Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej ...
Sorki, ze długo nie pisałam, ale właśnie od nowa muszę wkupić się w łaski, bo miałam mała przerwę.

A tak na marginesie, to wiesz ze Niuniek spogląda na Ciebie z góry i nie chce, żeby jego pańcia sie smuciła bo miał wspaniałe życie u jej boku :)

Link to comment
Share on other sites

No wiem tak było dziś słonecznie... Aż się chciało wyjść.
Wiesz jak moi nie kazali mi mieć kota to nie pytałam się ich potem i kota do domu przywiozłam byłam głucha na protesty. Potem byli cicho i nikt nie zaprotestował. A kotek stał się ulubieńcem. Tylko ja wzięłam kota od znajomej. A tobie raczej trudno by było wziąć pieska z hodowli niezauważalnie.

Link to comment
Share on other sites

witajcie... przepraszam ze nie pisalam :(
jutro mijają 2 miesiace.... kiedys nie wyobrazalam sobie dnia bez Kleksia a to juz 2 miesiace go nie ma ;( ból zamiast mijac jest coraz wiekszy... na kazda mysl o nim wpadam w płacz ;(

a w domu pustka... jest szansa na nowego psa ze schroniska ale musi byc jak to moja mama powiedziala wyjatkowy.... pokazalam jej ponad 60 psow i zaden nie pasuje... jeden byl ale okazalo sie ze ma juz dom... mama chyba spacjalnei tak mowi, aby nie miec psa ;(

a ja umieram z tesknoty... KOCHAM ! KOCHAM ! KOCHAM ! i tesknie ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...