Jump to content
Dogomania

23-osobowa rodzina w dramatycznej sytuacji - pilnie potrzebna pomoc!


Yv1958

Recommended Posts

[quote name='Yv1958']Chryste, co to znowu za najazd?? Dlaczego jest Ci wstyd przed tymi dziecmi ze szkoly?? (...)
[/QUOTE]


Udział dzieci w zbiórkach charytatywnych ma cel wychowawczy, a przybieranie postaw aroganckich na mającym związek z tą zbiórką wątku do wychowawczych raczej nie należy. :shake:


[quote name='Yv1958'](...)
Przestan robic z Paulina02 diabla!
Zobaczcie, ile Ona dobrego robi!
Tak trudno?[/QUOTE]

Nie, dostrzec to nie jest trudno i pewnie dlatego tyle osób zaoferowało tu swoją pomoc. Jednak to, że ktoś coś dobrego robi nie upoważnia go do obrażania i dyskredytowania pracy innych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elinka dzieci są wspaniałe nie mieszaj ich do tego , mam siedzieć cicho jak nie pierwszy raz ktoś mnie obraża .Dosyć mi serce pęka jak patrze na te zwierzaki i nie mogę już nic więcej zrobić , ja nie siedzę na tyłku tylko w miarę możliwości próbuje coś zrobić choć je nakarmić żeby nie cierpiały głodu .A wy co ciągle na mnie naskakujecie a nawet mnie nie znacie .Sama mówiłaś do mnie masz dwa psy i masz już dosyć a ja mam przeszło 27 zwierząt i jestem z nimi szczęśliwa i dokarmiam koty też w mieście , gdy idę to już na mnie czekają i to jest wspaniałe i dla takich chwil chce mi się żyć .One nie wybrzydzają , nie marudzą przyjmują to co im dam i widać że są szczęśliwe o takich rzeczach powinniśmy pisać , dzielić się doświadczeniami a nie nie wiadomo o co się oczerniamy .Tylko na tym zawsze ucierpi zwierzę , bo ja bez waszej pomocy nie zdołam nakarmić koty w ośrodku mając sama taką ilość zwierząt i Saba jeszcze musi iść do hoteliku , ale co to kogo obchodzi .To moje zmartwienie i z tym się zgodzę .Więc dziewczyny na innych wątkach zanim na kogoś tak naskoczycie to się zastanówcie , ja jestem do tego przyzwyczajona ale komuś może być na prawde bardzo przykro .Jeszcze słowo jak już tak piszemy Fashionista-ck czemu jesteś taka upierdliwa myślisz że jak masz kase to wszystko ci wolno , przysłałaś mi dwie kurtki o które wcale nie prosiłam .Żebyś wiedziała te kurtki dałam biednym bo nie były w moim typie ja nie potrzebuje złotych guzików , ja chodzę w prostych ciuchach , elinka mnie widziała .Więc to ze mi coś przysłałaś a ja ci nie podziękowałam w gazecie to nie znaczy żebyś mnie straszyła , możesz mnie straszyć Urzędem Skarbowym i Sanepidem , choć przyznam że nie wiem o co ci chodzi. Niech inni przeczytają do czego jesteś zdolna pisałaś też że mam iść do psychiatry może wybierzemy się tam razem , ciekawe kogo zamkną . Ulżyło mi miłej nocki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Elinka dzieci są wspaniałe nie mieszaj ich do tego , mam siedzieć cicho jak nie pierwszy raz ktoś mnie obraża .Dosyć mi serce pęka jak patrze na te zwierzaki i nie mogę już nic więcej zrobić , ja nie siedzę na tyłku tylko w miarę możliwości próbuje coś zrobić choć je nakarmić żeby nie cierpiały głodu .A wy co ciągle na mnie naskakujecie a nawet mnie nie znacie .Sama mówiłaś do mnie masz dwa psy i masz już dosyć a ja mam przeszło 27 zwierząt i jestem z nimi szczęśliwa i dokarmiam koty też w mieście , gdy idę to już na mnie czekają i to jest wspaniałe i dla takich chwil chce mi się żyć .One nie wybrzydzają , nie marudzą przyjmują to co im dam i widać że są szczęśliwe o takich rzeczach powinniśmy pisać , dzielić się doświadczeniami a nie nie wiadomo o co się oczerniamy .Tylko na tym zawsze ucierpi zwierzę , bo ja bez waszej pomocy nie zdołam nakarmić koty w ośrodku mając sama taką ilość zwierząt i Saba jeszcze musi iść do hoteliku , ale co to kogo obchodzi .To moje zmartwienie i z tym się zgodzę .Więc dziewczyny na innych wątkach zanim na kogoś tak naskoczycie to się zastanówcie , ja jestem do tego przyzwyczajona ale komuś może być na prawde bardzo przykro .Jeszcze słowo jak już tak piszemy Fashionista-ck czemu jesteś taka upierdliwa myślisz że jak masz kase to wszystko ci wolno , przysłałaś mi dwie kurtki o które wcale nie prosiłam .Żebyś wiedziała te kurtki dałam biednym bo nie były w moim typie ja nie potrzebuje złotych guzików , ja chodzę w prostych ciuchach , elinka mnie widziała .Więc to ze mi coś przysłałaś a ja ci nie podziękowałam w gazecie to nie znaczy żebyś mnie straszyła , możesz mnie straszyć Urzędem Skarbowym i Sanepidem , choć przyznam że nie wiem o co ci chodzi. Niech inni przeczytają do czego jesteś zdolna pisałaś też że mam iść do psychiatry może wybierzemy się tam razem , ciekawe kogo zamkną . Ulżyło mi miłej nocki .[/QUOTE]
Tak jak juz kiedys Ci pisalam i probowalam pomoc, zebys zalozyla fundacje, stowarzyszenie lub otworzyla dzialalnosc gospodarcza bo urzad skarbowy to Ci kazdy moze naslac. Sanepid sasiedzi. I to probuje caly czas powiedziec , ze jesli nie przestaniesz ludzi obrazac, zwlaszcza urzednikow ze Strzelna to mozesz miec problem . Kurtki wydalas biednym , to fajnie . Sa cieple i mam nadzieje ze sie dobrze nosza. Ze zlotymi guzikami ( DKNY) to podobno Paulina chciala a Ty dostalas czarna prosta , pikowana Via Spiga. Wyslalam Ci zdjecia, moglas powiedziec, ze Ci sie nie podoba . Nie wspomne tu o niczym innym gdyz uszanuje Twoja prywatnosc i nie bede wypominac. A co mam a czego nie to juz nie Twoja sprawa choc zdaje sie to Ciebie strasznie meczyc. I nie pamietam zebym Ci pisala cokolwiek o psychiatrze.
Nie mam ochoty na dalsza pyskowke . I nikt nie pisze zebys komukolwiek w gazecie dziekowala ale jesli ktos do ciebie wyciagnal pomocna dlon, probowal pomoc czy pomogl to wydaje mi sie ze nalezy mu okazac szacunek .

Link to comment
Share on other sites

Fashionista-ck dla czego nie pokażesz swojego prawdziwego oblicza , tylko teraz coś mącisz .Urząd skarbowy sąsiedzi , sanepid .Każdy nie nikt nie jest do tego zdolny tylko ty mi się odgrażałaś , ktoś by mógł to potwierdzić ale po co , wystarczy ze ja wiem .Z sąsiadami żyje w zgodzie , nawet przy tej ilości zwierzaków i to cię pewnie zmartwi .Jesteś dwu licowa , siejesz zamęt i to przez ciebie te nieporozumienia na wątku . Mnie nic nie męczy , ja przyjmuje dzień taki jakim jest a ty masz z tym problem , ale to twoja sprawa . Ja zawsze piszę to co mi lezy na sercu i to zawsze jest prawda , nieraz się to niektórym nie podoba .A ty ciekawe ile masz przyjaciół , bo wydaje mi sie że ich zdobywasz krzywdząc i obrażając innych jak można to zauważyć na tym wątku .To takie przykre , takim sposobem do niczego nie dojdziesz , i nie będziesz szczęśliwa .Powiedz co będziesz mogła powiedzieć na tamtym świecie co zrobiłaś dobrego dla swoich braci .NIC . a czy kiedykolwiek sama Ty pomogłaś zwierzęciu .Zastanów się nad tym i daj żyć innym .

Link to comment
Share on other sites

[I]Tak jak juz kiedys Ci pisalam i probowalam pomoc, zebys zalozyla fundacje, stowarzyszenie lub otworzyla dzialalnosc gospodarcza bo urzad skarbowy to Ci kazdy moze naslac. Sanepid sasiedzi. I to probuje caly czas powiedziec , ze jesli nie przestaniesz ludzi obrazac, zwlaszcza urzednikow ze Strzelna to mozesz miec problem . Kurtki wydalas biednym , to fajnie . Sa cieple i mam nadzieje ze sie dobrze nosza. Ze zlotymi guzikami ( DKNY) to podobno Paulina chciala a Ty dostalas czarna prosta , pikowana Via Spiga. Wyslalam Ci zdjecia, moglas powiedziec, ze Ci sie nie podoba . Nie wspomne tu o niczym innym gdyz uszanuje Twoja prywatnosc i nie bede wypominac. A co mam a czego nie to juz nie Twoja sprawa choc zdaje sie to Ciebie strasznie meczyc. I nie pamietam zebym Ci pisala cokolwiek o psychiatrze.
Nie mam ochoty na dalsza pyskowke . I nikt nie pisze zebys komukolwiek w gazecie dziekowala ale jesli ktos do ciebie wyciagnal pomocna dlon, probowal pomoc czy pomogl to wydaje mi sie ze nalezy mu okazac szacunek .[/I]

[B]
Fasionistka - probowalas, obiecywalas, ale nieczego nie dokonczylas.[/B]

Obiecywalas wziac sie za Przytulisko w Strzelnie i ciekawe, czy w tym temacie cos zrobisz.
Widze, ze urzednicy Strzelna maja w Tobie obronczynie!
Lidka, pamietaj: NIE OBRAZAJ URZEDNIKOW!!

Pisalas mi i tu ostrzegam Dogomaniaczki, ktore czesto maja sporo zwierzat w mieszkaniu, ze naslesz na Paulin02 Sanepid i Urzad Skarbowy.
Wycofalas sie z tego, ale niesmak pozostal i cholera wie, co Ci jeszcze przyjdzie do glowy.

Straszysz, straszysz.....
Bo masz ojca w Urzedzie, bo jestes z tych terenow, bo masz przyjaciolke prawniczke...



Musze przekazac Gosi F.- dziennikarce, ktore osmielila sie podniesc glos na pana burmistrza Strzelna w sprawie psow, zeby tego wiecej nie robila!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Fashionista-ck dla czego nie pokażesz swojego prawdziwego oblicza , tylko teraz coś mącisz .Urząd skarbowy sąsiedzi , sanepid .Każdy nie nikt nie jest do tego zdolny tylko ty mi się odgrażałaś , ktoś by mógł to potwierdzić ale po co , wystarczy ze ja wiem .Z sąsiadami żyje w zgodzie , nawet przy tej ilości zwierzaków i to cię pewnie zmartwi .Jesteś dwu licowa , siejesz zamęt i to przez ciebie te nieporozumienia na wątku . Mnie nic nie męczy , ja przyjmuje dzień taki jakim jest a ty masz z tym problem , ale to twoja sprawa . Ja zawsze piszę to co mi lezy na sercu i to zawsze jest prawda , nieraz się to niektórym nie podoba .A ty ciekawe ile masz przyjaciół , bo wydaje mi sie że ich zdobywasz krzywdząc i obrażając innych jak można to zauważyć na tym wątku .To takie przykre , takim sposobem do niczego nie dojdziesz , i nie będziesz szczęśliwa .Powiedz co będziesz mogła powiedzieć na tamtym świecie co zrobiłaś dobrego dla swoich braci .NIC . a czy kiedykolwiek sama Ty pomogłaś zwierzęciu .Zastanów się nad tym i daj żyć innym .[/QUOTE]
Brak slow. To tyle . I nie odbiegaj od tematu, ze ty wszystkich tu obrazasz i nie probuj zmieniac tematu i odwracac uwagi. Pomagam wielu zwierzetom. I widze, ze masz gest wydajac kurtki " biednym" . Trzeba bylo je na bazarek wlozyc lub sprzedac i byloby wiecej na zwierzaki. Poza tym Tobie ludzie pomagaja pomagac. I badz im wdzieczna .Zegnam

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam i.... brak mi słów. Dla dobra kotów chyba nie będę tego roztrząsać, uznam, że tego wszystkiego nie widziałam, nie powaliło mnie to na kolana i będę robić swoje. Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się w połowie drogi i razem pomożemy tym kotom, a animozje odłożymy na bok na chwilę - po sterylizacjach i zbiórkach karmy będzie można dalej się kłócić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Tak jak juz kiedys Ci pisalam i probowalam pomoc, zebys zalozyla fundacje, stowarzyszenie lub otworzyla dzialalnosc gospodarcza bo urzad skarbowy to Ci kazdy moze naslac. Sanepid sasiedzi. I to probuje caly czas powiedziec , ze jesli nie przestaniesz ludzi obrazac, zwlaszcza urzednikow ze Strzelna to mozesz miec problem . Kurtki wydalas biednym , to fajnie . Sa cieple i mam nadzieje ze sie dobrze nosza. Ze zlotymi guzikami ( DKNY) to podobno Paulina chciala a Ty dostalas czarna prosta , pikowana Via Spiga. Wyslalam Ci zdjecia, moglas powiedziec, ze Ci sie nie podoba . Nie wspomne tu o niczym innym gdyz uszanuje Twoja prywatnosc i nie bede wypominac. A co mam a czego nie to juz nie Twoja sprawa choc zdaje sie to Ciebie strasznie meczyc. I nie pamietam zebym Ci pisala cokolwiek o psychiatrze.
Nie mam ochoty na dalsza pyskowke . I nikt nie pisze zebys komukolwiek w gazecie dziekowala ale jesli ktos do ciebie wyciagnal pomocna dlon, probowal pomoc czy pomogl to wydaje mi sie ze nalezy mu okazac szacunek .


Fasionistka - probowalas, obiecywalas, ale nieczego nie dokonczylas.

Obiecywalas wziac sie za Przytulisko w Strzelnie i ciekawe, czy w tym temacie cos zrobisz.
Widze, ze urzednicy Strzelna maja w Tobie obronczynie!
Lidka, pamietaj: NIE OBRAZAJ URZEDNIKOW!!

Pisalas mi i tu ostrzegam Dogomaniaczki, ktore czesto maja sporo zwierzat w mieszkaniu, ze naslesz na Paulin02 Sanepid i Urzad Skarbowy.
Wycofalas sie z tego, ale niesmak pozostal i cholera wie, co Ci jeszcze przyjdzie do glowy.

Straszysz, straszysz.....
Bo masz ojca w Urzedzie, bo jestes z tych terenow, bo masz przyjaciolke prawniczke...



Musze przekazac Gosi F.- dziennikarce, ktore osmielila sie podniesc glos na pana burmistrza Strzelna w sprawie psow, ze tego wiecej nie robila!![/QUOTE]

A no tak . Fundacja byla za droga , do stowarzyszenia potrzeba ludzi itd itd . Dawalam numery telefonow i ludzi, ktorzy ofiarowali pomoc. Czego jeszcze Ty chcialas ? Mialam za nia zalozyc? Co do przytuliska to wiesz , ze to nie takie latwe bo sama rok walczysz. Ojciec prace jej mezowi tez zalatwil, nie jego wina ze ty zalatwilas przed nim. Nikt nam tego wtedy nie powiedzial . A od mojej kolezanki prawniczki to sie odczep, malo to dokumentow faksowaliscie i ludzie byli angazowani do pomocy? Numery spraw etc zeby poszli w sadzie sprawdzic. Malo?

Link to comment
Share on other sites

Jestem ludziom wdzięczna , ale bardzo żałuje że zaufałam tobie .Całe życie się uczymy dziękuje temu do góry że nie poznałam cie osobiście .Jak czytam twoje wpisy to jestem szczęśliwa że otaczają mnie zwierzęta a nie tacy ludzie jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igulec']Przeczytałam i.... brak mi słów. Dla dobra kotów chyba nie będę tego roztrząsać, uznam, że tego wszystkiego nie widziałam, nie powaliło mnie to na kolana i będę robić swoje. Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się w połowie drogi i razem pomożemy tym kotom, a animozje odłożymy na bok na chwilę - po sterylizacjach i zbiórkach karmy będzie można dalej się kłócić...[/QUOTE]


To tylko taka wymiana zdan:evil_lol:

A kotkom trza:-) nowy watek otworzyc.

Nie wiem, czy dam rade /klopoty zdrowotne/.

Link to comment
Share on other sites

Paulino02, jeżeli ktoś coś mi przyśle, nawet jeśli o to bym nie prosiła to tej osobie po prostu dziękuję, a nie wnikam w jej stan majątkowy. Tego wymaga grzeczność i kultura. Prowadzę dom tymczasowy i gdy ktoś pomaga moim zwierzakom to wcale to mojej dumie nie uwłacza, a też chodzę w prostych ciuchach. Ilość zwierząt pod opieką można zmniejszyć oddając je do adopcji. Domki można szukać poprzez ogłoszenia korzystając na przykład z pomocy pośrednictwa adopcyjnego Kociej Doliny. No, ale ten temat, niestety, został tu już 'wywrócony na druga stronę'. Z naszej rozmowy pamiętam, że nie za bardzo chcesz oddawać swoje zwierzaki do adopcji. A w takim razie nie możesz mieć do nikogo pretensji, że masz ich aż 27. Zawiść i chęć się odgryzienia przyćmiewa wzrok i trzeźwe myślenie. Na działanie konstruktywne wtedy raczej nie ma co liczyć. Nie rozumiem w jakim celu drzesz z innymi 'koty'? Do mnie też swojego czasu miałaś pretensje. To nie jest sposób, aby pomóc tym kotom z Przyjezierza. Gdy przeczytałam o tym, że fashionista_ck odsyłasz na rozliczenie do nieba to po prostu szczęka mi opadła.


[CENTER][CENTER] [IMG]http://www.directsmiley.com/cat/36/36_12_7.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wiedzialam, ze zaraz z odsiecza przyleci psiapsiolka Fashonistki! :fadein:

Ciekawe, ze tak sprytnie "wysuplujesz" tylko wybrane informacje!

Dlaczego nie odniesiesz sie do tego, ze Fashionista straszy Sanepidem, czy urzedem skarbowym?

Za to, co wyslala podziekowalysmy, a ze pozniej Fashonista wciaz i wciaz wypominala, to co dala, to jak inaczej mozna reagowac!?
Skad wiesz, ze nie ma adopcji u Paulina02???

Sa i beda! Tylko to ciezko idzie. Dobrze o tym wiesz.
Zwlaszcza, kiedy koty choruja, Saba brudzi pomimo czestego wychodzenia /nawet w nocy/.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie znam określenia "psiapsiolka", jednak domyślam się, że ma ono charakter obraźliwy. A w takim razie cieszę się, że to nie ja to słowo użyłam. Poza tym ta dyskusja już dawno nie ma sensu. Może jedynie dodam, że moja tymczasowiczka Kizi też brudzi w dzień i w nocy(właśnie idę z nią na spacer), a jednak szukam dla niej domu aż do skutku. To nie jest powód do rozpaczy.Takiemu psu można szukać DS z ogródkiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam polskiej klawiatury. Psiapsiolka, to kolezanka. Wszedzie doszukujesz sie obrazy. Po co?
Bardzo dobrze przeczytalam post i prawidlowo odpowiedzialam.
Pamietalas, ze Paulina02 nie bardzo chciala oddawac zwierzaki do adopcji, wiec Ciebie poinformowalam, ze adpcje sa.


[SIZE=4][B][COLOR=yellow]Watek powinien zostac jutro zamkniety wiec jeszcze korzystam z okazji, by zyczyc Wszystkim Radosnych Swiat![/COLOR][/B][/SIZE]

[url=http://www.picturesanimations.com/3d_smileys][img]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0412.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]P Lidziu i Paulinko:iloveyou::kociak::painting::painting::thumbs::thumbs:trzymam za was kochani mocno mocnooooooooooooo , prosze nie zrazajcie sie , dzis zycie jest bardzo ciezkie , z kazdej strony :shake: co z tym psiaczkiem cudnem , ktorego wziela pani na dzialeczke ? czy wszystko dobrze? kochani pozdrawiam goraco i wierzcie , ze jestescie janiolami prawdziwymi , szkoda ze watek do zamkniecia cioteczki ech .... [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewo witam , wiemy że życie to nie bajka .Ale żyjemy dalej piesek jest na działce tak mało jest ludzi , którzy chcą adoptowac pieska a tym bardziej kundelka , ale szukamy dalej a na dzien dzisiejszy psina ma się dobrze .Elinka twój pies też brudzi , masz doswiadczenie to weź Sabę , przywiozę ci ją .Ciekawe czy twój pies tyle przeszedł co ona , może ci pamięć odświeżę.Saba ma 8 miesięcy , do góry nie ma ząbków w takim młodym wieku była już szczenna , była zagłodzona , to że ona brudzi nie wynika z tego że nie wie o co chodzi .Ona już wie że załatwiać się trzeba na dworze ale , ona ma problemy z sobą i nie przyswaja pokarmu jest na lekach ułatwiających trawienie i je specjalną karmę .Dostaje trochę jedzenia a załatwia sie jak słonik .Saba miała robione wszystkie badania za które zapłaciły dwie panie za co Saba podziękowała i badania wyszły dobrze .Więc problem może być taki powiedział wet , że Saba była tak zagłodzona że jej organy nie będą już inaczej funkcjonować i będzie się tak często załatwić .Nie pisz mi ze nie daje zwierząt do adopcji , bo to nie prawda .Pracowałaś w lecznicy i powinnaś wiedzieć jak trudno jest psu czy kotu znaleźć dom , do Saby miałam 4 miejsca trzy w bloku ale jeżeli powiesz prawdę o niej że musi mieć specjalną karmę itd. to ludzie się wycofują .A niestety nie zgłosił się po nią nikt z ogródkiem .Elinka odpuść sobie i nie pisz na mój temat listów do innych jaka to ja jestem wredna .I po co mi piszesz o stanie majątkowym , grzeczności .Widzę po twoich wpisach jaka ty jesteś kulturalna , do ciebie miałam pretensje żart , to ty na mnie ciagle naskakiwałaś żebym jeździła do twojego weta i nie możesz zrozumieć że ktoś może odmówić bo już ma swojego weterynarza .Więc przełkni to wreszcie , i nie pisz że za pomoc nie dziękowałam bo zawsze to robiłam i tobie za karme też podziękowałam więc po co to mącenie .A ze zwierząt mam tyle fakt i nie mam do nikogo pretensji .Nie przypominam sobie żebyśmy rozmawiały o adopcji zwierząt , zawsze mam jakieś zwierzę do adopcji , zanim przestałaś ze mną pisać to dlaczego nie znalazłaś do jakiegoś mi domu jak ich jest tyle .Zastanów się nieraz co piszesz , bo na wątku cię długo nie było a teraz jak przeczytałaś że znowu ktoś po mnie je..... , to się zjawiasz i dołączasz do niego .Na takiego kulturalnego człowieka jak ty to chyba nie ładnie co ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=deepskyblue]P Lidziu i Paulinko:iloveyou::kociak::painting::painting::thumbs::thumbs:trzymam za was kochani mocno mocnooooooooooooo , prosze nie zrazajcie sie , dzis zycie jest bardzo ciezkie , z kazdej strony :shake: co z tym psiaczkiem cudnem , ktorego wziela pani na dzialeczke ? czy wszystko dobrze? kochani pozdrawiam goraco i wierzcie , ze jestescie janiolami prawdziwymi , szkoda ze watek do zamkniecia cioteczki ech .... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]


[SIZE=4][B][COLOR=darkred]Ewa dziekuje![URL="http://www.picturesanimations.com/dogs_cats"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/poesenhond14.gif[/IMG][/URL] Tak jakby slonko zaswiecilo! Wyszlo zza ciemnych chmur!

[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Lidko, a czy tego białego kota "a'la pers", o którym mi opowiadałaś, że go ktoś chce zaadoptować, ale mu go nie oddasz bo masz inne brzydsze i bardziej chore koty do oddania, a ten jest ładny więc go nie oddasz to nadal go masz? Jeśli tej rozmowy nie pamiętasz to może przypomnę, że jeszcze kilka innych kotów chciałaś sobie zostawić bo, jak to mówiłaś, już się do Twojego domu przyzwyczaiły. Według mnie mając 27 zwierzaków na głowie takie działanie jest bardzo nieodpowiedzialne, bo przy takiej ilości zwierząt każdy zgłaszający się domek jest bardzo cenny. Oczywiście, aby nie było kolejnych niedomówień, dodam, że zanim odda się zwierzaka, każdy z tych domków powinien być sprawdzony, powinno się tam przeprowadzić wizytę przed adopcyjną. To tyle tytułem mojej odpowiedzi. Z reszty nie będę się tłumaczyć bo z mistrzami przeistaczania rzeczywistości i przekręcania faktów i tak nie wygram.

Oto najbliższy przykład:
[QUOTE=paulina02;]Zastanów się nieraz co piszesz , bo na wątku cię długo nie było a teraz jak przeczytałaś że znowu ktoś po mnie je..... , to się zjawiasz i dołączasz do niego .Na takiego kulturalnego człowieka jak ty to chyba nie ładnie co .... [/QUOTE]Na wątku pojawiłam się ponownie ponieważ pytałyście o hotele. Tylko i dlatego. Natomiast powodem dalszej mojej dyskusji było to, że Yv oskarżyła mnie o 'konszachty' z fashionista_ck.

Link to comment
Share on other sites

Elinka daj juz spokoj z tym pouczaniem, moralizowaniem. Nie umiesz inaczej spojrzec na cala sprawe?
To takie trudne?
Nie starczyloby wiecznosci, zeby Tobie to wszystko wytlumaczyc!
Zobacz w Lidce dobro, a nie czepiaj sie jej.

Link to comment
Share on other sites

Elinka pisanie że mam brzydsze koty i bardziej chore do oddania , nie mam pojęcia z kąt to wytrzasnełaś.Przeszłaś samą siebie gratuluje wyobraźni , masz zwierzaki i powinnaś wiedzieć ze żadne zwierze nie jest brzydkie , a chore to leczę .Nie muszę się tobie tłumaczyć mam swojego weterynarza i można to sprawdzić .ostatni mój kotek co go przygarnełam jest starszy , bez sierści , prawie nie widzi nikt go nie chciał ,biedak leżał przy Polo tyle ludzi i on każdemu obojętny z tego co piszesz i tak kłamiesz wiesz dobrze ze kłamiesz , twój wybór nie wiem co z tego masz .Myśle ze ty też byś tego kotka nie zabrała do siebię bo on na prawde wygląda strasznie .Byłam z nim u weta , dostał zastrzyki i jest przecudowny , ciągle mruczy i chce być głaskany .Nie wiem czy ty rozumiesz o czym ja piszę .Ale to jest ostatnia wypowiedź moja na wątku , nie będe się denerwować i zniżać do waszego poziomu , nie warto .Żyjcie sobie w obłudzie i kłamstwie dalej . Pani Ewo i Yv1958 POZDRAWIAM SERDECZNIE I WESOŁYCH ŚWIĄT .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02'](...)wiesz dobrze ze kłamiesz (...) [/QUOTE]Niestety, ale nie kłamię. No cóż, jeśli nie pamiętasz co komu mówisz to już nie moja wina. Jestem też daleka od utożsamiania się z Twoją wypowiedzią.

Link to comment
Share on other sites

Miałam nic nie pisać, ale niech tam, skoro wątek do zakończenia i doszło do takiego publicznego linczu Lidzi i ja od siebie kilka słów dorzucę na pożegnanie.

Lidzia, tak samo jak ja, jak Yv i jak Wy dziewczyny, popełnia błędy. Tak jesteście jednak skupione na jej potknięciach, że nie dostrzegacie jej zalet, a tylko swoje. Zapominacie też o obiektywizmie w imię lojalności wobec swoich koleżanek.

90% dogomani pomaga, to bardzo pięknie, insynuowanie jednak, że ktoś, kto odwala tak świetną robotę jak Lidzia, robi to dla własnych korzyści jest zwykłym oszczerstwem i zniesławieniem. Elinko, fashionistko – nikt Was nie zmusza do pomagania, podkreślanie jednak cały czas swoich zasług – jak to ma w zwyczaju zwłaszcza fashionistka – jest jednak o tyle męczące, co niekulturalne, więc kim jesteście, by pouczać Lidzię o dobrych manierach? Fashinistko, być może jesteś niedowartościowana i owo przypominanie Twojej pomocy jest Tobie potrzebne, ale zaszkodziło właśnie zwierzakom, poprzez ataki na Lidzię, bo rozdmuchałaś sprawę do olbrzymich rozmiarów.
Ojasio - rozliczenie jest na pierwszym wątku, jeśli nie podobało Ci się, że Yv przeoczyła żwirek, a napisała tylko o karmie, trzeba było do niej napisać - o co zresztą Yv prosiła wielokrotnie, w przypadku jakiś nieścisłości. Myślę jednak, że nikomu nie umknęła Twoja szczodrość, skoro jest wyraźnie napisane obok Twojego nicka że wysłałaś trzydziestokilową paczkę.

Osobiście nie zgadzałam się z decyzją Lidzi o leczeniu zwierzaków u pani doktor B. ze względów finansowych, jednak zaufanie do weta i jego umiejętności w leczeniu zwierząt są najważniejsze, skoro więc okazało się, że pani B. udaje się wyleczyć zwierzaki, których nie wyleczyli rekomendowani na tym wątku weci, zwracam jej honor. Uważam nadal wprawdzie, że panie B. nie powinna inkasować takich kwot w przypadku zwierząt ratowanych z ulicy, zdrowie i życie kota czy psa są jednak najważniejsze, i jak się okazało w przypadku tego ostatniego chorego bardzo kotka, Lidzia podjęła dobrą decyzję zabierając go do tej lecznicy.

Chciałam to sprostować, ponieważ mimo nie zgadzania się wtedy z Lidzią w tej sprawie, nie skreślam jej i nie obrzucam błotem, bo robi więcej dla bezdomnych zwierząt niż ma taki obowiązek, nigdy się nie skarży i nigdy nie prosi o pomoc, jeśli nie musi. Nie sztuką jest się obrazić na kogoś, kto się potknął, ale pomóc mu wstać. Jeśli jednak ktoś moralizuje bez przerwy, przypomina swoją wspaniałomyślność ( bo wszyscy muszą wiedzieć, jakie markowe kurtki wysłałaś), czy rzuca pogróżkami – dobrze się stało, że o groźbach fashionistki napisałaś Lidziu na wątku, bo za kilka dni pewnie zapukałby do Ciebie Sanepid – nie dziwię się, że Lidzia takiej „pomocnej” dłoni przyjąć nie chce.

A propos przytuliska w Strzelnie, masz rację Moniko, takie sprawy się ciągną, i to prawda, Yv i ja zaczęłyśmy tą sprawę ponad rok temu, ale co Ty – oprócz jednego telefonu – takiego zrobiłaś? Dużo szumu wokół siebie.

Dogomania strasznie mi obrzydła poprzez takie awantury, które wybuchają na każdym niemal wątku. Jest mi bardzo przykro, że nie mogę Ci Lidziu pomóc finansowo ze względu na swoją własną sytuację, podziwiam Cię jednak bardzo i nie poddawaj się, bo są osoby, które Cię znają taką, jaką jesteś i wiedzą ile bezinteresownej pomocy sama oferujesz, nie prosząc o nic w zamian dla siebie.
Cała ta pyskówka w ostatnich postach jest żenująca i nie zamierzam się z nikim przekonywać na siłę, a więcej brać jakikolwiek dalszy udział tej dyskusji. Jako że jednak, także emocjonalnie, jestem zaangażowana w pomoc Lidzi, wydawało mi się tylko naturalnym i od siebie na pożegnanie napisać.

Mała rada dziewczyny – więcej dobrego uda Wam się zdziałać, jeśli będzie starać się w kimś widzieć przede wszystkim dobro. Opluwaniem kogoś nie prezentujecie własnej kultury osobistej czy wychowania. Lidzia może i jest prostą osobą – co niektórzy z dużą wprawą wykorzystują, ale nie jest prostakiem, jak się tu niektórzy zaprezentowali.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...