Jump to content
Dogomania

NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Krejzo bardzo dziękujemy.Można napisać w tytule przelewu : Krawcu-deklaracja stała+nick z dogo
Może w końcu coś się ruszy u Krawca...
Karola uzupełni w pierwszym poście stan deklaracji.[/QUOTE]

Spoko, ważne by jak najszybciej pojechał tam gdzie będzie mu dobrze. A jakiej dokładnie brakuje kwoty do 400 zł na start?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Z Twoją deklaracją mamy więc 200 zł , a więc brakuje 200zł deklaracji...
Karola musi pouzupełniać nowe deklaracje w pierwszym poście żeby było na bieżąco.[/QUOTE]

OK. Mam kilka wiadomości.

1. Po rozmowie z wetem wiem, że najlepsza na prostatę jest kastracja (tak jak wyżej ktoś pisał) więc faful będzie musiał się na nią udać.
2. Jutro zrobię zbiórkę kasy w swojej firmie więc możecie powoli pakować Krawca i niech jak najszybciej jedzie do Bogatyni.
Pieniądze ze swojej deklaracji jak również te zebrane jutro powinny być w poniedziałek na koncie TOZ.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w pracy dzięki wrażliwości i uprzejmości koleżanek i kolegów zostało zebranych 280,10 PLN. Wielkie podziękowania dla pracowników zakładu gazowniczego :Cool!:
Od siebie dodaję 100 PLN jednorazowo i 25 PLN stałej deklaracji.

Pieniądze już wędrują na konto.

[B][B]caryca26[/B][/B],[B] [B]Ag_konin[/B][/B] przepraszam nie doczytałem o kastracji Krawca.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilę. A więc mam jeszcze ograniczony dostęp do internetu - praktycznie żadny! Więc wszystko przekazywać będzie mi Ag.

Słuchajcie Krawcu miał problemy z załatawiem pojechał ze mną do weta i tak okazało się, że ma prostatę jakiś czas później został znów przebadany i problem ustąpił. Zawsze można go jeszcze zbadać.
Mała poprawka jak pisałam przed Krawcem były 3 psy w kolejce - muszę napisać do Pana Marka jak wygląda sytuacja. Kasę można owszem już wpłacać - muszę uaktualnić wpłaty na pierwszej - wszystko będzie - cierpliwości. Kasa będzie na niego czekała więc bez obaw.....

Dziękuje za nowe STAŁE no i jednorazowe wpłaty i deklaracje ;) !
Cieszę się, że chłopak ma spacery i dajecie radę beze mnie - jutro go odwiedzę.
No i chciałabym by Krawcu pojechał z całym kompletem stałych deklaracji..... dlatego zachęcam o jakiekolwiek deklaracje nawet 5 zł ! !

Link to comment
Share on other sites

Krejzo jesteś poprostu aniołem!
Dziękujemy pięknie!
Karola deklaracje bedziemy zbierać ale jak jest szansa na wyjazd teraz bo jest miejsce to niech jedzie , z wpłatami od Krejzo i Ania Shirley mamy prawie na 2 m-ce pobytu.
Ja z pomocą hankasanok zrobię mu za jakiś czas bazarek a w międzyczasie będę rozsyłać wątek.
Myslę ,że nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Krejzo jesteś poprostu aniołem!
Dziękujemy pięknie!
Karola deklaracje bedziemy zbierać ale jak jest szansa na wyjazd teraz bo jest miejsce to niech jedzie , z wpłatami od Krejzo i Ania Shirley mamy prawie na 2 m-ce pobytu.
Ja z pomocą hankasanok zrobię mu za jakiś czas bazarek a w międzyczasie będę rozsyłać wątek.
Myslę ,że nie ma na co czekać.[/QUOTE]

Oj Moniko ! :).
Tłumaczę, że przed nim były 3 psy. Więc nie wiem jak sytuacja wygląda. Na tę chwilę nie ma miejsca - to miejsce jest zaklepane - w kolejce.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wolałabym, żeby Krawcu pojechał z kompletem deklaracji stałych, bo co zrobimy jak zabraknie kasy albo urośnie dług? Wróci do schronu? Jeszcze mamy czas, żeby zbierać kasę i myśleć na przód.
W poniedziałek sprawdzimy wpłaty, w takim razie możemy wszyscy już wpłacać na chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Krejzo jesteś poprostu aniołem!
Dziękujemy pięknie![/QUOTE]

Nie ma za co. Z tym aniołem bez przesady...

O kasę się nie martwcie. Jak dobrze liczę to na dwa miesiące kasa jest, na kolejny będą stałe 200 zł a reszta się znajdzie.
Też jestem zdania, że im szybciej pojedzie tym lepiej- oczywiście jak zwolni się miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krejzo']Jak dobrze liczę to na dwa miesiące kasa jest, na kolejny będą stałe 200 zł a reszta się znajdzie.
[/QUOTE]to ryzyko. połowa deklaracji to mało, chyba, że będziecie się co miesiąc solidnie wspierać bazarkami. a co z transportem? na to pewnie też kasa będzie potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']to ryzyko. połowa deklaracji to mało, chyba, że będziecie się co miesiąc solidnie wspierać bazarkami. a co z transportem? na to pewnie też kasa będzie potrzebna.[/QUOTE]
Zapewniam Ciebie, że jak już pojedzie do Bogatyni to na pewno pieniędzy co miesiąc na opłaty nie braknie.
Jeżeli już będziecie znać orientacyjny koszt transportu to dajcie znać- zawsze można coś wykombinować.

Link to comment
Share on other sites

Ale jak się zwolni miejsce to trzeba go wysyłać bo potem nie wiadomo kiedy znowu się pojawi...
Postaram się pomagać bazarkami a do czasu zwolnienia miejsca myślę , że uda nam się zebrać jeszcze trochę deklaracji. Dzięki Krejzo i innym dobroczyńcom ma już zapewniony niezły start.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...