Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

Cieszę się, że allegrowy bazarek przypadł do gustu :). A to jak, mam podawać swój numer kona i później przelać całość na konto Brunka, czy jak :)?

Co do tego, czy byłaby wymagana fundacja, aby podpiąć się pod małe zespoły, to się postaramy dowiedzieć ;).

I co ze szkołami?

Link to comment
Share on other sites

chyba właśnie kwesty w szkołach, hipermaketach czy nawet na ulicach musiałyby iść pod patronat fundacji, ale gdybyście zbierały w swoim wąskim gronie np w szkołach wśród znajomych to nikt nie powinien się doczepić.

alter ego- czy wyszło coś ze sponsoringiem od Niemców???

A z jakimi konkretnie fundacjami rozmawiałyście???

P.S. puście mi na pw nr konta i dane do przelewu to jakimś groszem Was wspomogę

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest nadzieja!!!!!!!!! odezwała sie ta dziewczyna od tomcug:)

Witam.
Mieszkam w domu jednorodzinnym w okolicach Sochaczewa. Mam w domu sunię znalezioną 8 lat temu na stacji PKP, dwa lata temu miała babecziozę ( nie mam pojęcia jak to się poprawnie pisze:) - chorobę od kleszcza, była w kiepskim stanie, miała uszkodzone nerki i wątrobę, przez dwa tygodnie robiłam jej kroplówki i zastrzyki, kolejne 4 tygodnie była na ścisłej diecie - to moje doświadczenie z chorym pieskiem.
Mam świadomość, że zwierzę to nie zabawka - czuje i myśli, nie tak jak człowiek naturalnie, ale jednak. Proszę sie nie obawiać, że wezmę Bruna a po kilku dniach oddam, bo mi się znudzi. Nie wiem tylko, czy powinnam mieć jakieś specjalne kwalifikacje, żeby się nim dobrze opiekować, to już pozostawiam Pani ocenie. Pozdrawiam,
Magda B...:)
Jej byłoby cudownie!! trzeba by sprawdzic ten domek i rozważyc opcję:)

Link to comment
Share on other sites

Niunia, toz to wiadomosc dnia!!! Gdyby sie udalo to byloby cudownie. Wlasnie, czy trzeba miec duza wiedze zeby zajmowac sie pieskiem z ta choroba?
Berkano, jeszcze nie napisalam, nie mialam za duzo czasu, ale postaram sie niedlugo. Chodzi o pomoc finansowa, a nie wywoz Bruna do Niemiec wiec prosze sie nie denerwowac:)

Link to comment
Share on other sites

Z Sochaczewa jest Renia5 tylko nie wiem czy ona pod tym linkiem funkcjonuje i czy nie zrobiła sobie przerwy na dogo wogóle.
Zajmowała się staruszkami, miała u siebie coś w rodzaju hospicjum. Postaram się ustalić kontakt do niej i dam Ci znac na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Ego']Niunia, toz to wiadomosc dnia!!! Gdyby sie udalo to byloby cudownie. Wlasnie, czy trzeba miec duza wiedze zeby zajmowac sie pieskiem z ta choroba?
Berkano, jeszcze nie napisalam, nie mialam za duzo czasu, ale postaram sie niedlugo. Chodzi o pomoc finansowa, a nie wywoz Bruna do Niemiec wiec prosze sie nie denerwowac:)[/QUOTE]
Oprocz codziennego/ systematycznego podawania leków, obserwowania Bruna i jeżdzenia raz na czas do weta( raz na 3 miesiące ) to nic więcej nie trzeba ;) no rzecz najwazniejsza dac psu dużoooo miłości!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ! Swietna wiadomosć , tylko oby doszła do skutku.. było by super gdyby Bruno miał domek pełen miłości i opieki. Jednak my dalej działamy ! Mój facet ma do czynienia z kilkoma firmami które prosperują fajną kasą...nie wiem czy będą chętni aby pomóc Brunowi ale popytamy może znajdzie się jakaś dobra dusza która mogłaby chociaż jednorazowo pomóc Psiakowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Z Sochaczewa jest Renia5 tylko nie wiem czy ona pod tym linkiem funkcjonuje i czy nie zrobiła sobie przerwy na dogo wogóle.
Zajmowała się staruszkami, miała u siebie coś w rodzaju hospicjum. Postaram się ustalić kontakt do niej i dam Ci znac na PW[/QUOTE]
Renata5 ma teraz nick Lioness.
Dziewczyny juz druga osoba z FB chce wpłacić na Bruna
Niunia wejdź na FB i przeslij nr nr konta
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150961864956508#wall_posts[/url]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki mam na FB wiadomość od Pani Moniki z fundacji Nero cyt
"
Odp: Bruno
Elu, mam 3 opakowania vetorylu, czy jest ktoś w w-wie, kto mógłby odebrać z Bemowa ten lek? szczerze mówiąc, tak byłoby idealnie, bo kompletnie nie mam kiedy zajrzeć na pocztę. od kilku miesięcy, zresztą:-(
weszłąm na ostatnie wpisy z dogomanii:-)). fundacja nero ma prezeskę z sochaczewa. jeśłi nie macie nikogo do sprawdzenia, daj znać. poproszę Jagodę:-)"
Dziewczyny, jest ktoś z Warszawy na wątku?

Link to comment
Share on other sites

fantastyczne wiesci:):)
i duzo dobrych ciotek sie zjawilo,strasznie sie ciesze!!!
Drogie ciotki i Bruno,poniewaz w ostatnich dniach narobilo mi sie troszke problemow,nie jestem w stanie teraz wykupic leku nawet gdyby ktos przeslal mi recepte:(
bardzo mi przykro,bo nie rzucam slow na wiatr i glupio mi i juz....:(
wobec tego prosze o podanie nr konta na pw,przesle jakis grosik chociaz.....
mam ogromna nadzieje,ze domek dla Brunusia wypali,fajnie brzmi ta pani:)

Link to comment
Share on other sites

LolaOla porzadziłam się i wysłałam Ci na pw. Do tych dwóch osób z Fb też wysłałam nr konta (nie wiem nawet czy to niuni czy wiedźmy, ale to ten na który jest zbierane)
Osoby z Fb prosiłam o podanie w tytule inicjałów i że z FB, żeby dało sie jakoś opisać potem w rozliczeniach.
Z fb deklarowały Paulina S. i Alina W.

Edit:
wiecie co właśnie zauważyłam że Bruno ma 2 wydarzenia na FB. sama nie wiem jak to się stało
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150961864956508#wall_posts[/url]
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=122126201193512[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']LolaOla porzadziłam się i wysłałam Ci na pw. Do tych dwóch osób z Fb też wysłałam nr konta (nie wiem nawet czy to niuni czy wiedźmy, ale to ten na który jest zbierane)
Osoby z Fb prosiłam o podanie w tytule inicjałów i że z FB, żeby dało sie jakoś opisać potem w rozliczeniach.
Z fb deklarowały Paulina S. i Alina W.

Edit:
wiecie co właśnie zauważyłam że Bruno ma 2 wydarzenia na FB. sama nie wiem jak to się stało
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=150961864956508#wall_posts[/url]
[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=122126201193512[/url][/QUOTE]


Właśnie poszły pieniążki dla Brunusia (Paulina S.)

Link to comment
Share on other sites

Doszły kolejne wpłaty z allegro

Zapłacono za [B]9 cegiełek[/B]
spoza allegro p. Anna Joanna S. wpłaciła[B] 50 zł[/B]
razem od poprzedniego rozliczenia wpłynęło na moje konto [B]95 zl[/B]

Przelałam je na konto niuni448 [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/bruno/przelew_bruno2.pdf[/URL]

Zostało jeszcze 13 cegiełek niezapłaconych :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...