Jump to content
Dogomania

Karma Diamond Naturals


Aten@

Recommended Posts

ah te podwyżki:angryy:
Tak się składa,że dostałam próbki tej karmy.Psiak zajada z wielkim apetytem,zero rewolucji w żołądku,kupki też o.k.Jesteśmy bardzo zadowoleni.A co najważniejsze są małe granulki!Wiem,że u innych psów to może być problem,ale mój tylko takie preferuje.
Szczegółowe sprawozdanie napiszę jak kupię duży wór.
Pozdrawiam
M&C

edit:Stan sierści-w trakcie obserwacji;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martita']I przez jaki okres czasu Twoj psiak jadl te probeczki??? Czy karma jest wporzadku i dobrze sluzy mozna stwierdzic min. po miesiacu ...[/quote]
To czy karma dobrze służy, można sprawdzić po.. psie ;)
Jak dla mojego psa - karma idealna.

Link to comment
Share on other sites

Ale gdyby karma nie służyła to pojawiłyby się w pierwszej kolejności jakieś sensacje żołądkowe,nieodpowiednie kupy.Może poprawa sierści to moje subiektywne odczucie...Skoro FAKTYCZNĄ poprawę sierści można zaobserwować po okresie dwóch miesięcy to ocenę działania,pod tym względem,zostawię na potem:p
P.s.Pies konsumuje Diamond'a od ok.2-óch tygodni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Ale gdyby karma nie służyła to pojawiłyby się w pierwszej kolejności jakieś sensacje żołądkowe,nieodpowiednie kupy.Może poprawa sierści to moje subiektywne odczucie...Skoro FAKTYCZNĄ poprawę sierści można zaobserwować po okresie dwóch miesięcy to ocenę działania,pod tym względem,zostawię na potem:p
P.s.Pies konsumuje Diamond'a od ok.2-óch tygodni.[/quote]
Na pewno sensacje, nieciekawy kupy itp. Mój niezależnie od ilości spacerów załatwia się 2 razy dziennie i nie zostawia po sobie szamba.
Je też dawkę minimalną dla jego przedziału wagowego, a sierść błyszczy, ma energię i "nie pachnie".
Worek 9kg dla psa 43kg starcza na 3-4 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli karma jest raczej wydajna:razz:?
Moje szczęście waży ok.35kg.Załatwia się 1 raz dziennie,a czasami nawet 2 razy.Także i w naszym przypadku,a właściwie to bardziej rudego=),o "szambie" nie ma mowy.Mam tylko dylemat,którą karmę wybrać:czy Nutrę,czy Diamond'a?:roll: Bardzo trudno laikowi znaleźć odpowiednio dobry skład.
Może Ty Aniu jesteś w stanie rozwiać moje wątpliwości?

p.s A jaką dawkę dostaje Twój pupil?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Czyli karma jest w takim razie wydajna:razz:
Moje szczęście waży ok.35kg.Załatwia się 1 raz dziennie,a czasami nawet 2 razy.Także i w naszym przypadku,a właściwie to bardziej rudego=),o "szambie" nie ma mowy.Mam tylko dylemat,którą karmę wybrać:czy Nutrę,czy Diamond'a?:roll: Bardzo trudno laikowi znaleźć odpowiednio dobry skład.
Może Ty Aniu jesteś w stanie rozwiać moje wątpliwości?

p.s A jaką dawkę dostaje Twój pupil?[/quote]
Mój pies przeszedł z Acany rybnej na Diamonda i jestem na tyle zadowolona z tej karmy (czego o Acanie nie mogę powiedzieć), że nie zamierzam przechodzić na karmę droższą, jeśli lepszego efektu raczej uzyskać się nie da.
Nero dostaje ok 300g, czasem więcej, w zależności od dawki ruchu.
Dla porównania - latem podczas 2-tyg. urlopu i biegania, pływania itp. + 1 tydzień już w domu = 1 worek.
Sypię mu "na oko" takie same porcje i po prostu obserwowałam czy tyje.

Link to comment
Share on other sites

I ja uwazam ta karme za dobra. Moje psy nie maja po niej problemow,a co najwazniejsze Bari nie ma po niej gazow jak po poprzedniej. Kiedys to doslownie na kazdym kroku zostawial za soba zapaszek,a odkad jest na tej karmie problem zniknal. Niestety po ostatniej podwyzce ceny bede musiala zastanowic sie nad inna karma, bo przy 3 psach dosc szybko mi te 18kg znika. Ale polecam ja jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Mam tylko dylemat,którą karmę wybrać:czy Nutrę,czy Diamond'a?:roll: Bardzo trudno laikowi znaleźć odpowiednio dobry skład.[/quote]

Diamond ma lepszy skład od Nutra Nuggets. A ten z jagnięciną dla szczeniaków ras dużych to już wyjątkowo bogaty.

A jak podejdzie to już kwestia indywidualna każdego psa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że kolejna osoba wyraziła pozytywna opinię o tej karmie:multi:
W takim razie niedługo będę bogatsza o dwa diamenty!hihi
Dzięki [b]Michau[/b] za zerknięcie na analizy i fachową ocenę;)Kupię raczej adult,z racji tej,że te szczeniakowe karmy co do zasady mają większą ilość białka.Zdarzały się przebiałkowania,więc wolę nie ryzykować:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak pierwszy raz kupowalam ta karme w sklepie byly jeszcze do wyboru z kurczakiem i ryzem i wilowina i ryzem. Czy ktos wie czemu nie ma ich od dluzszego czasu? Myslalam,zeby psy przerzucic na inny smak,bo karmy byly tansze. Teraz z kurczakiem i ryzem jest tylko dla malych ras:placz: Jak mi sie nie chce karm testowac znow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Jak pierwszy raz kupowalam ta karme w sklepie byly jeszcze do wyboru z kurczakiem i ryzem i wilowina i ryzem. Czy ktos wie czemu nie ma ich od dluzszego czasu? Myslalam,zeby psy przerzucic na inny smak,bo karmy byly tansze. Teraz z kurczakiem i ryzem jest tylko dla malych ras:placz: Jak mi sie nie chce karm testowac znow...[/quote]
Może do nich zadzwoń i zapytaj. Jak ja zaczęłam kupować były tylko te karmy, które są teraz. Dopiero później doszły inne. Może teraz też tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

karmię Diamondsem Lamb&rice Puppy large breed,i Lamb&rice adult i efekty są ok.Jestem zadowolony z karmy,mimo,ze pierwsze podejście do Diamondsa było niezbyt udane.(duzo miękkiej qupy)Po kilku miesiącach powróciłem i jest bardzo ok.
Bardzo ciekawy skład,i nadal przystępna cena(mimo podwyżki)
Z tego co dowiedziałem się to z wołowina nie cieszyłe się powodzeniem i olali dostawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ania K.']Witam od dłuższego czasu chce zmienić kame mojej beagielce z hillsa na np. Diamond lub Best choice teraz nie wiem bo obydwie wydaja się dobre, może coś doradzicie? Co lepsze ;)[/quote]
To co będzie bardziej służyło psu. Nikt nie da gwarancji, że na Diamondzie będzie lepiej niż na Best choice. Musisz sama wypróbować.
Ja też zmieniając karmę brałam pod uwagę te dwie. Zaczęłam od Diamonda i przy nim zostałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']To co będzie bardziej służyło psu. Nikt nie da gwarancji, że na Diamondzie będzie lepiej niż na Best choice. Musisz sama wypróbować.
Ja też zmieniając karmę brałam pod uwagę te dwie. Zaczęłam od Diamonda i przy nim zostałam.[/quote]


dzięki za odp. masz racje każdy pies inaczej trawi daną karme, więc pewnie trudno coś powiedzieć. Teraz po niedzieli mam mieć próbki Diamonda i zobacze jak moja bedzie go jeść i w tedy może zamówie i zostane może już przy niej jak będzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...