Jump to content
Dogomania

Kudłacz!!Jest mi zimno ,już miesiąc na ulicy, pomóżcie, potrzebny DT, albo właściciel


DŻASTA_

Recommended Posts

[quote name='kora78']linki aktywacyjne sa na dzaste, wiec dobrze, zeby jak najszybciej ogloszenia uaktywnila


szukalam tez w dziale zagina pies w lubelskim i krasnymstawie. nie szuka nikt takiego psa. w sumie to jest jedno ogloszenie, gdzie jest taki czarny kudlaty ostrzyzony, z uszmai do gory. ale mlodzieniaszek. nie a tam plci, wieku, nic trzeba dzwonic...


dzasta, jak u Was ze schroniskami? zawsze to lepsze, niz smierc na sniegu...


a moze go pooglazac w dziale- znalezione??

ja bym mogla go na awryjne dt wziasc, do budy, ale do mnie jest 500km, wiec odpada

jak z tym hotelem drugim??[/QUOTE]

W samym Krasnymstawie nie ma niestety, władze się nie zgadzają na taką instytucję
Jest w Zamościu, Chełmie i Lublinie, ale nic dobrego o tych schroniskach nie mogę powiedzieć.
500 kilosów to jednak za daleko, ale oczywiście dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jak na dziś nie mam dobrej info.
Ani ja, ani mama nie widziałyśmy go
Byłam w mieście 4 razy, wiadomo święta i te sprawy, i objeździłam przy okazji w celu poszukiwań, ale nie było go.
Nasze miasto jest nie duże.

Mam nadzieje że się pojawi, na dniach.
Ja też się zastanawiałam czy może uciekł komuś, zagubił się
Nie wygląda najlepiej, jak mu daje się jeść to rzuca się wygłodniały i zjada wszystko
Jak tylko się dowiem że on jest czyjś, i chodzi taki zaniedbany, głodny to dam komuś takiego jazzu, że się nie pozbiera!

Na razie martwie się gdzie jest, bo nie wiem.
Przeszukałam całe moje osiedle i też nie było go.

Link to comment
Share on other sites

1. Z uwagi na to, iż na terenie posesji przebywają inne zwierzęta, [B]nie przyjmujemy[/B] zwierząt:
- wycofanych, wymagających specjalistycznej socjalizacji (z doświadczenia wiemy, że takie najlepiej otwierają się, gdy mają człowieka na wyłączność),
Jeżeli chodzi o ten Bodzentyn, martwi mnie ten punkt, nie wiem czy właśnie Czarny nie należy do tego opisu.
Do ludzi owszem jest przyjazny, ale innych psów się boi, i wydaje mi się że on potrzebuje jednego właściciela, który pomoże mu wyjść z tej traumy którą przeżywa na ulicy.

Ja oczywiście zadzwonie, i zapytam bo każda szansa jest dla mnie ważna!
I problem w tym czy co miesiąc uzbiera się suma na spłacenie hotelu? bo rozumiem że jest płatny?

Link to comment
Share on other sites

Pytałam mamy czy w pracy nie ma kogoś takiego, kto wziął by go, wykąpał i zajął się, ale nie
A ja ze znajomych to nie mam nikogo takiego, bo nikogo to nie obchodzi
Wszyscy wiemy co ludzi teraz obchodzi, pieniądze i oni sami
Dlatego mam mało znajomych, bo mnie rażął i wole zwierzęta, są bezinteresowne

Link to comment
Share on other sites

zadzwon, poki nie jest jeszcze taka pozna godzina.
nie martw sie na zapas, zadzwon, to wszystiego sie dowiesz.

on nie jest wycofany przeciez.
nie wymaga specjalistycznej socjalizacji.

nie wiesz, jakie psy wycoane sa na dogomanii, nie masz porownania. skoro podchodzi do czlowieka, daje sie glaskac, karmic to nie jest wycofany. boi sie innych psow, bo sie boi,zeby go nie pogryzly. jest niewielki i nie radzi sobie w samidzielnym zyciu. to normalne.

teoretycznie- najpierw sie zbiera kase, na doo, prosi ludzi o wplaty. pozniej sie wysyla na hotel. zadzwon w ogole i sie zapytaj, jaki koszt dla niego, podaj jego wielkosc i bezdomnosc.
jesli chodzi o ratowanie zycia, nie patrzy sie na zbieranie deklaracji wpierw.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie wiem co robić, nie wiem gdzie on jest
Taki ślepy zaułek

Bo nawet jeżeli się ktoś znajdzie, to co z tego jak jego nie będzie, beznadzieja

Ok ja poczekam do jutra, poszukam go jeszcze i dopiero jak będę wiedziała że nadal gdzieś się tu błąka to zadzwonieę do tego hoteliku w Bodzentynie
Bo tak to nie ma sensu zawracać głowy, skoro go nie będzie

Jutro dam Wam znać
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

ale 2 dni temu tez go nie widieliscie, a jednak wrocil
tak, co 2 dni bedziesz wszystko odwolywac? zadzwonic, zapytac o cene i miejsce, wstepnie zarezerwowac- nie zaszkodzi. po swietach moglabys go zawiezc juz.

a kto ci tam tel w swieta odbierze?

prosciej cos sie dowiedziec, pozniej odwolac, niz szukac pozniej na cito

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']ale 2 dni temu tez go nie widieliscie, a jednak wrocil
tak, co 2 dni bedziesz wszystko odwolywac? zadzwonic, zapytac o cene i miejsce, wstepnie zarezerwowac- nie zaszkodzi. po swietach moglabys go zawiezc juz.

a kto ci tam tel w swieta odbierze?

prosciej cos sie dowiedziec, pozniej odwolac, niz szukac pozniej na cito[/QUOTE]

Nie bulwersuj się tak,
Czy ja coś odwołuje, jak bym miała to gdzieś to bym nie pisała tego wątku
Dzwoniłam pytałam 12 zł doba za 20 kg psa ale on może ważyć 10, 13, miejsca są.

Wyraźnie zaznaczyłam na początku pisania wątku że jest w ruchu, i będzie z tym problem.
Nic na to nie poradzę. A tu jak zwykle pretensje

Link to comment
Share on other sites

nie pisalas,ze dzwonilas. myslalam,ze sobie odpuszczasz jz pomalu
a ja nie odpuszcze :) pomagam, jak moge

aktywowalas ogloszenia?

dla niego nie bedzie taniej, bo mniejszy?
hotel z kojcami i budami? czy w budynku kojec? czy zewnetrzne

skad wiesz, ze jak zwykle pretensje? masz malo postow. wydaje mi sie,ze nie znasz dogo. czy jednak znasz? :)
ja nie pisalam z pretensjami. podalam rzeczowe argumenty

Link to comment
Share on other sites

Znam
Przepytujesz mnie jak na jakimś przesłuchaniu tak oschle i rzeczowo jakbym nie wiem zawiniła czymś
Ja Ci też podaje rzeczowe argumenty
dzwoniłam, jest miejsce, powiedziałam że on może ważyć 20 kg i za takiego psa biorą 12 za dobę , za mniejszego pewnie mniej
Co do kojców to pewnie na dworze, tak na stronie było, wejdż i poczytaj.
Ja też pomagam jak mogę, ale wyżej płotu nie przeskocze, jak na razie, psa nie ma i nie moja wina
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, bez głównego aktora nie ma przedstawienia.
Ja będę cały czas starała się znaleźć mu właściciela, Albo DT
Bo ten hotel to drogo, i nie ma pewności że co miesiąc uzbiera się taka suma.
Pozdrawiam, Wesołych, Spokojnych i Radosnych Świąt Życzę!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...