Jump to content
Dogomania

......


darii_iia

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszkaa']Sesja baaardzo udana!:loveu:
Piękny Draculek i coraz bardziej się przekonuję co do tego, że to prawdziwy model;)
Dżeki nie założyłby ani jednej chustki, a co dopiero wytrzymałby w niej do zdjęcia:shake:
Super masz pomysły i zdjęcia, a model na pierwszym miejscu:multi:[/QUOTE]

Miło mi, że się podobało. :)
Noo mój model jest cierpliwy i kochaniutki. Dziwne, że tak daje sobą pomiatać. :D

[quote name='Gosia9712P']Gdybyś nie mieszkała w Gorzowie Wielkopolskim, tylko Śląskim... :lol:

Super sesja, te zdjęcia w apaszkach.. :loveu:[/QUOTE]

Oj tam, to tylko kawałeczek do przejścia. Raz, dwa i po sprawie już jesteś w Gorzowie. :)
Dzięki. :)

Edited by darii_iia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Jej, ale ty miałaś tych chust :o
[URL]http://img25.imageshack.us/img25/881/img0052ka.jpg[/URL] a jaki aparat masz? bo świetne fotki robisz.. zazdroszczę, bo moje cyfrówka to robi ładne tylko na zoomie to masakra totalna jest...[/QUOTE]

Dzięki. ;)
Mam lustrzanke Canona 1000D, a obiektyw mam o taki 18-55mm i taki 50mm(ten częściej używam).

[quote name='Ola & Kajtek']Cześć :multi:
śliczne fotki :loveu: A czemu takie małe?? Ale i tak są śliczneeee :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

Cześć Ola. :)
A tak jakoś wyszło następne będą większe. :p

Edited by darii_iia
Link to comment
Share on other sites

[url]http://img200.imageshack.us/img200/1356/nowyfolder3e.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
Ale świetne, boskie! :loveu:
Idziesz na fotografa i koniec . Kropka . ;)
A Dracuś razem z Tobą- na modela, jak już powtarzałam :)

[SIZE=5][I][B]I tutaj publicznie gratuluję Ci grzywka;)
[/B][/I][B]Powodzenia kolejna grzywkomaniaczko[/B][/SIZE][I][B][SIZE=5] [/SIZE]:evil_lol:

Pozdrowionka :multi:
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuję Wam wszytskim . ! :) Cudnie jest stawać się Grzywkomaniaczką. :evil_lol: [/B]
[B]***
[/B]Agaa bez przesady, moja mama mówi, że fotograf mało zarabia ale ja się jeszcze zorientuję. :lol: Oo, jak będę mieć wkońcu swego Lovelaska, to napewno będę jeździć na mnóstwo wystaw i się może na jakiejś spotkamy . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Hej Daria...! :multi:[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5]No ja też[/SIZE] [/I][SIZE=5][I]gratuluję Ci CHIŃSKIEGO GRZYWACZA![/I] :multi: :multi: :multi:[/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Agaa bez przesady, moja mama mówi, że fotograf mało zarabia ale ja się jeszcze zorientuję. :lol: Oo, jak będę mieć wkońcu swego Lovelaska, to napewno będę jeździć na mnóstwo wystaw i się może na jakiejś spotkamy . :)[/QUOTE]

Ejjj bez przesady! Dobry fotograf, z ideą, wyobraźnią, wyciągnie całkiem przyzwoite pieniądze. Chodzi w dużej mierze o niepowtarzalność. Np. u nas można wynająć za niewielkie pieniądze fotografa ślubnego, który zrobi Ci zdjęcia na poziomie przyzwoitym, później jakaś sesja w plenerze - najczęściej w skansenie i przy Pałacu Branickich lub przy fontannach w parku. I tyle. U wszystkich to samo.
I można wynająć fotografa za podwójną cenę z ideą - który zrobi niepowtarzalne zdjęcia, z klimatem, o niekonwencjonalnej tematyce. Widziałam kiedyś w internecie zdjęcia zrobione wśród starych, obdartych kamienic, zniszczeń... i widziałam zdjęcia mroczne sprawiające wrażenie trupów w kostnicy... niby kontrowersyjne, ale stokroć bardziej wolałabym być panną młodą w kostnicy z klimatem niż kolejną panną młodą nad rzeczką w skansenie :grin: bo to jest coś innego, a nie landrynkowe uśmiechnięte foty, że za przeproszeniem zrzygać się na różowo można :eviltong: ale to jest tylko moje zdanie, bo wiele osób wciąż woli oklepane fotki w parku i skansenie :roll:
Wszystko zależy od tego jaki poziom samemu się wyrobi. Dodać do tego jakiś kurs z grafiki, piękne obrabianie zdjęć itp. Wyrobić renomę i wydaje mi się, że można nieźle z tego żyć i robić co się lubi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Wszystko zależy od tego jaki poziom samemu się wyrobi. Dodać do tego jakiś kurs z grafiki, piękne obrabianie zdjęć itp. Wyrobić renomę i wydaje mi się, że można nieźle z tego żyć i robić co się lubi :)[/QUOTE]

Hehe no mogę się zgodzić z Tobą. :)
Ale jeśli choodzi o o jakieś tam ulepszenia w zdjęciach, to potrafię. Jendakże ja nawet prostego banerka nie potrafię zrobić i nawet podlinkować. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszkaa']Paula, zorientujmy się ile groomerzy zarabiają...no więc?:diabloti: Ile będę zarabiać? U Ciebie...:roll: :evil_lol:[/QUOTE]

Zapłacę Ci najniższą krajową hahah :diabloti::evil_lol:

[quote name='darii_iia']Hehe no mogę się zgodzić z Tobą. :)
Ale jeśli choodzi o o jakieś tam ulepszenia w zdjęciach, to potrafię. Jendakże ja nawet prostego banerka nie potrafię zrobić i nawet podlinkować. :D[/QUOTE]

Ej, masz śliczny banerek i podlinkowany :) więc o co chodzi?
A poza tym młoda jesteś, jeszcze się nauczysz ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

Mi się twój bannerek bardzo podoba!! :) :loveu:
A ja też lubie fotografować a naj bardziej kocham fotografować psy i Kajtka...To moje drugie hobby bo na pierwszym są yoreczki :loveu: :loveu: :loveu:!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...