Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='gusia78']Masz rację, bo Efulka była największa z całego miotu.Taka słodziutka kluseczka z niej. ciekawe ile ędzie ważyć jak będzie dorosła?
:loveu::loveu::cool3:[/quote]Hmm chyba coś około 3-3,5kg;)
Trudno powiedzieć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Aj tam przejmujecie sie za bardzo tą wagą waszych piesków :p
Ja sobie powiedziałam, że jak kiedykolwiek będe miała yorka (a w to wątpie) to nie będe go ciągle ważyła heheheh.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']A moja Nikusia w wieku 13 tyg. waży ok. 1,8kg. Czy to nie za dużo? dodam że jej mama waży 3 kg a tata ok. 2,6kg[/quote]
Sporo.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska']To co z moją? Na co ona wyrośnie skoro już jest taka duża?[/quote]
Trudno powiedzieć, bo niektóre pieski nie przybierają na wadze już w wieku 4,5 - 6mies a niektóre tyją do 9-10mies.
Zakładając ze twoja przestanie przybierać na wadze w wieku ok 7mies to powinna miec jakies 4 może do 5 kg w dorosłosci(ok rok).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Rita']Mój Fidek jak go odebraliśmy z hodowli w wieku 8 tygodni ważył ok. 1 kg, potem z dnia na dzień przybierał na wadze ogromnie, w wieku 4 miesiecy ważył już ok. 3 kilo :), teraz ma 6 miesiecy i waży ok. 3,8 kg :loveu: jest spory ale śliczny!!![/quote]
Sporo, ale i tak jest ładny- jak każdy york, czy mały czy też duży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']A ja myślę, że nie będzie tak źle... a tak w ogóle to te pieski nawet jak są duże to są tak samo śliczne i kochane... I yorki rosną najwięcej do 4 miesiąca a potem to już niewiele...[/quote]
Do 4 msc? Oj nie... 4 msc to jeszcze malutki szczeniaczek.. na pewno conajmniej do 5-6m.;) potem to juz tylko kilkanascie dekagramow:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Do 4 msc? Oj nie... 4 msc to jeszcze malutki szczeniaczek.. na pewno conajmniej do 5-6m.;) potem to juz tylko kilkanascie dekagramow:P[/quote]

Kiedy kopowaliśmy Scoobiego miał 5 miesięcy i ważył 2 kg. Po 5 miesiącu urósł jeszcze do 3,5 kg. Więc ja myślę, że trochę dłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Twój piesek to miniaturka???[/quote]
Nie ma czegoś takiego jak york miniaturka !!! Są to skarłowaciałe pieski . Mój Luluś jest prawdziwym Yorkshire terrierem :) . Luluś ma rodowód a jego tata , trójkrotny champion Polski , waży coś koło 2,1 kg , tak więc Lulek będzie raczej jego wagi . pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...