Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

[quote name='vikiii']jak geny przekazyane to ok
zresztą często w miotach jest maluda - która nawet super karmiona wyrośnie na maluśkiego psiaka
ale..... ludzie są straszni dla kasy - byle był mniejszy ...głodzą psiaki a nawet słyszałam, że wódkę dają szczeniaczkom żeby zachamować ich wzrost:angryy::placz:[/quote]

Też słyszałam o wódce.. to straszne :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote=>.Niunia.<;9153164]To straszne co ludzie potrafią zrobić.My się bardzo cieszymy z tego że nasza Majeczka dobrze rośnie i przybiera na wadze.Ma 10 tygodni i waży 1,3kg.[/quote]
Szok!!! Kasa kasa i kasa to się dla nich liczy,a takie kruszynki cierpią, przecież vódka nie tylko hamuje wzrost....:shake::-(:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moonek']Wiecie, była u mnie klientka z z dwuletnią sunią ważącą autentycznie 800g. Kiedy najpierw przychodziła bez pieska i tylko o nim opowiadała, myślałam,że przesadza coś. Ale, zobaczyłam ją któregoś dnia, od razu postawiłyśmy małą na wagę. NIECAłE 900G! Głowka mniejsza chyba niż piłeczka pingpongowa, łapeczki, jak mój mały palec u dłoni. Wiecie, że miałam stracha ją dotykać, taka porcelana.
Oczka zaropiałe, zlękniona taka, że nawet na minutę nie ustała na podłodze(tylko na rączkach wyłącznie), nie mówiąc już o jakimś zainteresowaniu czy zabawie z Sammi.
Babeczka mówi, że właściwie nie przestaje się trzęść.
Strasznie mi się żal zrobiło tej suni, bo pomyślałm, że ona chyba nie jest szczęśliwa(może się mylę, ale takie sprawiała wrażenie). :([/QUOTE]

to straszne, czlowiek, to jednak bardzo zle stworzenie, ze za wszelką cenę wyrabia cos takiego...

Link to comment
Share on other sites

Wiesz twoja sunia będzie miała wage ok 3000g jednak już urosnąć nie powinna tylko w masie nabierze.Moja zaczeła nabierać w mase dopiero ok2roku a tak trzymała się w wadze ok 2500g nabrała masy do 2700g a po porodzie przybrała jeszcze 300g. Musisz mieć piękną sunie i wystawowej wadze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Micia']Micia dzisiaj skończyła 7 miesięcy i waży 2,7 kilograma.Jest szczupła ale o długich nogach.Myślicie że dużo jeszcze urośnie i ile będzie ważyć???[/quote]
Przeczytałam w mojej mądrej książce,że psy ras "toy" rosna do 7 miesiecy wlasnie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Micia']Micia dzisiaj skończyła 7 miesięcy i waży 2,7 kilograma.Jest szczupła ale o długich nogach.Myślicie że dużo jeszcze urośnie i ile będzie ważyć???[/QUOTE]

myslę, ze ma dobrą wagę i będzie jak najbardziej standardowa :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Wydaje mi się że suczka nie powinna przekroczyć wagi 2,9 kg.
Ale zależy jak szybko i ile będzie przybierała na wadze :)
Za kilka miesięcy będzie można dokładniej sprecyzowac jej wagę jaką być może osiągnie w dorosłości ;)

Link to comment
Share on other sites

Strasznie drogo.U nas bez puszki 0,5kg. dla Yorka kosztuje 17zł.Ale po tym jak kupiliśmy Royalka dla szczeniąt małych ras już nie kupimy tej dla Yorka.Ta jest o wiele lepsza.Tamta to tylko chyba takie naciąganie dla kasy bo strasznie droga jest a nasza Majeczka wcale za bardzo nie chciała jej jeść a tą sprząta z miski.

Link to comment
Share on other sites

[quote=>.Niunia.<;9222281]Strasznie drogo.U nas bez puszki 0,5kg. dla Yorka kosztuje 17zł.Ale po tym jak kupiliśmy Royalka dla szczeniąt małych ras już nie kupimy tej dla Yorka.Ta jest o wiele lepsza.Tamta to tylko chyba takie naciąganie dla kasy bo strasznie droga jest a nasza Majeczka wcale za bardzo nie chciała jej jeść a tą sprząta z miski.[/quote]
Właśnie moja mama sie a propos tego pytała naszego weta i ona powiedziała,że to się w składzie nie różni od tego dla juniorow tylko ksztaltem i ze to jest naciaganie, mama mowila,ze niby przeczytala,ze to dobre na wlos itp, a wet na to,że przeciez nawet dla ludzi nie ma skladniku cud na wlosy,albo ktos ma slabe albo nie i nawet szampony maski itp nie pomagaja..takze my pozostaniemy przy zwyklym juniorze, a po 10 miesiacach musze chyba zmienic bo te junior ma za duza wartosc energetyczna dla doroslych psow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Wydaje mi się że suczka nie powinna przekroczyć wagi 2,9 kg.
Ale zależy jak szybko i ile będzie przybierała na wadze :)
Za kilka miesięcy będzie można dokładniej sprecyzowac jej wagę jaką być może osiągnie w dorosłości ;)[/quote]

Suczka i 3- 3.5 kg , to całkiem przyzwoity york

Link to comment
Share on other sites

witam,maja sunia ma niedawno skonaczony 1 rok i wazy 1,8 -1,9 (wiem ze jest to niewiele) no ale nie jest ona strasznie szczupła je duzo , i na dodatek jak hodowczyni ostatnio stwierdzila ze ma dosyc grubą budowe kości a energi tyle ze hoho,jest po prostu niziutka, własnie wybiera m sie na wystaw do głogowa z moim wyzlem i sie zastanawiam czy "oplaca" sie ja zapisaywac (z racji na wage)
gdzies czytałam ze jesli suka nie ma przynajmniej 2 kg to nie powinna miec młodych czy to prawda??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...