Jump to content
Dogomania

Karma Diamond Naturals


Aten@

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psiuroszczura']Atenka, jeszcze jedno: wysyłałaś kase na Payback, czy Citibank Handlowy, bo ten koleś z ekarmy jakis niekumaty jest... :P[/quote]
ja wtedy brałam opcję za pobraniem, bo sklepik oficjalnie jeszcze nie działał :)

[quote name='psiuroszczura']To nimi karmiłaś piesy? to był ten diamond? :)[/quote]
tak :) to była właśnie wersja wołowinkowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']Hmm... Maksowi smakowało .:)
Właśnie do mnie zadzwonił bardzo miły Pan z ekarmy w celu wyjaśnienia pewnych niejasności i jest juz wszystko dobrze i tylko musze pieniązki wpłacić i przyjedzie żarełko..:D[/quote]
no to super :multi: :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Świetny pomysł !! W końcu każdy czymś tam psa karmi ... może by tak robić fotki karm, bo wiele osób pyta o wielkoś granulek :cool3:

Tylko możnaby jakiś "standard" usatlić typu: na białej kartce papieru kilka granulek karmy obok np monety 2 zł ?? tak, żeby było porównanie :lol:

Jak otworze swój worek z Diamond'em Seniorem, który dzisiaj dostałam to też wrzuce fote :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Birmanka']Tylko możnaby jakiś "standard" usatlić typu: na białej kartce papieru kilka granulek karmy obok np monety 2 zł ?? tak, żeby było porównanie :lol: [/quote]
to jak mama wróci i będzie miała 2zł, to dorzuce jeszcze jedną fotkę :) bo ja akurat nie mam monety 2zł :lol:

A może by tak stworzyć jeden, wspólny temat, w którym wrzucalibyśmy tylko i wyłącznie zdjęcia granulek, z dokładną nazwą karmy i zdjęciami robionymi wg jednego, ustalonego schematu. Na pewno wielu osobom się by to przydało :) Birmanko - może Ty, jako dawca pomysłu, założysz takowy temacik i określisz schemat?

Link to comment
Share on other sites

Ha tylko nie bardzo wiem, gdzie taki temat mógłby się znaleźć :roll: Najlepiej gdyby był w "żywieniu" ... czy lepiej w galerii ?? :lol:

a jeszcze lepiej by było, gdyby fotki dotyczące konkretnej karmy umieszczać w temacie o niej, to będzie raptem kilka fotek, bo każda z karm ma jakiś tam ograniczony przecież asortyment ...

Link to comment
Share on other sites

<LOL> ale temat zryty...: średnica granulek.... :scream_3:. Ale w sumie, to jest dość istotne jaką średnicę mają granulki, bo tak w sklepie internetowym, to nie widać co tam jest w czeluściach wora i czy się nie okaże na końcu, że nowofunland, albo posiadacz przepastnej szczęki, dog niemiecki dostanie kulki wielkości ziarnka przenicy!!!!! W zęby mu toto powłazi tylko, albo wylezie całe z koopą... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Otworzyłyśmy nasz worek z [B]Diamond Senior 8+.[/B]

Karma wygląda tak jak Chicken Soup Senior czyli małe kółeczka z dziurką w środku z tym, że kolor jaśniejszy.

Blondynie bardzo smakuje, chociaż może fajne by były troszkę większe granulki. Uważam, że karma jest OK. Cena do jakości jak najbardziej w porządku - za tą kase to naprawde dobry wybór. :lol:

Link to comment
Share on other sites

dostalam probki z wolowina,jagniecina, dla duzych psow i dla duzych+60, karma sucha, strasznie male granulki w kazdym rodzaju;/ koszmarne.. dobre dla malych pieskow... no i moje tak hmm musialy sie przekonac zeby wziac to do pyska.. wiec ta karma tylko nanagrodki a do zarcia zostaniemy przy pro planie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...