Jump to content
Dogomania

*Pabianice* bezdomna CUDNA sunia oszczeniła sie w lecznicy-WSZYSCY już w cudownych DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[QUOTE]
[INDENT]Ciotki czyli co?wszystkie ksieżycowe maja domek?mamula tez?czytam i czytam i nic nie kapuje[/QUOTE]Ja mam teraz u siebie całą gromadkę, a mamuśka zostaje u mnie na stałe. Sapo, czyli średni piesek, jedzie do Ady44 do Bydgoszczy, a co do reszty to sprawa wciąż jest otwarta.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

coś czuję ramonka, że podając swój nr tel.dony tym napalonym babom:D wydajesz na siebie wyrok:D:D

REZERWACJE NA MALUCHY SA WPISANE W 1 POŚCIE i nic nie trzeba sie domyślać.

Justine czy twoja decyzja jest ostateczna?czy nadal się wahasz i zastanawiasz? staraj się nie ulegać ich urokowi tylko myśl racjonalnie:)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie mam pytanie:
czy ta dama jest bordero podobna??bo jest u nas w schronie od niedawna i strasznie mi jej szkoda:( ma ok 5 lat
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1795/p1010006f.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6782/p1010008kr.jpg[/IMG]

zadałam to pytanie na wątku borderów ale widzę że tam od stycznia nikogo nie było:( znacie jakieś ciotki borderowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']coś czuję ramonka, że podając swój nr tel.dony tym napalonym babom:D wydajesz na siebie wyrok:D:D

REZERWACJE NA MALUCHY SA WPISANE W 1 POŚCIE i nic nie trzeba sie domyślać.

Justine czy twoja decyzja jest ostateczna?czy nadal się wahasz i zastanawiasz? staraj się nie ulegać ich urokowi tylko myśl racjonalnie:)[/QUOTE]

Ostateczna, najbardziej przemyslana i racjonalna decyzja bedzie jutro. Jestem po rozmowie z rodzina i jeszcze tylko musze to przespac ;)

Link to comment
Share on other sites

w obecnej sytuacji raczej można pomarzyć o wchodzeniu do boksów ogólnych:( wszystkie się gryzą:( jest jakaś masakra w schronisku:( gdzie się nie ruszusz to się gryzą. Jest tyle nowych psów i pełno awantur:( kiedyś się wchodziło do boksów aby ich chociaż pogłaskać a teraz...można tylko popatrzeć:(

sunia wygląda na bardzo smutną i załamaną.

czy już pw do Reno zostało wysłane?albo do kogoś aktywnego od Borderów

Link to comment
Share on other sites

Niestety ciotki, ale ta cudna sunia chyba nie jest nam pisana. Przemyślelismy wszystkie za i przeciw, i patrzac na to ze do konca marca jeszcze za czesto nie ma nas w domu oraz ze nie wiemy czy nie wyrosnie z niej duzy psiak, ktoremu po prostu bedzie ciasno u nas, musimy sie wstrzymac. Mysle ze to najmadrzejsze co mozemy teraz zrobic, przepraszam bardzo za zamieszanie i nadzieje, wierze ze znajdzie jeszcze lepszy domek... :(

Link to comment
Share on other sites

nie bo ja:) nie no żartuje nie będę się pchała. Możesz napisać kontakt na mnie i na ciebie to zawsze któryś telefon odbierze:) tylko trzeba się liczyć z tym, że będzie lawina telefonów i napewno mnóstwo świrów. Napisz w tytule mix aussie. Asiu tylko nie rób tym twoim sposobem bo to szkoda kasy, a one i tak znajda domy i tak. Zrób zwykłe na 10 dni.

wstaw filmy

Link to comment
Share on other sites

- to zrób także i Sapcia, żeby nie było mu smutno, ze innym robisz a jemu nie i , proszę,,,,no wiesz, wyślij do mnie albo pokaż tutaj.....
- a dziewczynka piękna, cudna, no i ja zawsze chciałam dziewczynkę, ale,,,cóż, miłość nie wybiera, sama przychodzi,,,no i przyszła w postaci Sapcia.....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:- no co Ty, Piechcia, przeciem napisała - miłość przyszła w postaci Sapcia - :loveu:
- tyle się zdarzyło przedziwnych rzeczy związanych z tym małym okruszkiem, że już sama zaczynam wierzyć, że to przeznaczenie.....

- córeczka jest piękna, najpiękniejsza na świecie - ale SAPO:loveu: jest jeden jedyny ...i koniec....bo my sobie przeznaczeni,,,nie wiedziałaś????;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...