Jump to content
Dogomania

Jarosław 5-6.03.2011


Foxowa

Recommended Posts

Obsada sędziowska
===============================
[B][U]sobota 5 marzec 2011 r.[/U][/B]
[I]Grupa II[/I] Anna Rogowska
[I]Grupa II[/I] Andrzej Szutkiewicz
[I]Grupa IV[/I] Henryk Fonfara
[I]Grupa VI[/I] Leszek Salamon
[I]Grupa VIII[/I] Magdalena Świętoń
[I]Grupa X[/I] Elżbieta Chwalibóg
[I]Młody Prezenter[/I] Elżbieta Chwalibóg
============================
[U][B]Niedziela 6 marzec 2011 r.[/B][/U]
[I]Grupa I[/I] Grzegorz Robak
[I]Owczarki niemiecki[/I] Leszek Salamon
[I]Grupa III [/I]Magdalena Świętoń
[I]Grupa III[/I] Elżbieta Chwalibóg
[I]Grupa V [/I]Andrzej Szutkiewicz
[I]Grupa VII[/I] Henryk Fonfara
[I]Grupa IX[/I] Anna Rogowska
[I]Młody Prezenter[/I] Elżbieta Chwalibóg
============================
więcej - [url]http://www.zkwpoprzemysl.exxl.pl/index.php/wystawy[/url]

Kto się wybiera? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']Nie wiem, ta hala mnie przeraża i [B]ten sam sędzia co w zeszłym roku[/B] :([/QUOTE]

Mnie też. Ta wystawa to porażka organizacyjna tak samo zresztą jak krajówka w Przemyślu:shake:. Ciekawe dlaczego zaprosili tego samego sędziego, przecież to jest sprzeczne z regulaminem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Mnie też. Ta wystawa to porażka organizacyjna tak samo zresztą jak krajówka w Przemyślu:shake:. Ciekawe dlaczego zaprosili tego samego sędziego, przecież to jest sprzeczne z regulaminem:angryy:[/QUOTE]

Krajówkę w Przemyślu oceniam na "w miarę przyzwoitą", na Jarosław trzeba zacisnać zęby :evil_lol:.
Nie mam pojęcia czemu ten sam sędzia, może zapomnieli, że w tamtym roku miał być inny i na miejscu nastąpiła zmiana na Panią Rogowską

Może jest ktoś na forum z oddziału w Przemyślu i coś zadziała :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']wiesz, są kraje które dają tylko na bisach coś i to za I miejsce jedynie. Więc i tak u nas uważam, ze czysta rozrzutność panuje.:evil_lol:[/QUOTE]

Ja wiem, ale u nas rozrzutność też już się skończyła - od tego roku medale nie są ponoć obowiązkowe :)

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod Twoim powyższym postem Agnethko, zresztą pisałam już trochę na ten temat w topiku: :"Nowy regulamin wystaw najistotniejsze zmiany".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Mnie też. Ta wystawa to porażka organizacyjna tak samo zresztą jak krajówka w Przemyślu:shake:. Ciekawe dlaczego zaprosili tego samego sędziego, przecież to jest sprzeczne z regulaminem:angryy:[/QUOTE]


Dzwoniłam do prezesa oddziału przemyskiego z zapytaniem czy sędzia zaproszony na gr. IX ma u nich wyłączność na ozdóbki. W odpowiedzi usłyszałam, że sędziowie nie chcą przyjmować zaproszeń, a my( wystawcy) zgłaszamy psiaki, a potem nie płacimy za wystawę. Z tonu wypowiedzi pana prezesa można było wywnioskować, że może i w przyszłym roku Jarosław lub Przemyśl będzie na IX gr. ten sam sędzia, no bo przecież na ringi wciąż wychodzą nowe, młode pieski, po co więc co niektórym jeździć do sędziego, jeśli to sędzia może przyjechać do nich. Tego nie powiedział prezes wprost, ja tak to odebrałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ja wiem, ale u nas rozrzutność też już się skończyła - od tego roku medale nie są ponoć obowiązkowe :)[/QUOTE]

[quote name='agnethka']to na co wydają nasze pieniądze? wstążeczki grosze kosztują - zabrali, a teraz chcą zabrać blaszki? no VETO..nooo....[/QUOTE]

yyyy??? Ale zapasy muszą jeszcze zużyć, coby sie nie kurzyły gdzieś po szafkach.

Nie wszystkie nawet były blaszane, tzn metalowe. czasem jakies plastiki nawet się pojawiały.

a co - dziewczyny do roboty - same sobie będziemy fundować nagrody. Rozetki. Nie wiem czy potrafię tak ładne zrobić jak Agnethka ale jakieś tam mi wychodzą ( w każdym razie ciut inne niż kapusta z ogrodu), więc mozemy się wymieniać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']yyyy??? Ale zapasy muszą jeszcze zużyć, coby sie nie kurzyły gdzieś po szafkach.

Nie wszystkie nawet były blaszane, tzn metalowe. czasem jakies plastiki nawet się pojawiały.

a co - dziewczyny do roboty - same sobie będziemy fundować nagrody. Rozetki. Nie wiem czy potrafię tak ładne zrobić jak Agnethka ale jakieś tam mi wychodzą ( w każdym razie ciut inne niż kapusta z ogrodu), więc mozemy się wymieniać.[/QUOTE]

weź nic mi nie mów nic o zapasach :D
nasz oddział przechodzi wszelkie pojęcie - moja suka była zgłaszana przez 3 lata pod rząd na wystawe i co roku identyczny we wzorze medal do domu przywoziła :D :D no w kolorze sie różniły, bo 1 złoty i 2 srebrne, ale wzór identyko :D

Rozetki fajna sprawa, ostatnio na Kielce sponsorowałam, ale tak na każdą wystawe to można zbankrutować samemu ;)
Przy okazji dziękuję za komplement, miło słyszeć, że moja praca komuś się podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

nasz oddział to na jakąś powieść - mojemu psu prawie nie widać tatooo - a pies roku nie ma jeszcze....
zapasów mają jeszcze trochę, więc znów przywieziesz :)
a w Serbii Bazyl dostal kiedyś medal z roku poprzedniego, ale był tak ładny ze nie miałam zamiaru go oddawać (na klubówce retrieverów z labkiem wygrawerowanym).
a jak mi sie cos podoba to mówię. Czemu nie chwalić jak ładne. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']nasz oddział to na jakąś powieść - mojemu psu prawie nie widać tatooo - a pies roku nie ma jeszcze....
zapasów mają jeszcze trochę, więc znów przywieziesz :)
a w Serbii Bazyl dostal kiedyś medal z roku poprzedniego, ale był tak ładny ze nie miałam zamiaru go oddawać (na klubówce retrieverów z labkiem wygrawerowanym).
a jak mi sie cos podoba to mówię. Czemu nie chwalić jak ładne. :)[/QUOTE]

oj bo te tatuaże takie są - musze sprawdzić u mojej ;) dlatego dodatkowo będziemy chipować szczeniaki ;)
ale zaczynamy offować :D

a na wystawie w Jarosławiu można do medalu dostać ładną biało-czerwoną wstążkę i powiesić psu na szyi ;)
Cassidy w zeszłym roku dostał taką ;) no i koniec chwalenia :D chociaż nam dwa razy udało się znaleźć nieciasną miejscówkę na tej hali i było całkiem ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...