Jump to content
Dogomania

Piegusia już w domku w Warszawie. Trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Bonsai

Recommended Posts

[quote name='Bonsai']

Co do kontaktu, to może być do mnie - tel. 513 816 835 lub e-mail [email][email protected][/email], ale póki co nie ogłaszałabym jej jako adopcyjną. Można ogłaszać np. z prośbą o pomoc finansową, może DT ?
[/QUOTE]

Ok. W takim razie dzisiaj zrobię jej wydarzenie, że potrzebne wsparcie finansowe lub DT z zaznaczeniem, że póki co nie do adopcji. Tylko po południu - muszę ogarnąć się z robotą bo jak ciągle będę przesiadywać na dogo i fb to mnie zwolnią i razem z Piegusią będę szukać DT... Wyślę linka, jak zrobię. W wydarzeniu podam tylko maila, a jak ktoś będzie chciał bardziej bezpośredni kontakt to wtedy podam tel. Rozumiem, że jakby co to mogę na razie podawać nr konta, który dostałam na priv?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 855
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W kaliskim schronisku. :)

Engelina witam na wątku! Masz jedną ogromną przewagę: jesteś w Kaliszu i możesz odwiedzić Piegusię. Może uda Ci się od czasu do czasu? Przy okazji miałabym jeszcze kilka innych próśb na temat innych psiaków. :)

Edit: wzięłam udział. :)

Link to comment
Share on other sites

Piegusia jest bardzo wystraszona :( W boksie szczeka i próbuje kąsać. Spędziłyśmy ze sobą trochę czasu w biurze schronu i trochę nam zeszło zanim dała mi się pogłaskać. Potem było już z górki. Wygłaskałam malutką, na jakiś czas musi jej wystarczyć. Z ciężkim sercem odjeżdżałam :(
Piegusia jest bardzo kochanym pieskiem. Ktoś, kto zechce ją adotptować zyska cudownego przyjaciela. Wystarczy trochę chęci i serca. Nie jest agresywna. Jest przerażona :( Poza boksem staje się zupełnie inną sunią- nie szczeka, kuli się, trzęsie i tylko spogląda na ludzi szukając wzrokiem swojej "pani", czyli wolontariuszki Karoliny. Na jej widok mordka się rozpromienia a ogonek zaczyna merdać :) Wierzcie mi, że ciężko było mi ją oddać z powrotem :(

Wizyta w schronie jak zwykle zakończyła się rykiem w drodze powrotnej.

Bonsai, gdzie jest ten DT, w którym ma być Piegusia umieszczona? Jak Kalisz (i okolice), albo Wawa to piszę się na transport.

[IMG]http://images45.fotosik.pl/510/09276dfcda5ca053med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/492/c8c6f40917e54c5cmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

DT póki co pod Warszawą (Warka). Nikt inny póki co się na nią nie pisze.

Ale z tego co piszesz, jest lepiej niż myślałam. Niestety miałam mniej czasu, by z małą poobcować. A może wolontariuszka Karolina wzięłaby ją na DT? ^^ Rozmawiałaś z kierownictwem schroniska o umieszczeniu małej w DT?

Link to comment
Share on other sites

Z kierownictwem niestety nie rozmawiałam, bo było nieobecne. Ale pojadę tam na pewno jeszcze w tygodniu, wtedy kierowniczka na pewno będzie. Sama zastanawiałam się nad wzięciem Piegusi do siebie. Niestety teraz jest to niemozliwe :( Ale wolontariuszkę Karolinę może dałoby się namówić?

[IMG]http://images46.fotosik.pl/490/2ae177da8d0b950bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/504/bbd25edb14dd7ecfmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Na Piegusię jest kolejne 20 zł stałych deklaracji - Diana Z. z facebooka! Dziękujemy! :loveu:

To jak spotkasz Karolinę to zapytaj... Może liczyć na pomoc dogomaniaków w utrzymaniu Piegusi, ew. leczeniu, ogłaszaniu. A skoro ma taką dobrą do małej rękę...? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, o ile dobrze się orientuję to jesteście na bieżąco z wydarzeniem na fb, zgadza się? Chodzi mi o to czy ogarniacie się z deklaracjami, które tam się zgłaszają? Nie jest tego wiele, oprócz Diany Z. 2 osoby, które jak zrozumiałam chcą wpłacać 5 zł miesięcznie (poprosiłam, żeby jeszcze potwierdziły) - zawsze coś.
Pytam, bo nie wiem czy Wam tu przeklejać te deklaracje, czy same ogarniecie... :)

Link to comment
Share on other sites

Engelina super! Dziękują Ci i Twoje płuca, i serducho Piegusi! :)

A te dwie pozostałe to są już potwierdzone, tak? Bo z fb nie wynika tak jednoznacznie i nie chciałam się pospieszyć z wpisaniem na stałą.

Edit: Jedna osoba to Beata B. , a druga?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...