Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dzajf']moje malenstwo tez rosnie:))) wymiary okolo 21 cm wys, 23 długi:D (+,- 1 cm) bo sie kreci wiercipieta:)))) waga w wieku 19 tyg- 1,8
5 mies-2,2 ( jak dobrze pamiatam), 6 miesiecy bez tyg 2,8kg:DDD szczerze mowiac to nie wiem gdzie on te kilogramki chowa bo naprawde jest malutki:DD, ale brzuszek ma noi rozbudowany korpusik, poza tym ogonek dlugi:PPP[/QUOTE]

[quote name='zetka73']Moj Nero skończy jutro 6 miesięcy i wazy 2,800 kg w dalszym ciągu ale jest tłuściutki :)[/QUOTE]

naprawdę, gdzie one te kilogramy w siebie wlozyli, wedlug wymiarow ich nie widac :lol: moze oklamują was i wagę :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pysiulka86']Wczoraj byłam z Kika u weta, mysłałam ze przybrała na wadze chociaz troszke i strasznie sie rozczarowałam bo za 3 dni kończy roczek a wazy tylko 1,4 kg :placz:[/quote]
Łał:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
To ja powinnam się cieszyć że moja ma pół roczku i waży 1750g a ciągle narzekam że za mało jednak mam nadzieje że przytyje jeszcze z 500g minimum

Link to comment
Share on other sites

Apetyt ma i to całkiem niezły po piewszej cieczce, tylko szkoda ze na wadze tego nie widac :( Ale na szczescie nie choruje, prawidłowo sie rozwija, więc nie martwie sie na zapas :)

A i wczoraj zjadła nawet ćme co uszkodziła sobie skrzydełko, nawet nie zdązyłam machnąc ręką a juz znalazła sie w tej małej paszczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzajf']a moj przybiera na wadze i rosnie wiecej przybiera niz rosnie:) poza tym dzajfika w ubieglym tyg wykastrowalam, operacja sie udala:) zamiast moj bodyguard sie wyciszyc to teraz szaleje ze dwoch:DDD[/QUOTE]

a on nie za mlody na kastrowanie??? przeciez on jeszcze nawet rosnie... moim zdaniem pospieszyliscie...
ile juz jemu miesiecy? kiedy fotke wstawisz?

Link to comment
Share on other sites

on ma skonczone 6 miesiecy fotke wkleilam wczesniej- nap ze ma za duuze uszka::lol: taki maly nietoperzyk z niego- kastruje sie nawet szczeniaki wiec mysle ze nie jest za mlody:) poza tym lepiej teraz niz pozniej jakby poczul poped:p( slowa weterynarza)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zetka73']Neruś stanął z wagą bo już od jakiegoś czasu nie przybywa nic wczoraj ważył znowu 2800 g[/QUOTE]

No i jest yorkiem idealnym :lol:
Moja rosnie i rośnie ..jutro ją zważę u rodziców...ale mam nadzieję że już przystopuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as-ania']No i jest yorkiem idealnym :lol:
Moja rosnie i rośnie ..jutro ją zważę u rodziców...ale mam nadzieję że już przystopuje ;)[/quote]
:placz::placz::placz: ja chciałam by moja Inusia była o takiej wadze, a ten mały skurczybyk strajk na rośnięcie użądził i waży 1750g:angryy:

Link to comment
Share on other sites

ladyyork może jej to nie smakuje? Moja Diuna (cocker spaniel) też jak była młoda wyglądała jak patyk, nie chciała nic jeść. Ważyła 7-8 kilo , a powinna minimum 10. Z Diuną przetestowałam całe mnuuustwo karm, od RC poprzez Eukanuby, PPP, Ariony, Bosche aż do Acany i to jest strzałem w 10. Wcześniejsze jej albo nie smakowały, albo sierść nie ta, albo kupy nie te. Diuna obecnie waży ok 13 kg i muszę ją odchudzić :D
może warto spróbować jakiejś innej karmy, a nie trzymać się tylko i wyłącznie RC? Ja w ogóle do Royala nie jestem przekonana. Szyszka zjadła to co dostała od hodowcy, ale też średnio jej to podchodziło. Obecnie jest na Acanie junior i jej służy.
Do smaku podaję olej z pestek winogron- dobrze robi na sierść i skórę, a psy się prześcigają która szybciej wyliże :cool3:
Co do smakołyków to nie wiem co Ci poradzić... Kurczaka samego czy ryż i warzywka też dajesz? Może to wszystko gotuj w jednym garnku, aby poprzechodziło mięskiem? może zamistas kurczaka indyka, albo inne mięsko? Może jogurt owocowy? Może szyneczki trochę na smaka :cool3:
nie jestem zwolenniczką konserw psich, ale skoro to taki nie jadek to i z tym spróbuj? Wybór jest spory ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Już códa robiłam jedynie chyba jeszcze karmy nie zmieniłam
[/quote]

Myślę, że warto spróbować, świat nie kończy się na RC.

Moja młodsza niuńka dostawała weterynaryjną karmę Puppy RC i zupełnie jej nie służyła.

[quote name='Estera']
Może warto spróbować innej karmy?[/quote]

Dokładnie :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']:placz::placz::placz: ja chciałam by moja Inusia była o takiej wadze, a ten mały skurczybyk strajk na rośnięcie użądził i waży 1750g:angryy:[/QUOTE]
Ale co za dużo to też nie dobrze...;)
Właśnie zważyłam swoją 3,5 miesięczną yoreczkę i wyszło 2.600. Taki mały czołg...
Ps. A zastanawiam się (teoretycznie) jaka waga (ponad normę) u yorka jest dyskwalifikująca na wystawie i czy jak to wogóle jest....?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...