Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='justysiek']tfu, tfu, tfu:eviltong:
ale oglądałam pogodę...:shake:[/QUOTE]
A ja teraz oglądam wiadomości na Polsacie; zniszczenia są po prostu czasem nie do opisania. Strasznie szkoda mi tych ludzi, którzy "nie mają dachu nad głową"..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']tyż tak myślałam :evil_lol:[/QUOTE]
;)
[quote name='justysiek']nom, a dziś i jutro maja byc kolejne:shake: już się boje:diabloti:[/QUOTE]
:mdleje:
tylko nie to :(
[quote name='phase']Wypluj to wypluj! :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='justysiek']tfu, tfu, tfu:eviltong:
ale oglądałam pogodę...:shake:[/QUOTE]
tylko galerii mi nie zapluj :lol:
[quote name='phase']A ja teraz oglądam wiadomości na Polsacie; zniszczenia są po prostu czasem nie do opisania. Strasznie szkoda mi tych ludzi, którzy "nie mają dachu nad głową"..[/QUOTE]
:( mi też...
u nas tak było 3 lata temu... drzewa powyrywane razem z korzeniami, prądu nie było.. nawet wszędzie mówili, ze Krotoszyn odcięty od świata jest :roll: mój tato o mało zawału nie dostał jak to w radiu usłyszał jak z pracy jechał....

oby nas ominęło.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
:( mi też...
u nas tak było 3 lata temu... drzewa powyrywane razem z korzeniami, prądu nie było.. nawet wszędzie mówili, ze Krotoszyn odcięty od świata jest :roll: mój tato o mało zawału nie dostał jak to w radiu usłyszał jak z pracy jechał....

oby nas ominęło.... :roll:[/QUOTE]
Jejku co to się dzieje... Ech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Jejku co to się dzieje... Ech.[/QUOTE]

[quote name='justysiek']oby już dało spokój...:shake:[/QUOTE]

dokładnie...
przerażają mnie właśnie takie nawałnice itp...
to jest żywioł...

u nas gorączki sie na razie skończyły, więc nawałnice może nie przyjdą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']u Nas była burza,wiało,lało i mieliśmy gradobicie,na szczęście że Oscarek się nie bał[/QUOTE]
to w sumie dobrze, że chociaż pies się nie bał ;)
[quote name='Kaaasia']U nas tylko popadało i na szczęście chwilowo po upałach. Niestety od poniedziałku znowu wracają więc pewnie i jakieś niechciane zjawiska pogodowe się pojawią :shake:[/QUOTE]
no właśnie :(
więc ja się wręcz degustuję taką pogodą.. psy nie ziają, brykają, mają energię.. już się odzwyczaiłam od tego :roll:
zaraz wieczorkiem skoczę na jakiś spacerek ;)
[quote name='Aleks89']Tylko ,że ludzie są głupi. Mają domki wiedzą ,że co chwila mamy w PL jakieś katastrofy typu wichury ,powodzie ,ale ubezpieczenia za 400zł/rok wykupić nie potrafią ,a potem płacz i lament i MY płacimy za ich głupotę.[/QUOTE]
dokładnie..
polać mu bo dobrze prawi :)

my od zawsze mamy ubezpieczony dom, a do tego ogrodzenie,no i psa. jednego, bo nie jest określony jaki, tylko że pies ;) Obyśmy tylko nie musieli z tego korzystać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']A ćwiczysz z całą trójką czy osobno? ;)[/QUOTE]
osobno... ;)
choć czasem jak powiem siad to oba owczary reagują.. Ciapek potrzebuje "specjalnej" opieki ;)
[quote name='justysiek']ja tez mam dom ubezpieczony, a psa tez sie zastanawiam czy ubezpieczyc.[/QUOTE]
ja polecam, bo to o wiele więcej nie kosztuje, a w razie w mamy ubezpieczenie...
[quote name='magdabroy']Ja mam i psa i dom i nas ubezpieczonych ;)[/QUOTE]
;)
[quote name='justysiek']ale macie ubezpieczonego bezpośrednio psa czy przy domu tak jakby?
i ile płacicie, bo zastanawiam się nad tym.[/QUOTE]
ja mam przy domu..
ale ile płacimy tego to nie wiem, bo tym mama się zajmuje..
ba my mamy nawet chodnik ubezpieczony :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
ja myślałam, ze zwariuję bo spałam na dole i komary tak gryzły, że szok.. o dziwo u mnie w pokoju mnie nie gryzą :lol:[/QUOTE]
jakoś mnie zawsze komary gryzą, wszyscy mówią, że u nas w domu nie ma komarów, ale mnie akurat zawsze pogryzą i to czasem tam gdzie nie trzeba. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kalyna-miło ,że ktoś się zgadza[/QUOTE]
;)
[quote name='bianka19']jakoś mnie zawsze komary gryzą, wszyscy mówią, że u nas w domu nie ma komarów, ale mnie akurat zawsze pogryzą i to czasem tam gdzie nie trzeba. :evil_lol:[/QUOTE]

mnie zawsze po nogach :angryy::angryy:

Ciapka dzisiaj walnęło.... przyszli goście, a ten do mnie ciągle z aportem przychodzi czyt. hantelkiem :mdleje: co u niego, żeby zebrać się w sile i sam z siebie z zabawka przyjść to jest bardzo rzadko spotykane ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Witamy się;)

Może Ciepek chciał się pokazać z jak najlepszej strony przy gościach:evil_lol:[/QUOTE]
siemka :)
lepsze to niż to co robi zawsze.. czyli akcja p. klęska żywiołowa.. czy zbiera wszystkie kości z domu i nosi w pysku, aby nikt mu nie wziął.. :mdleje:
[quote name='Pestkaa']Hej :)
I co goście na to? :eviltong:
Moja przy gościach na kolankach leży u każdego po kolei a tak to buty gryzie i po łóżkach skacze.[/QUOTE]
ja byłam w pokoju, a goście do babci przyszli...
tylko jak podchodził i ich wąchał to: Ciapek odejdź itp :roll: no to woli z Pańcia przed kompem siedzieć :D
[quote name='phase']Może lubi być w centrum uwagi. :grins:[/QUOTE]

on zawsze jest w centrum uwagi :lol:
ewentualnie goście poświęcają uwagę Owczarom na dworze... bo mam kuzynostwo, które co do nas przyjedzie to leci ONy wygłaskać, a potem mówią, że mam sieroty a nie psy, bo na widok każdego się cieszą :D mi to bardzo odpowiada, bo po pierwsze nie każdy pies w kojcu musi być agresywny, po drugi mają socjal i mizianki za free ;)

A Ciapus jak są goście to jak nie patrzymy, to prosi każdego, łapkami wchodzi i jak już szykuje się do wskoczenia na kolanka to my już to widzimy, bo głowa jest wyżej niż stół, no i jest: Ciapek na dół.... lub jak wchodzi na kanapę i domaga się pieszczot.... zawsze zastanawiamy się jak on to robi, bo to sa ułamki sekundy....jak ktoś jest u nas rzadko, lub prawie wcale to jest nieprzyzwyczajony.. za to częstszy bywalcy samo proszą o to Ciapka :mad: ale zazwyczaj i tak śpi w nogach, moich nogach :) jest porywy popularności często się nie zdarzają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Moja tak samo do gości z zabawką leci, ale odebrać nie pozwoli ;)[/QUOTE]
u Ciapka zależy.. czesto oddać nie chce, ale wczoraj kładł mi pod nogi zabawkę :lol:
[quote name='magdabroy']Hej :)

Fotnij koteczka, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :modla:[/QUOTE]

witaj ;)
zrobiłam mu zdjęcie.. teraz muszę tylko je zgrać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...