Jump to content
Dogomania

NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']a w radomiu to nie jest koszt 700zł za miesiąc?[/QUOTE]

Ostatnio jak szukałam lokum dla bullterriera, jakieś 2 miesiące temu to wydawało mi się, że schroniskowe 400, ale pewna nie jestem więc może tak być. eh. Dlatego chce się z kimś stamtąd skontaktować, ale na razie nikt mi nie odp. Nie mam numeru ani e-maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ag_konin']Czeka w kolejce do p. Marka. Ale do końca roku miejsca zajęte, dużo czasu. Znacie inne hoteliki gdzie Krawcu mógłby pojechać?[/QUOTE]

Kurka, z hotelikiem ja nie pomogę- mogę popytać co i jak ale w moich okolicach o takich z dobrą reputacją nie słyszałem. W Bolesławcu jest Pan Marek (coś a`la zaklinacz psów) z tym, że on ma już trzy swoje psy: sharpeja, dogo canario i pitbula z ciężkich warunków. Hmmm, może on wziąłby Krawca do swojego stadka? Jak znajdę gdzieś numer to zadzwonię do niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Mirek ,nie Marek i zdaje się ,ze ma obecnie shar pei i dogo canario . ,czyli 2 psy ..[/QUOTE]

Mniejsza z tym, nie mam dobrej pamięci do imion. Na przełomie luty/marzec miał jeszcze coś w typie pitbulla/amstafa koloru takiego bardziej kremowego- piesek widać po sporym "resecie". Masz z nim jakiś bliższy kontakt bo widzę, że z Bolesławca jesteś?

Link to comment
Share on other sites

Jestem właśnie po rozmowie z Panią Magdą z hotelu w Radomiu. Miejsce znalazła by dla Krawca jeszcze w tym roku z tym, że miesięczny koszt waha się między 650, a tak 700 zł (wliczona karma, kwalifikacje Pani Magdy itp, bez weta).
Trzeba się zastanowić czy damy radę, jest 220 zł deklaracji, brakowało by 480 zł . . to sporo, nie wiadomo czy uda nam się uzbierać..
eh, nie wiem co robić, jestem z Panią Magdą w kontakcie, czekam na Wasze zdanie, opinie, czy damy radę......

Jestem bez neta do poniedziałku, więc wszelkie posty odczytam najpóźniej w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']z konina do radomia a potem z radomia do bogatyni? no to by było super, jeśli na swój koszt to ładnych kilka stów można zaoszczędzić.[/QUOTE]

heh, nieeee. Jeśli pojedzie gdziekolwiek - to w jedno miejsce albo do BOGATYNI albo do RADOMIA. Duża kwotka, będzie ciężko dozbierać deklaracji, bo już jest ciężko.
Chyba, że macie pomysły na jeszcze jakiś dobry hotel. Ja miałam jak na razie doczynienia z tymi jeśli chodzi o bullowate, ale może są jakieś o których nie wiemy. . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']heh, nieeee. Jeśli pojedzie gdziekolwiek - to w jedno miejsce albo do BOGATYNI albo do RADOMIA. Duża kwotka, będzie ciężko dozbierać deklaracji, bo już jest ciężko.
Chyba, że macie pomysły na jeszcze jakiś dobry hotel. Ja miałam jak na razie doczynienia z tymi jeśli chodzi o bullowate, ale może są jakieś o których nie wiemy. . .[/QUOTE]
w tej chwili wszystko zapchane. obawiam się że do końca roku będzie bardzo ciężko gdzieś jakiegoś psa upchnąć (chodzi mi oczywiście o te zaufane miejsca, bo byle gdzie to pewnie by się udało).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...