Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='edi,feti,gusia']Moja 14miesięczna Feti waży 2,4 i jest naprawdę mała z tym,że gruba!Jej młodsza koleżanka,11 miesięczna Gunia waży w tej chwili 1,70 i jest większa,ale chuda..A petyt nie ten,tylko z rączki...[/quote]

Edytko,

Czy Gunia to córka Made in Bakarat? Przyrodnia siostra mojego Bazylka? Ciekawa jestem jak wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewiora']Patrząc na wasze pieski to mój ma nadwagę...
Ma 10 miesięcy.
Waży 3,00
Wysokość:15-16 cm (w kłębie)
Długość:22-24 cm

Chyba trzeba zastosować jakąś diete :)[/quote]

To co ja mam powiedzieć o mojej Rissie?
5,5 miesiąca i waży 2,9...
A Tosia 14 miesiecy i 2,4...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia_w']Wczoraj widziałam [b]zjawisko[/b]. Piesek z wyglądu dokładnie jak York, tylko w powiększeniu, gdzieś tak 4 razy. Pogadałam chwilę z właścicielką, piesek waży 10 kg! A właścicielka patrząc na Muszkiego: a dlaczego go pani nie karmi? Pani od zawsze chciała taką miniaturkę? Bo ja nie i inaczej karmiłam i widzi pani, jak ślicznie wyrósł. Lekko mnie zszokowało i zastanawiam się, jakie to rasy zostały zmieszane, że wyszedł piękny giga-york (bo chyba nie da się aż tak powiększyć rasy? a może się da, nie znam się).[/quote]

Mnie zaczepiła kiedyś pewna pani. Spytała ile waży mój piesek i stwierdziła, że to z pewnością miniaturka :lol: Zaczęłam zatem tłumaczyć, że York to York, nie ma czegoś takiego jak miniaturka! Owa pani nie chciała słuchać moich argumentów... Powiedziała, że się nie znam, a moj pies nie jest MODNY (w tym momencie zamurowało mnie i nie wiedziałam, co odpowiedzieć). Dodała, że MODA na miniaturowe Yorki dawno minęła, teraz w cenie są większe pieski. Ona o tym dobrze wie, bo sama sobie takiego sprawiła. Pies ma 3 miesiące i waży 5kg :lol: Machnęłam ręką i poszłam w drugą stronę...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że mają też podobny wyraz pyszczka. A oczka takie wnikliwe. Zstanawiam się właśnie ile Bazylek waży. Nie mam wagi (jesteśmy w trakcie przeprowadzki), ale wydaje mi się, ze coś koło 1,90 - 2 kg. Mam wrażenie, że ostanio urósł i zmężniał. Jakby nie było 10. września kończy roczek. To już dorosły facet. W najbliższym czasie porobię nowe zdjęcia. Jak narazie nie mogę znaleźć aparatu w tym całym bałaganie przeprowadzkowym. Hi, hi dobrze, że psa nie zgubiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SwEet_LiLi']Witam dzis zmierzyłam moją LiLuNie...
Dzisiaj ma równe 10 Tygodni ,
Dł. 24-25 cm
Wys. 15 cm
Waga : 0,9 kg[/quote]

Wtedy miezyłam ją na dłógość i wyskokość z główką tak mniej więcej... :)) bo sie ruszała... :))

A dzis LiLi ma równe 11 Tygodni
Dł. 22 cm ( bez główki)
Wys. 17-18 cm ( bez głowki )
Waga : 1,1 kg ( dokładnie taka , siedziała nieruchomo )

Link to comment
Share on other sites

TangoBlue napisała:"A Sinda wazy bagatela, ponad 5 kilo, miala wazyc tak ok 3 :) Kosztowala tyle ile kosztuja yorki z hodowli Bakarat po dobrych rodzicach, ale mowi sie trudno."

A mój Minusik również waży ponad 5 kg ( 5,3) i ma 16 mieś., chociaż jego siostry są w wadze 3,8-4. Kochamy i nie oddalibyśmy za żadne skarby naszego urwisa.Był pierwszym ze szczeniaków jakiego wzięłam na ręce i tak zostało , nie chciałam żadnego innego tylko ten wspaniały czarny kłębuszek który lizał mnie po rękach i strasznie wspinał się na kolana.
Tak że TangoBlue nie jesteś sama z dużym Yorkiem.Pozdrawiam.Agnieszka.
Ps.Nie wiem czy poprawnie wstawiłam cytat.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po wakacjach.
Moj Jimmy Jo ma w tej chwili 7 i pol miesiaca i wazy 3 kg.Ztego powodu nazywamy go Jimmy "czolg".
Jak myslicie czy jeszcze urosnie?
Moje pozostale psy sa male(2,5 i 2,1 kg.)-jimmy chyba troche za duzo urosl jak na moje oczekiwania.

Agnieszka i yorki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilale']Witam wszystkich po wakacjach.
Moj Jimmy Jo ma w tej chwili 7 i pol miesiaca i wazy 3 kg.Ztego powodu nazywamy go Jimmy "czolg".
Jak myslicie czy jeszcze urosnie?
Moje pozostale psy sa male(2,5 i 2,1 kg.)-jimmy chyba troche za duzo urosl jak na moje oczekiwania.

Agnieszka i yorki :P[/quote]

Myślę, że on już nie urośnie w każdym razie nie znacząco.
Wiem, że jest moda na raczej małe samce ale Jimmy całkowicie mieści się we wzorcu czyli pomiedzy 2 kg. a 3,2 kg.
Bedzie go lepiej widać na ringu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki-poniewaz w Turcji nie ma FCI to planuje szczeniaki juz jesienia.Wystawianie Jimmy'ego nie wiaze sie z rodowodem dla szczeniat-poniewaz on ma rodowod to jego szczeniaki automatycznie tez.
Ja staram sie dbac o niego tak jakby mial byc wystawiany.kto wie moze uda mi sie pokazac go w Polsce
Czy 10-11 miesieczny mlodzieniec moze byc ojcem?

Agnieszka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Dzieki-poniewaz w Turcji nie ma FCI to planuje szczeniaki juz jesienia.Wystawianie Jimmy'ego nie wiaze sie z rodowodem dla szczeniat-poniewarz on ma rodowod to jego szczeniaki automatycznie tez.
Ja staram sie dbac o niego tak jakby mial byc wystawiany.kto wie moze uda mi sie pokazac go w Polsce
Czy 10-11 miesieczny mlodzieniec moze byc ojcem?

Agnieszka [/quote]

hmm radze poczytac regulaminy ZK [url]www.zkwp.org.pl[/url]... bo pies jest w pełni dojrzały gdy ma ukończone 18 miesiecy... a poza tym uprawnienia :roll: 10 miesięczny pies to jeszcze w sumie szczeniak... wiec moim zdaniem nie ma co myśleć o rozmnażaniu........ :-?


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...