Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

my u was pierwszy raz ale postramy sie wpadac
dziekujemy za odwiedziny u nas

mam takie samo zdanie jak ty ze inni nie rozumieja ze pies moze byc najlepszym przyjacielem i maja luzne podejscie jak im zdechenie psiak
ciesze sie bardzo ze klesk doszedl do zdrowia:multi:

co do fotek to super ten kogucik jest super:loveu:

pozdrawiamy i zdrowka zyczymy

Link to comment
Share on other sites

Muahaha.!Fotka jest zabójcza.!:diabloti:
Wiesz co Agatko..tak sie zlozylo,ze poszlam dzisiaj do weta po jedzenie dla mojego kota..i jak wchodzilam do gabinetu to wychodzil z niego facio z psem jak Kleks.!No doslownie identyczny.!Malusi jak pinczerek,czarny z taka brodka siwa itp.!Nawet byl mniejwiecej tej samej wagi.!;D

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co... Bóg dał mi ten ostatni wczorajszy dzień... abyśmy mogli nacieszyć się sobą... taki ostatni dzień bez bólu... jednak czemu dał mi nadzieje?? ;(
a dziś było gorzej... niestety nie dam rady więcej napisać bo zalewam łzami klawiature.... napisze tylko:

Kleksiu tak bardzo mi ciebie brakuje ! ;( minęło dopiero 1,5 h odkąd Cie nie ma ze mną ;( a ja już tęsknie i nie wiem co robić... tak tu pusto bez ciebie ;( Wiem, że teraz nie czujesz już bólu i latasz wśród aniołków...
[*] TAK BARDZO CIE KOCHAM!!!
[*]

Link to comment
Share on other sites

ale tak pusto w domu ;( juz nigdy go nie poglaszcze ;( nigdy juz nie dostane od niego buziaka ;( ;( to byl moj malutki braciszek ;( nie wiem co robic... nic mi sie nei chce ;( jeszcze do konca do mnie to nie dociera ze juz go nigdy nie zobacze.. ;( juz nie bedzie czekal pod drzwiami zanim ja przyjde ze szkoly...nie zobacze tego merdajacego ogonka ;( tych jego ładnych oczu ani kogucika na glowie ;( juz nie bedziemy chodzic na dlugie spacery.... juz nie bedzie spal ze mna ;( tak pusto... ;( ;(
bylam z nim do ostatniej chwili ;( ;( ;( ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...