Jump to content
Dogomania

Piggy od niedzieli we wspaniałym domu stałym!!! Dziękuję za pomoc :-)


karolina_g_k

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje Lalola.
Tylko wiesz, hotelik to najprawdopodobniej jakies 450zł miesiecznie :(
Cięzko będzie zebrać takie deklaracje.

Dzis miałam jeden telefon ws Suni i jednego maila.
Będe jeszcze rozmawiać z zainteresowanymi.
Wiem równiez, że Renata na swoja reke ogłasza sunie i koresponduje z ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Dziekuje Lalola.
Tylko wiesz, hotelik to najprawdopodobniej jakies 450zł miesiecznie :(
Cięzko będzie zebrać takie deklaracje.

Dzis miałam jeden telefon ws Suni i jednego maila.
Będe jeszcze rozmawiać z zainteresowanymi.
Wiem równiez, że Renata na swoja reke ogłasza sunie i koresponduje z ludźmi.[/QUOTE]
dobrze,poczekajmy wiec jeszcze troszke,najwazniejsze zeby suni krzywda sie nie stala..............w sprawie hoteliku .......to na pewno nie bedzie 450 tylko mniej..............,nie chce dawac jednak pustych obietnic,wiec wolalabym najpierw rozmawiac z Aska,w razie czego piszcie,ja wyjezdzam i pojawie sie w sobote ,trzymam kciuki za Piggy!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sunia trafiła do Ds ale do piatku musi zniknac. Nie została zaakceptowana przez jednego z domowników. Do tego, podobno, płacze w klatce, a poza klatka niszczy....
Wiem, ze u Dominiki polubila klatke, byc może więc napieta atmosfera tak na nia wpływa.

Własnie odpisałam na maila w jej sprawie. Pan szuka psiaka, któremu mógłby pomóc, adoptowac.
Jakis czas temu odeszła jego (równiez przygarnieta) 11 letnia bokserka.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Czekam na odpowiedz Laloli ws hoteliku.
To chyba jedyna szansa dla suni.
Nie udało mi sie znaleźć DT ani miejsca w innym hotelu.
Pomijam juz, że najtańsze, które znalazłam (a i tak były zajete) to 450zł miesięcznie plus karma.
Ja nie jestem w stanie tego udźwignac, nawet w 1/3 :(

Link to comment
Share on other sites

:( Niestety nie mogę już dt zaproponować. Strasznie mi szkoda suni.

W szpitaliku przecież też przebywała w klatce i było ok. U nas w klatce spała w nocy też i my też wtedy spaliśmy. Tylko, że nie była odizolowana, bo przebywaliśmy w jednym pomieszczeniu. Ja ją po kilku dniach uczyłam zostawania w pokoju bez klatki i też nie broiła.

Jedno co mi przychodzi do głowy to to, że jak ona piszczała u Renaty w klatce, to zostawała wypuszczona, a ja ją wypuszczałam, dopiero jak była grzeczna...

Link to comment
Share on other sites

Powodów jak się wczoraj okazało jest więcej...
Ale o tym później, jak sunia będzie juz bezpieczna w hoteliku u [B]yumanji[/B]. (Asiu bardzo dziękuję, że zgodziłaś się dać jej schronienie)
Jak dla mnie to jedna wielka masakra. Bynajmniej nie ze strony suni...

W tej chwili stanęło na tym, że Renata zawozi małą do hotelu do Garwolina. Mam nadzieje, ze nic się w tej kwestii nie zmieni

W związku z tym będziemy potrzebować jakichkolwiek deklaracji. Miesięczny koszt pobytu suni to 350zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Znam Asię bardzo dobrze, niunia będzie miała u niej jak w niebie.
Jadę z resztą do niej pod koniec miesiąca więc mogę robić zdjęcia Piggy.[/QUOTE]

Byłoby super :)

[quote name='yumanji']Piggy juz siedzi u mnie.Oszolomiona i przerazona,ale bedzie dobrze.B mila.[/QUOTE]

Cieszę się, że dojechała :) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji'][quote name='Kana']Znam Asię bardzo dobrze, niunia będzie miała u niej jak w niebie.
Nie podlizuj sie ,tylko zabieraj tego koPnietego kaukaza,co mi go wepchneliscie .Juz go nie chce,zostawia duzo siersci i dostane przez niego nerwicy.[/QUOTE]

Hehe :) Déjà vu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...