Jump to content
Dogomania

......


darii_iia

Recommended Posts

[quote name='Jaga.']może Bibi przed cieczką? ;)

zdjęcia są cudne, bardzo mi się podobają :loveu: Bibi i Lovelas śliczni :loveu:

[url]http://img232.imageshack.us/img232/8729/img0364b.jpg[/url] ale miłość :)[/QUOTE]

Niee, to nie, to. On ostatnio tez się tak przy Bibi zachowywał i prrzy innych suczkach jego wzrostu rownież. :shake: Ech, najwyraźniej dziecko mi dojrzewa i ma potrzeby. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darii_iia']Niee, to nie, to. On ostatnio tez się tak przy Bibi zachowywał i prrzy innych suczkach jego wzrostu rownież. :shake: Ech, najwyraźniej dziecko mi dojrzewa i ma potrzeby. :roll:[/QUOTE]

to ile on ma? nie wiem czemu mi się wydawało że już kilka latek?

[quote name='Matyk']Jaga przy twoim grzywku pewnie i mój grzywek wygląda jak pigmej hehe[/QUOTE]

ha ha ha :eviltong: bardzo śmieszne :eviltong:
ale Twój taki mikrus że pewnie tak :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']o nie, na żywo Bibi jest maleńka, przy moim grzywku wygląda jak pchełka :)[/QUOTE]

Przy Johnym może i maleńka ale u boku mego grzywka, to jest ogromna. :)

[quote name='Jaga.']to ile on ma? nie wiem czemu mi się wydawało że już kilka latek?[/QUOTE]

Ma 5 lat. Może, to kryzys wieku średniego. Jak się nie uspokoi, to go wykastruje. i królika przy okazji. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

rośnie chłopak, nabiera męskich rysów

no to faktycznie Drako nie młodzieniaszek, ja jestem ogromnym zwolennikiem kastracji i sterylizacji, no ale to każdy podejmuje decyzje jak uważa za słuszne - ale skoro Drako nie jest wystawiany to może faktycznie warto go ciachnąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']Paulina my jakby co to chętni na spacer jesteśmy:) szczególnie przy takiej pogodzie jak wczoraj i dzisiaj sasasa[/QUOTE]

Aniuu! Kiedy będzie czas? Jutro mi odpadło, bo do rodziców jadę, bo mama jęczy, że jej nie odwiedzam, nawet sierściaste zaprosiła :eviltong: musimy koniecznie umówić się na pw! :D nie możemy być gorsze od Darii i Malwiny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']rośnie chłopak, nabiera męskich rysów

no to faktycznie Drako nie młodzieniaszek, ja jestem ogromnym zwolennikiem kastracji i sterylizacji, no ale to każdy podejmuje decyzje jak uważa za słuszne - ale skoro Drako nie jest wystawiany to może faktycznie warto go ciachnąć[/QUOTE]

Porozmawiam na ten temat z rodzicami. Jeśli chodzi o królika(2 lata), to wszyscy chcą aby stracił jajca, bo gwałci nogi i ręce. :roll: Może i na Drakusia się zgodzą ale jak ostatnio, to im proponowałam, to powiedzieli, że nie chcą aby był wykastrowany.

[quote name='mychaaaaa']Już pisałam u Malwiny, ale napiszę i tutaj - świetna z nich parka :loveu: mały jest cudowny, aż zazdroszczę spotkania i chyba zmotywuję psyję i Izę na grzywaczowe spotkanko :)[/QUOTE]

Hehe, no maluchy świetnie się dogadywały. Tylko maluch przeszkadzał gdy ćwiczyliśmy agility, to siedział w domu. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dario musisz im wytłumaczyć dlaczego powinien być wykastrowany. Nie ma sensu by Draco miał jajka bo i tak go nie rozmnożysz(za dużo jest psiaków w typie, nawet w schroniskach bywają). Pies czuje popęd w momencie kiedy są cieczki i jak nie kryje to się frustruje. Pies wykastrowany dłużej żyje(tylko trzeba uważać by go nie upaść) i jest spokojniejszy, nie walczy tak o teren i względy "pań" ;) Kastracja uchroni go przed " zdrowotnymi męskimi" problemami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Dario musisz im wytłumaczyć dlaczego powinien być wykastrowany. Nie ma sensu by Draco miał jajka bo i tak go nie rozmnożysz(za dużo jest psiaków w typie, nawet w schroniskach bywają). Pies czuje popęd w momencie kiedy są cieczki i jak nie kryje to się frustruje. Pies wykastrowany dłużej żyje(tylko trzeba uważać by go nie upaść) i jest spokojniejszy, nie walczy tak o teren i względy "pań" ;) Kastracja uchroni go przed " zdrowotnymi męskimi" problemami[/QUOTE]
Dokładnie. I nie będzie się tak uganiał za Bibi i będzie mógł się z nią i Luckiem bawić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...