzie uzytkownicy z nami wspolpracuja.Zyj i daj zyc innym,bo wbrew pozorom moderator tez czlowiek :wink:

Co do tworzenia "offa2"....Nie wypowiem sie,ale powiem tylko ze ja osobiscie uwazam,ze urok offa jest wlasnie w przekopywaniu sie przez te wszystkie strony :wink: Spojrzcie na naszego kultowego juz PPPPonia,czy yorkowego offa.. :wink:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='misiaczek'][quote name='Draczyn'].
Moderatora też truno obarczać taką pracą, bo to jest funkcja społeczna. Powinniśmy moim zdaniem sami pilnować tu porządku i zwracać uwagę za każdy razem, tym którzy nie postępują w myśl obowiązujących tu zasad[/quote]
Draczyn,ale moderator od tego jest :wink:[/quote]
Nie do konca sie zgodze.Znacznie milej sie moderuje dzialy,gdzie uzytkownicy z nami wspolpracuja.Zyj i daj zyc innym,bo wbrew pozorom moderator tez czlowiek :wink:

Co do tworzenia "offa2"....Nie wypowiem sie,ale powiem tylko ze ja osobiscie uwazam,ze urok offa jest wlasnie w przekopywaniu sie przez te wszystkie strony :wink: Spojrzcie na naszego kultowego juz PPPPonia,czy yorkowego offa.. :wink:

Pozdrawiam[/quote]I tu Carragan jesteśmy jednomyślne. Uważam również , ze my jesteśmy głownymi użytkownikami i my głównie powinniśmy pilnować porządku na naszym podforum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja przeciez nie napisalam nic bardzo rozniacego sie. Ale na prawde czasami sa skrahne przypadki kiedy musi wejsc do akcji moderator.
Tylko on ma taka mozliwosc zeby na prawda zadzialac.[/quote]Nikt ćię Viris nie krytykuje. Nie musisz się bronić. Chyba dobrze że mamy różne zdania, bo przynajmniej mamy o czym rozmaiać. Ja też początkowo myślałam tak jak ty, ale po głębszym zastanowieniu się zmieniłam zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Chwileczkę...nie rozumiem,myślałam,że właśnie Draczyn i Viris macie takie samo zdanie,dążycie do porządku na forum.Tak jak i ja.A moderatorzy powinni w skrajnych przypadkach nam w tym pomagać(dlatego napisałam,że od tego są). Prawdą też jest to,że lepiej im się moderuje forum jeśli my z nimi współpracujemy.No ale niestety trudno brać odpowiedziałność za wszystkich.Na forach siedzą ludzie z całej Polski,ba z całego świata.I niestety my nic nie wskóramy jeśli oni nie będą chcieli się dostosować do zasad panujących na forach.I tu właśnie mają pole do popisu moderatorzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Chwileczkę...nie rozumiem,myślałam,że właśnie Draczyn i Viris macie takie samo zdanie,dążycie do porządku na forum.Tak jak i ja.A moderatorzy powinni w skrajnych przypadkach nam w tym pomagać(dlatego napisałam,że od tego są). Prawdą też jest to,że lepiej im się moderuje forum jeśli my z nimi współpracujemy.No ale niestety trudno brać odpowiedziałność za wszystkich.Na forach siedzą ludzie z całej Polski,ba z całego świata.I niestety my nic nie wskóramy jeśli oni nie będą chcieli się dostosować do zasad panujących na forach.I tu właśnie mają pole do popisu moderatorzy.[/quote]Masz rację Misiaczek, ale narazie nic takiego się nie dieje, aby musieli wkraczać moderatorzy. Tam gdzie możemy sobie poradzić - radzmy sobie sami. W skrajnych przypadkach oczywiście możemy się do nich zwracać, ale takich moim zdaniem jeszcze nie było

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...